Uitslagen cross competitie Zuid-Holland Midden

De uitslagen van de Floracross en de Gouwebos cross zie je hier.

 

Uitslag Floracross 2 november 2019 klik hier 

Uitslag Gouwebos cross 11 januari 2020 staat hieronder

  Jongens pupillen Mini 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Mels van Ruitenbeek ARV Ilion 2013 J pup Mini 4,59
2 Jelmer Boot AAV'36 2013 J pup Mini 5,29
3 Brenden Onos SAV 2014 J pup Mini 5,37
4 Jens Rotteveel AV'47 2013 J pup Mini 5,41
           
  Meisjes pupillen Mini 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Nadia Glasbergen AAV'36 2013 M pup Mini 5,31
2 Elin Dekema AV Gouda 2013 M pup Mini 5,33
3 Myla van Buren Avantri 2013 M pup Mini 5,37
4 Annelie Hopman ARV Ilion 2013 M pup Mini 6,12
5 Mette-Marit Hooft ARV Ilion 2013 M pup Mini 6,56
           
  Jongens pupillen C 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Brettley Onos SAV 2012 J pup C 4,26
2 Cas de Zwart ARV Ilion 2012 J pup C 4,28
3 Kaja van Buren Avantri 2012 J pup C 4,46
4 Joas van der Valk AV'47 2012 J pup C 5,01
5 Tygo van Lammeren AAV'36 2012 J pup C 5,03
6 Mart Jansen AV Gouda 2012 J pup C 5,09
7 Livio Pet AAV'36 2012 J pup C 5,12
8 Loek Hofman AAV'36 2012 J pup C 5,14
9 Jack Blom AAV'36 2012 J pup C 5,16
10 Youri Slagter AV'47 2012 J pup C 5,18
11 Jelle Opgenoort AV Gouda 2012 J pup C 5,37
           
  Meisjes pupillen C 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Flore van Keulen AV Clytoneus 2012 M pup C 4,34
2 Caitlynn Reijn AAV'36 2012 M pup C 4,4
3 Bodien Donkersloot ARV Ilion 2012 M pup C 4,4
4 Sanne Moelker AV Gouda 2012 M pup C 5,02
5 Femke Braamhaar AV Gouda 2012 M pup C 5,1
6 Jente Neven AV Gouda 2012 M pup C 5,27
7 Jonna van Duuren Avantri 2012 M pup C 5,39
8 Lot Jansen AV Gouda 2012 M pup C 6
9 Linde van Velzen Ilion 2012 M pup C 6,03
10 Nathalie Bouwmeester AV'47 2012 M pup C 6,26
11 Linda Vergeer AV Gouda 2012 M pup C 6,46
           
  Jongens pupillen B 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Noud Glasbergen AAV'36 2011 J pup B 4,11
2 Jop Timmermans Avantri 2011 J pup B 4,14
3 Rafael van Beusekom AAV'36 2011 J pup B 4,22
4 Nick van Tol AV Gouda 2011 J pup B 4,25
5 Jurre Slangen AV Gouda 2011 J pup B 4,27
6 Tijn Oussoren AV Gouda 2011 J pup B 4,33
7 Mats van Leeuwen ARV Ilion 2011 J pup B 4,4
8 Milo Verkerk SC Reeuwijk 2011 J pup B 4,41
9 Floris Otto AV Clytoneus 2011 J pup B 4,43
10 Stef de Heij AAV'36 2011 J pup B 4,49
11 Dex Mourik AV Gouda 2011 J pup B 4,58
12 Abel Brouwer Avantri 2011 J pup B 5,04
13 Justin van Leeuwen AV'47 2011 J pup B 5,1
14 Leandro van Vliet AV'47 2011 J pup B 5,13
15 Boaz van der Ende AV Gouda 2011 J pup B 5,19
16 Max Boot AV Gouda 2011 J pup B 5,2
17 Lars Vermeij AAV'36 2011 J pup B 5,22
18 Levi de Vries ARV Ilion 2011 J pup B 5,27
19 Levi de Vries  AAV'36 2011 J pup B 5,29
20 Mads van Oort AV Gouda 2011 J pup B 5,3
21 Kyano de Wind ARV Ilion 2011 J pup B 5,43
22 Koen van Reen AAV'36 2011 J pup B 5,57
23 Sam Meinders AV'47 2011 J pup B 6,02
           
  Meisjes pupillen B 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Emy Statius Muller ARV Ilion 2011 M pup B 4,35
2 Pim Stellaard AAV'36 2011 M pup B 4,46
3 Fenna Thelen Leiden Atletiek 2011 M pup B 4,51
4 Maren de Bruin Avantri 2011 M pup B 5
5 Malika Stek AAV'36 2011 M pup B 5
6 Emma Husslage AV'47 2011 M pup B 5,23
7 Elise Beuning AV Gouda 2011 M pup B 5,24
8 Yasmin Annaars AV Gouda 2011 M pup B 5,32
9 Aniek van der Horst ARV Ilion 2011 M pup B 5,36
10 Lise Ung Leiden Atletiek 2011 M pup B 5,47
11 Floor Scheidema Leiden Atletiek 2011 M pup B 5,48
12 Noa Boer AAV'36 2011 M pup B 7,24
           
  Jongens pupillen A1 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Pim Ouwehand AAV'36 2010 J pup A1 3,57
2 Niels Krol ARV Ilion 2010 J pup A1 4,14
3 Koen Kemper ARV Ilion 2010 J pup A1 4,17
4 Rens van den Berg Leiden Atletiek 2010 J pup A1 4,19
5 Jari Goudena Clytoneus 2010 J pup A1 4,2
6 Twan van Duuren Avantri 2010 J pup A1 4,24
7 Luuk van der Wel AV'47 2010 J pup A1 4,26
8 Rens de Zwart ARV Ilion 2010 J pup A1 4,27
9 Davy Votel ARV Ilion 2010 J pup A1 4,28
10 Joaquim van der Born AAV'36 2010 J pup A1 4,29
11 Cedric Hopman ARV Ilion 2010 J pup A1 4,29
12 Tijn Rond Avantri 2010 J pup A1 4,34
13 Elroy Onos SAV 2010 J pup A1 4,37
14 Stijn Timmermans AV'47 2010 J pup A1 4,4
15 Wessel Straver AV'47 2010 J pup A1 4,42
16 Benys Koren AV'47 2010 J pup A1 4,44
17 Ryan Galewicz AAV'36 2010 J pup A1 4,46
18 Mauro Rademaker AAV'36 2010 J pup A1 4,48
19 Brett Geers AV'47 2010 J pup A1 4,57
20 Quint van Hasselt ARV Ilion 2010 J pup A1 4,57
21 Damian van Eeden Petersman AV Gouda 2010 J pup A1 4,58
22 Tim Boot AV Gouda 2010 J pup A1 4,59
23 Niels Rüpp AAV'36 2010 J pup A1 5,01
24 Tijn Mikkers AV Gouda 2010 J pup A1 5,03
25 Jasper Elink Schuurman ARV Ilion 2010 J pup A1 5,15
26 Olivier de Jager ARV Ilion 2010 J pup A1 5,28
27 Marwin van den Heuvel AV Gouda 2010 J pup A1 5,37
28 Dylan Rozendaal ARV Ilion 2010 J pup A1 5,44
29 Enrico Neijts ARV Ilion 2010 J pup A1 5,56
           
  Meisjes pupillen A1 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Valerie van Keulen Clytoneus 2010 M pup A1 4,09
2 Linde Zuijdendorp AAV'36 2010 M pup A1 4,29
3 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 2010 M pup A1 4,32
4 Olivia Alblas SC Antilope 2010 M pup A1 4,33
5 Aiden de Koster Avantri 2010 M pup A1 4,44
6 Marit Neven AV Gouda 2010 M pup A1 4,5
7 Britt van den Berg Leiden Atletiek 2010 M pup A1 4,53
8 Vienne Pet AAV'36 2010 M pup A1 5,08
9 Evelien Stapper AAV'36 2010 M pup A1 5,1
10 Eva Passman AAV'36 2010 M pup A1 5,17
11 Marre de Vette AV'47 2010 M pup A1 5,35
12 Dewi Idzerda AAV'36 2010 M pup A1 5,47
           
  Jongens pupillen A2 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Ramon Vaandrager PAC 2009 J pup A2 3,46
2 Peter de Bruin Avantri 2009 J pup A2 3,49
3 Finn Donkersloot ARV Ilion 2009 J pup A2 4,02
4 Luca van Buren Avantri 2009 J pup A2 4,12
5 Raigen Kool AV Gouda 2009 J pup A2 4,14
6 Harm Timmer AV'47 2009 J pup A2 4,21
7 Jens Huisman AV'47 2009 J pup A2 4,25
8 Antoni Boekestijn ARV Ilion 2009 J pup A2 4,28
9 Kai Pet AAV'36 2009 J pup A2 4,29
10 Senna Hendriks AAV'36 2009 J pup A2 4,33
11 Wilco van der Horst AAV'36 2009 J pup A2 4,33
12 Stijn Hofman AAV'36 2009 J pup A2 4,45
13 Peter Spruyt ARV Ilion 2009 J pup A2 4,46
14 Luuk van der Bas SC Reeuwijk 2009 J pup A2 4,47
15 Ruben Beuning AV Gouda 2009 J pup A2 4,48
16 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 2009 J pup A2 4,52
17 Luca Bal AV'47 2009 J pup A2 4,58
18 Maxim 't Hart AAV'36 2009 J pup A2 5,14
19 Levi van Wichen SC Antilope 2009 J pup A2 5,3
20 Tim van der Wal AAV'36 2009 J pup A2 5,39
21 Max Leijnse AAV'36 2009 J pup A2 5,42
22 Dante Kooij AV Gouda 2009 J pup A2 6,07
           
  Meisjes pupillen A2 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda 2009 M pup A2 4,1
2 Bibi de Geest AV Gouda 2009 M pup A2 4,13
3 Jacey-Lynn Went AV Rijnsoever 2009 M pup A2 4,16
4 Fayah Bosman SC Antilope 2009 M pup A2 4,17
5 Rosalie Verhoef Avantri 2009 M pup A2 4,23
6 Indy van tol AAV'36 2009 M pup A2 4,3
7 Elize Timmers AV Gouda 2009 M pup A2 4,38
8 Britt Mourits SC Antilope 2009 M pup A2 4,41
9 Sara Bos SC Antilope 2009 M pup A2 4,45
10 Noor van de Meent AAV'36 2009 M pup A2 4,46
11 Evi Aanhane AV Rijnsoever 2009 M pup A2 4,5
12 Inge de Heij AAV'36 2009 M pup A2 4,54
13 Emma Wissing AV Gouda 2009 M pup A2 4,56
14 Evy Eising ARV Ilion 2009 M pup A2 5,08
15 Pien van der Veen AV Gouda 2009 M pup A2 5,11
16 Dana van Lammeren AAV'36 2009 M pup A2 5,13
17 Meike Graper AAV'36 2009 M pup A2 5,13
18 Valerie Wong AAV'36 2009 M pup A2 5,17
19 Lieke Dekker AV Gouda 2009 M pup A2 5,2
20 Karlijn de Leeuw Trackstars Nesselande 2009 M pup A2 5,25
21 Esther Groenewoud AV Gouda 2009 M pup A2 5,26
22 Sabine Visser AV'47 2009 M pup A2 5,29
23 Zoe Wansinck AAV'36 2009 M pup A2 5,45
24 Jasmijn Hoornweg AAV'36 2009 M pup A2 6,03
25 Donna van Dijk AV Gouda 2009 M pup A2 6,07
26 Isa Oostwouder AAV'36 2009 M pup A2 6,27
27 Renée Veeningen AV'47 2009 M pup A2 7,07
28 Alyssia Hoornweg AV Gouda 2009 M pup A2 7,19
           
  Mannen kort 2000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus 1999 Mannen kort 6,59
2 Ayoub Benchaabane AV Atos 1992 Mannen kort 7,02
3 Alex Taal PAC 2002 Mannen kort 7,09
4 Casper van der Luijt Leiden Atletiek 1998 Mannen kort 7,12
5 Hans Harting AV'47 2000 Mannen kort 7,15
6 Branco Kranenburg AV'47 1996 Mannen 7,31
7 Liam Rietbroek AV Gouda 2002 Mannen kort 7,35
8 Michel Ruijter ARV Ilion 1966 Mannen kort 7,36
9 Ron Legemaate  ARV Ilion 1969 Mannen 50 7,37
10 Justin Kraaijenbrink AV'47 1996 Mannen kort 7,39
11 Bas vd Meule Leiden Atletiek 2000 Mannen 7,42
12 Jochem de Kruijf AV Clytoneus 1999 Mannen kort 7,43
13 Wesley van Dalen ARV Ilion 2000 Mannen kort 7,56
14 Stephan van der Jagt AV'47 2001 Mannen kort 8,05
15 Thijs Folkers AV'47 2001 Mannen kort 8,05
16 Sander van Vliet  AV'47 2002 Mannen kort 8,2
17 Lucas van Klaveren Ilion 1999 Mannen 8,21
18 Ian Chapple onbekend 1967 Mannen 50 8,28
19 Floris Boer ARV Ilion 2003 Mannen kort 8,36
20 Wessel Jong onbekend 2002 J A 8,36
21 Meindert Hurkmans AV'47 2002 Mannen kort 8,4
22 Marco de Kunder CAV Energie 1974 Mannen kort 8,42
23 Max Koning AV'47 2000 Mannen kort 9,43
           
  Vrouwen kort 2000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Fabienne Buijs AV Gouda 2002 Vrouwen kort 8,21
2 Maaike van der Hulst ARV Ilion 2001 Vrouwen kort 8,59
3 Florieke van Ek  Leiden Atletiek 2003 Vrouwen kort 9,07
4 Laura van Klaveren ARV Ilion 1967 Vrouwen kort 9,2
5 Joyce Kraaijenbrink AV'47 1999 Vrouwen kort 9,26
6 Nel Breeveld AV'47 1953 Vrouwen kort 14,48
           
  Jongens D1 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Stan Winter PAC 2008 J D1 5,18
2 Florin de Heij AAV'36 2008 J D1 5,29
3 Jop Gründmann  AAV'36 2008 J D1 5,5
4 Twan Goudena AV Clytoneus 2008 J D1 5,52
5 Tijn van Harten AAV'36 2008 J D1 5,54
6 Hugo Slangen AV Gouda 2008 J D1 5,56
7 Ridouan Rashid  AAV'36 2008 J D1 6,03
8 Luuk Ouwehand  AAV'36 2008 J D1 6,11
9 Maurits 't Hart AAV'36 2008 J D1 6,15
10 Mike Baart AAV'36 2008 J D1 6,17
11 Rens Windhorst  AAV'36 2008 J D1 6,29
12 Max van Schagen SC Reeuwijk 2008 J D1 6,34
13 Justin Sijtsma  AAV'36 2008 J D1 6,39
14 Olaf van Leeuwen AV'47 2008 J D1 6,43
15 Levi Nieuwenhuis  AAV'36 2008 J D1 6,52
16 Thomas Scheidema Leiden Atletiek 2008 J D1 7
17 Abel Nijssen  AAV'36 2008 J D1 7,07
18 Romijn van der Bijl AAV'36 2008 J D1 7,1
19 Fedde Kölker  AAV'36 2008 J D1 7,18
20 Koen Bontekoe AV'47 2008 J D1 7,24
21 Niels van Schoonhoven SC Antilope 2008 J D1 7,25
22 Teije Hekkema  AAV'36 2008 J D1 7,27
23 Julius van Schagen SC Reeuwijk 2008 J D1 7,3
24 Olger van Husen AV Gouda 2008 J D1 7,42
25 Zidane Khan AV Gouda 2008 J D1 9,11
           
1 David Verheij onbekend 2009 J pup A2 6,43
           
  Jongens D2 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Noa Pet AAV'36 2007 J D2 5,34
2 Davey Ouwehand Leiden Atletiek 2007 J D2 5,37
3 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 2007 J D2 5,43
4 Mik Vermeulen AAV'36 2007 J D2 5,48
5 Jente Husslage AV'47 2007 J D2 5,5
6 Constantijn Klomp AV Sparta 2007 J D2 6
7 Stan Berger Leiden Atletiek 2007 J D2 6,09
8 Lars Kooij P.A.C. 2007 J D2 6,11
9 Maurice Moons SC Antilope 2007 J D2 6,13
10 Alef Kool AV Gouda 2007 J D2 6,16
11 Thijs van Bruggen AV'47 2007 J D2 6,17
12 Dave Harkes AV'47 2007 J D2 6,18
13 Nathan van der Hoorn AAV'36 2007 J D2 6,23
14 Jelle Hoogeveen AAV'36 2007 J D2 6,24
15 Chico Hoogervorst AAV'36 2007 J D2 6,25
16 Ivar Martens ARV Ilion 2007 J D2 6,25
17 Bram van der Wel AV'47 2007 J D2 6,34
18 Julian Plompen AAV'36 2007 J D2 6,35
19 Iven Kooij AV Gouda 2007 J D2 6,42
20 Sem van den Boom AAV'36 2007 J D2 6,43
21 Luuk Schoonman AV Gouda 2007 J D2 6,44
22 Linus van Arkel AAV'36 2007 J D2 6,45
23 Job van der Hulst AAV'36 2007 J D2 6,48
24 Sjoerd Mikkers AV Gouda 2007 J D2 6,56
           
  Meisjes D1 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Dominique van Beusekom AAV'36 2008 M D1 5,55
2 Willemijn Dekker SC Antilope 2008 M D1 6,01
3 Jara de Heij AAV'36 2008 M D1 6,05
4 Stella Heijnen R'dam Atletiek 2008 M D1 6,11
5 Lois van der Zanden AV Gouda 2008 M D1 6,19
6 Merel van der Horst R'dam Atletiek 2008 M D1 6,23
7 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 2008 M D1 6,23
8 Edith van den Berg ARV Ilion 2008 M D1 6,3
9 Anais vd Meer SC Antilope 2008 M D1 6,57
10 Linn Uithol  AAV'36 2008 M D1 7,03
11 Daria Martina  AAV'36 2008 M D1 7,04
12 Lotte Bogaard Leiden Atletiek 2008 M D1 7,04
13 Tessa Jansen ARV Ilion 2008 M D1 7,05
14 Sara Liebrechts AV Gouda 2008 M D1 7,15
15 Lica Smeets AV Gouda 2008 M D1 7,28
16 Safae Barboucha AV Gouda 2008 M D1 7,32
17 Iris van Dijke Trackstars Nesselande 2008 M D1 7,42
18 Ida Westenbrink Leiden Atletiek 2008 M D1 7,52
19 Sarah Aret AV Gouda 2008 M D1 8,02
20 Tess van Dolder AAV'36 2008 M D1 8,11
           
  Meisjes D2 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Siënna Toussaint AAV'36 2007 M D2 6,01
2 Amber van Dijke Trackstars  2007 M D2 6,01
3 Kiira van Dijk Leiden Atletiek 2007 M D2 6,03
4 Ruth Kuijpers AAV'36 2007 M D2 6,17
5 Sara van der Valk AV'47 2007 M D2 6,17
6 Rhoda van Oostenbrugge AAV'36 2007 M D2 6,18
7 La-Keisha Macintosch AAV'36 2007 M D2 6,33
8 Lynn Theuns AAV'36 2007 M D2 6,38
9 Merel Boer AV'47 2007 M D2 6,42
10 Sanne Werkman AV'47 2007 M D2 6,47
11 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 2007 M D2 6,48
12 Lieke van Tol AAV'36 2007 M D2 6,51
13 Lizette de Jong AAV'36 2007 M D2 6,59
14 Lisa Zoet AV'47 2007 M D2 7,13
15 Shamilla Martina AV Gouda 2007 M D2 7,21
16 Yara van Buren Avantri 2007 M D2 7,3
17 Demily van Lent AV'47 2007 M D2 7,44
18 Aysha Mohamud AV'47 2007 M D2 9,1
           
  Meisjes C1 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Yzara van der Born AAV'36 2006 M C1 5,28
2 Quinty Westerink AAV'36 2006 M C1 6,04
3 Puck Vos AAV'36 2006 M C1 6,05
4 Nerena Brunt AAV'36 2006 M C1 6,06
5 Megan Breumelhof ARV Ilion 2006 M C1 6,19
6 Emma Vreijling AAV'36 2006 M C1 6,26
7 Rosanne Boer ARV Ilion 2006 M C1 6,31
8 Jolie Heemskerk AAV'36 2006 M C1 6,44
9 Merel van Reen AAV'36 2006 M C1 7,01
           
  Meisjes C2 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Nila Knoester AV Sparta 2005 M C2 5,35
2 Rosa Buijs PAC 2005 M B 5,36
3 Roshwita Holstein AV Sparta 2005 M C2 5,56
4 Rowanna Geleijn Av de spartaan 2005 M C2 6
5 Kato van Wilgen AV'47 2005 M C2 6,04
6 Jasmijn Bakker AV Sparta 2005 M C2 6,06
7 Femke Moelker AV Gouda 2005 M C2 6,23
8 Suzanne Moons AV Gouda 2005 M C2 6,57
           
  Jongens C1 2800m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Matthias Treurniet AV Fortuna 2006 J C1 10,51
2 Bram de Bruijn AV'47 2006 J C1 12,13
3 Noah Bosman SC Antilope 2006 J C1 12,39
4 Tim van Tilburg AV Gouda 2006 J C1 12,49
5 Leonard van Eer Leiden Atletiek 2006 J C1 12,57
6 Lucas Huisman AV'47 2006 J C1 13,1
7 Nick van Leeuwen AAV'36 2006 J C1 13,42
8 Siemen Visser AAV'36 2006 J C1 13,51
9 Niels Axmacher AAV'36 2006 J C1 14,43
10 Lucas van Leeuwen AV'47 2006 J C1 14,55
11 Twan Siegers AV'47 2006 J C1 15,15
12 Joris Zuidema AAV'36 2006 J C1 15,22
13 Lorenzo Hoornweg AV Gouda 2006 J C1 15,59
           
  Jongens C2 2800m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Marnix de Kunder CAV Energie 2005 J C2 10,45
2 Carl Martens ARV Ilion 2005 J C2 10,5
3 Siwar Kool AV Gouda 2005 J C2 10,53
4 Heiko Ribberink AV Gouda 2005 J C2 10,55
5 Luuk de Graaf Leiden Atletiek 2005 J C2 11,04
6 Felix van Eer Leiden Atletiek 2005 J C2 11,04
7 Thijmen Lek AAV'36 2005 J C2 11,09
8 Wessel Baas SC Reeuwijk 2005 J C2 11,09
9 Robin de Haan SC Reeuwijk 2005 J C2 11,09
10 Luca Menken AV Gouda 2005 J C2 11,5
11 Mauro van Vliet AV'47 2005 J C2 12,23
12 Jorn Eerland AV Gouda 2005 J C2 12,27
13 Tijmen Hooijer AAV'36 2005 J C2 12,43
14 Maurits Blinkhof AV'47 2005 J C2 12,54
15 Boas van Vemde AV'47 2005 J C2 12,57
16 Henrik Drost AAV'36 2005 J C2 13
17 Nolan Raap AAV'36 2005 J C2 13,53
18 Malte Köster AAV'36 2005 J C2 14,11
           
  Meisjes B 1400m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Isa van der Valk ARV Ilion 2004 M B 11,51
2 Anouk Werkman AV'47 2004 M B 13,03
3 Julia de Graaf ARV Ilion 2004 M B 13,54
4 Esmee van der Hulst ARV Ilion 2003 M B 13,58
           
  Jongens B 4200m      
           
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Ruben Opperhuizen Leiden Atletiek 2004 J B 16,12
2 Marc Dullemond AAV'36 2003 J B 16,39
3 Dion Ruijter ARV Ilion 2003 J B 17,58
4 Stefan de Groot AV'47 2004 J B 18,01
5 Fabian Ruijter ARV Ilion 2004 J B 20,03
           
  Vrouwen 4200m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Marlène Straathof AV'47 1998 Vrouwen 18,36
2 Daphne Lamboo AV Gouda 1991 Vrouwen 18,43
3 Anne Visser AV'47 1996 Vrouwen 25,47
4 Irene de Jong SC Antilope 1996 Vrouwen 28,55
           
  Vrouwen 35 4200m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Annelies van Dorp AV Gouda 1966 Vrouwen 35 21,56
2 Petra Maurits AV'47 1965 Vrouwen 35 25,06
3 Karin Koster Heij AV'47 1969 Vrouwen 35 26,01
           
  Meisjes A 4200m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Marije Hijman PAC 2002 M A 17,12
2 Robin Beijer AV'40 2002 M A 20,2
           
  Prestatieloop 4200m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Michael Westerbeek Voorschoten '97 1983 Mannen kort 18,23
2 Willem-Jan Ribberingk onbekend 1965 Mannen 50 18,44
3 Raymond Bosman  Waddinxveen  1981 Prestatieloop4k 19,49
4 Wilfred v.d. Horst HG Ter Aar 1968 Prestatieloop4k 21,04
5 Christian van Dijk SC Antilope 1993 Mannen 21,43
6 Randolf Broer AV Gouda 1971 Prestatieloop4k 22,02
7 Jaap Boogaard onbekend 1977 Mannen kort 23,11
8 Thejan Bos onbekend 1982 Mannen kort 23,12
9 Arjan van Schoonhoven Geen 1976 Prestatieloop4k 24,56
10 Arno Hogenelst SC Antilope 1960 Mannen kort 27,26
           
  Jongens A 4200m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Salle Wieringa Leiden Atletiek 2002 J A 30,42
           
  Mannen 60 7000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Piet van Wijngaarden Avantri 1952 Mannen 60 36,55
2 Aad van der Poel Avantri 1958 Prestatieloop7k 37,45
           
  Prestatieloop 7000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Dennis Buys Avantri 1991 Prestatieloop7k 30,45
2 Sjoerd Hoornweg onbekend 1979 Prestatieloop7k 34,12
3 Freek Groenewoud Loopgroep Marc Wissing Prestatieloop7k 36,2
4 Joost Gräper onbekend 1981 Prestatieloop7k 37,29
5 Bastiaan Verhoef onbekend   Prestatieloop7k 38,08
           
  Mannen 9800m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Koen de Leeuw SC Antilope 1992 Mannen 37,19
2 Vincent Tas ARV Ilion 1998 Mannen 38,1
3 Koen Hijman AV'47 1997 Mannen 38,34
4 Niels Spek Loopgroep Aart Sigter 1995 Mannen 40,02
5 Willem Anker   1986 Mannen 40,44
6 Dennis van Hof SC Antilope 1989 Mannen 41,16
7 Lucas van der Veen SC Antilope 1984 Mannen 41,24
8 Matthew Harvey R'dam Atletiek 1980 Mannen 41,24
9 Oliver Silk Leiden Atletiek 2000 Mannen 44,07
10 Menno van der Jagt AV'47 1998 Mannen 44,19
11 Jelle Meijer SC Antilope   Mannen 45,23
12 Ernst Verdoold onbekend 1981 Mannen 45,42
13 Hans Jelier Gouda 1982 Mannen 45,47
14 Remco Kooistra Capelle aan den Ijssel 1981 Mannen 46,25
15 Michaël Kooter AV'47 1997 Mannen 46,42
16 Corstiaan Anker onbekend 1997 Mannen 48,55
17 Johan van Hoek SC Antilope 1992 Mannen 53,56
           
  Mannen 40 9800m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Pascal Valentijn TCA 1967 Mannen 50 40,34
2 Jacko de Kort AV Clytoneus 1974 Mannen 40 40,52
3 Patrick van Leeuwen AV'47 1977 Mannen 40 43,4
4 Sander van der Meer AV Gouda 1978 Mannen 40 45,09
5 Geert Moelker AV Gouda 1975 Mannen 40 45,36
6 Jan vd Meer Antilope  1970 Mannen 40 45,53
7 Vincent Boere SC Antilope 1979 Mannen 40 45,56
8 Marcel Maurits AV'47 1972 Mannen 40 48,59
9 Raimnond Kientz   1973 Mannen 40 49,44
10 Arnoud Korsuize onbekend 1975 Mannen 40 51,49
11 Martin Kraan Alphen a.d. Rijn 1974 Mannen 40 53,08
12 Marcel Heijboer onbekend 1972 Mannen 40 59,49
           
  Mannen 50 9800m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Paul Jansen Olympus 70 1965 Mannen 50 41,31
2 Bert Koster AV'47 1960 Mannen 50 44,54
3 Raoul Smit Sibinga AV Gouda 1969 Mannen 50 46,34
4 Arie Visser AV'47 1961 Mannen 50 46,51
5 Ron Aret Loopgroep Aart Sigter 1960 Mannen 50 48,03
6 Guido Goeting TTB Bodegraven 1969 Mannen 50 48,16
7 Nico van den Berg Olympus ‘70 1961 Mannen 50 48,24
8 Ed Noorland TTB Bodegraven 1968 Mannen 50 50,19
9 Bas van Binnendijk onbekend 1968 Mannen 50 52,2
10 Arjan van Dam Loopgroep Aart Sigter 1959 Mannen 50 52,58

 

Cross Competitie Zuid-Holland Midden overzicht