Stand cross competitie Zuid-Holland Midden

Hieronder zie je de nummers  één tot en met drie na de cross in Boskoop, Reeuwijk, Gouda en Waddinxveen. De volledige lijst kun je downloaden via deze link Tussenstand ZHM Cross (Excel bestand)

 

Pl Jongens Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 1000m
1 Joeri Klaver ARV Ilion 1 3,25 1 4,04 2 5,31    
1 Mels van Ruitenbeek ARV Ilion 2 3,35 3 4,16 1 5,28 1 4,59
3 Brenden Onos SAV 4 4,25 4 5,22 5 6,15 3 5,37
                     
Pl Meisjes Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 1000m
1 Nadia Glasbergen AAV'36 1 3,36 1 4,18 1 5,42 1 5,31
2 Elin Dekema AV Gouda 2 3,47 2 4,41 3 6,20 2 5,33
3 Annelie Hopman ARV Ilion 5 4,11 3 4,54 2 6,10 4 6,12
                     
Pl Jongens pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Brettley Onos SAV 1 5,22 1 6,19 1 6,20 1 4,26
2 Cas de Zwart ARV Ilion 2 5,32 2 6,29 2 6,30 2 4,28
3 Kaja van Buren Avantri 3 5,48     3 6,46 3 4,46
                     
Pl Meisjes pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Flore van Keulen AV Clytoneus 1 5,04 1 5,56 1 6,11 1 4,34
2 Bodien Donkersloot ARV Ilion 2 5,17 2 6,15 2 6,32 3 4,40
3 Caitlynn Reijn AAV'36 3 5,40     3 6,48 2 4,40
                     
Pl Jongens pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Noud Glasbergen AAV'36 2 5,04 1 5,37 2 5,49 1 4,11
2 Jop Timmermans Avantri 4 5,07     1 5,41 2 4,14
3 Rafael van Beusekom AAV'36 8 5,29 4 5,50 3 5,60 3 4,22
                     
Pl Meisjes pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Emy Statius Muller ARV Ilion 1 5,34 3 6,12 2 6,31 1 4,35
1 Fenna Thelen Leiden Atletiek 2 5,36 1 6,03 1 6,26 3 4,51
3 Maren de Bruin Avantri 4 5,47 2 6,11 3 6,44 4 5,00
                     
Pl Jongens pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Pim Ouwehand AAV'36 1 4,38 1 5,04 1 5,23 1 3,57
2 Niels Krol ARV Ilion 7 5,17 4 5,51 2 5,59 2 4,14
3 Rens van den Berg Leiden Atletiek 5 5,16 2 5,47 10 6,22 4 4,19
                     
Pl Meisjes pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Valerie van Keulen Clytoneus     1 5,16 1 5,35 1 4,09
2 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 1 4,44 2 5,37 2 5,48 3 4,32
3 Julia Hoogendoorn AV Clytoneus 4 4,59 3 5,37 3 5,52    
                     
Pl Jongens pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Yuko Paulzen AV Gouda 1 4,24 1 4,58 1 5,07    
2 Peter de Bruin Avantri 2 4,26 2 4,59 2 5,16 2 3,49
3 Swen van Schaik Avantri 3 4,34 3 5,08 3 5,20    
                     
Pl Meisjes pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1000m
1 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda 2 4,58 1 5,23 1 5,37 1 4,10
2 Fayah Bosman SC Antilope 5 5,07 2 5,31 2 5,42 4 4,17
3 Rosalie Verhoef Avantri 1 4,55 3 5,42 7 6,08 5 4,23
                     
Pl Meisjes D1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Dominique van Beusekom AAV'36 1 4,47 1 5,23 1 5,38 1 5,55
2 Jara de Heij AAV'36 2 4,54 3 5,46 3 5,55 3 6,05
2 Willemijn Dekker SC Antilope     2 5,38 4 5,59 2 6,01
                     
Pl Meisjes D2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Siënna Toussaint AAV'36 1 4,37 1 5,13 1 5,33 1 6,01
2 Amber van Dijke Trackstars Nesselande 2 4,47 3 5,28 4 5,48 2 6,01
3 Kiira van Dijk Leiden Atletiek 6 4,59 2 5,18 3 5,47 3 6,03
                     
Pl Jongens D1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 1400m
1 Florin de Heij AAV'36 1 6,38 2 6,10 1 8,40 2 5,29
2 Tijn van Harten AAV'36 2 7,11 4 6,47 2 9,09 5 5,54
3 Twan Goudena AV Clytoneus 4 7,20 5 7,00 10 10,26 4 5,52
                     
Pl Jongens D2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 1400m
1 Noa Pet AAV'36 1 6,52 2 6,07 1 8,37 1 5,34
2 Davey Ouwehand Leiden Atletiek 3 7,01 3 6,15     2 5,37
3 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 4 7,16 4 6,27 2 9,08 3 5,43
                     
Pl Meisjes C1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 1400m
1 Yzara van der Born AAV'36 1 6,56 1 6,17 1 8,55 1 5,28
2 Loes van der Berg SC Reeuwijk 2 7,23 2 6,30 2 9,20    
3 Jana Nagtegaal AAV'36 3 7,25 3 6,37 3 9,40    
                     
Pl Meisjes C2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 1400m
1 Rosa Buijs PAC 1 6,53 2 6,28 1 9,10 2 5,36
1 Nila Knoester AV Sparta 2 7,03 1 6,25 2 9,37 1 5,35
3 Roshwita Holstein AV Sparta 4 7,28 3 6,38 3 9,46 3 5,56
                     
Pl Meisjes B Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2800m
1 Anouk Werkman AV'47 1 7,36 2 6,58     2 13,03
2 Julia de Graaf ARV Ilion 9 8,12 3 7,13 3 10,33 3 13,54
3 Esmee van der Hulst ARV Ilion 5 7,60     4 10,46 4 13,58
                     
Pl Jongens C1 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2800m
1 Bram de Bruijn AV'47 2 9,25 1 9,43 1 10,31 2 12,13
2 Noah Bosman SC Antilope 3 9,29 2 10,13 2 10,49 3 12,39
3 Leonard van Eer Leiden Atletiek 10 10,49 3 10,18 3 11,15 5 12,57
                     
Pl Jongens C2 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2800m
1 Thijmen Lek AAV'36 1 8,11 1 8,28 1 9,02 7 11,09
2 Carl Martens ARV Ilion 2 8,35 2 8,53 2 9,27 2 10,50
3 Marnix de Kunder CAV Energie 4 8,57 7 9,19 3 9,31 1 10,45
                     
Pl Jongens B Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 4200m
1 Ruben Opperhuizen Leiden Atletiek 1 13,31 2 11,07 1 11,32 1 16,12
2 Marc Dullemond AAV'36 2 13,35 3 11,19 2 11,36 2 16,39
3 Stefan de Groot AV'47 4 14,14 5 12,07 3 11,55 4 18,01
                     
Pl Korte cross mannen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m
1 Floyd van Klink AAV'36 3 7,59 2 8,12 1 8,41    
2 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus 6 8,28 5 8,28 3 8,58 1 6,59
3 Casper van der Luijt Leiden Atletiek 5 8,16 7 8,47     4 7,12
                     
Pl Korte cross vrouwen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m
1 Fabienne Buijs AV Gouda 3 9,22 1 10,01 1 10,29 1 8,21
2 Joyce Kraaijenbrink AV'47 10 10,48 2 11,19 4 11,57 5 9,26
3 Maaike van der Hulst ARV Ilion 9 10,31     2 11,28 2 8,59
                     
Pl Meisjes A Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 4200m
1 Robin Beijer AV'40     3 13,43 1 13,27 2 20,20
                     
Pl Jongens A Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 7000m Wad 6500m
1 Salle Wieringa Leiden Atletiek 2 31,05 2 25,39 2 24,16 1 30,42
2 Roeland van der Ploeg AV Clytoneus 1 30,43 1 25,15 4 34,21    
3 Sander van Vliet AV'47 3 32,10 3 26,57 3 27,58    
                     
Pl Vrouwen Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 4200m
1 Daphne Lamboo AV Gouda 4 23,47 2 19,12 1 19,28 2 18,43
2 Anne Visser AV'47 7 31,55 4 25,45 3 25,54 3 25,47
3 Irene de Jong SC Antilope     5 30,11 4 29,55 4 28,55
                     
Pl Vrouwen 35 Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 4200m
1 Janet Rietveld Avantri 3 27,15 3 22,48 1 23,29    
2 Annelies van Dorp AV Gouda 4 29,07     3 22,55 1 21,56
3 Monique Heijboer AV'47 5 29,27 4 24,59 2 24,37    
                     
Pl Mannen Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 9800m
1 Koen de Leeuw SC Antilope 2 40,07 1 31,55 2 31,44 1 37,19
2 Vincent Tas ARV Ilion 6 41,57     5 33,04 2 38,10
3 Koen Hijman AV'47 10 42,49 4 32,16 7 33,57 3 38,34
                     
Pl Mannen masters 40 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 9800m
1 Jacko de Kort AV Clytoneus 5 44,19 2 34,50 3 35,29 2 40,52
2 Pascal Valentijn TCA 3 43,42 4 35,31 4 35,38 1 40,34
3 Sander van der Meer AV Gouda 7 46,03     12 44,02 4 45,09
                     
Pl Mannen masters 50 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 9800m
1 Paul Jansen Olympus 70 3 45,46 2 35,54 2 36,32 1 41,31
2 Raoul Smit Sibinga AV Gouda 10 53,09 7 39,56 7 41,36 3 46,34
3 Ron Aret Loopgroep Aart Sigter 6 50,47 8 40,25 8 41,55 5 48,03
                     
Pl Mannen masters 60 Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 7000m
1 Piet van Wijngaarden Avantri     2 29,09 2 29,19 1 36,55
2 Aad van der Poel Avantri 5 35,59 3 30,02 4 31,20 2 37,45
                     

 

 

Cross Competitie Zuid-Holland Midden overzicht