Uitslagen Floracross 2 november 2019

  Jongens pupillen mini 600m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Joeri Klaver ARV Ilion 2014 J pup Mini 3,25
2 Mels van Ruitenbeek ARV Ilion 2013 J pup Mini 3,35
3 Timofey Tse ARV Ilion 2013 J pup Mini 4,07
4 Brenden Onos SAV 2014 J pup Mini 4,25
5 Jens Rotteveel AV'47 2013 J pup Mini 4,30
           
  Meisjes pupillen mini 600m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Nadia Glasbergen AAV'36 2013 M pup Mini 3,36
2 Elin Dekema AV Gouda 2013 M pup Mini 3,47
3 Guusje Spaargaren AAV'36 2013 M pup Mini 4,03
4 Myla van Buren Avantri 2013 M pup Mini 4,04
5 Annelie Hopman ARV Ilion 2013 M pup Mini 4,11
6 Kiruna van Leeuwen   2013 M pup Mini 4,14
7 Mette-Marit Hooft ARV Ilion 2013 M pup Mini 4,27
           
  Jongens pupillen C 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Brettley Onos SAV 2012 J pup C 5,22
2 Cas de Zwart ARV Ilion 2012 J pup C 5,32
3 Kaja van Buren Avantri 2012 J pup C 5,48
4 Naud Alkemade AV'47 2012 J pup C 5,52
5 Loek Hofman AAV'36 2012 J pup C 5,53
6 Livio Pet AAV'36 2012 J pup C 5,55
7 Youri Slagter AV'47 2012 J pup C 6,16
8 Joas van der Valk AV'47 2012 J pup C 6,20
9 Daniel Hofstede AAV'36 2012 J pup C 6,21
10 Felix de Vos AV Gouda 2012 J pup C 6,25
11 Jack Blom AAV'36 2012 J pup C 6,25
12 Siem van der Bas   2012 J pup C 6,33
13 Jelle Opgenoort AV Gouda 2012 J pup C 7,10
14 Matthijs Niemeijer AAV'36 2012 J pup C 4,02
           
  Meisjes pupillen C 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Flore van Keulen AV Clytoneus 2012 M pup C 5,04
2 Bodien Donkersloot ARV Ilion 2012 M pup C 5,17
3 Caitlynn Reijn AAV'36 2012 M pup C 5,40
4 Sanne Moelker AV Gouda 2012 M pup C 5,48
5 Femke Braamhaar AV Gouda 2012 M pup C 6,02
6 Sterre Snell AAV'36 2012 M pup C 6,21
7 Sana Visser AAV'36 2012 M pup C 6,23
8 Emma Anty AC Antilope 2012 M pup C 6,25
9 Niena Veelenturf AV'47 2012 M pup C 6,27
10 Jonna van Duuren Avantri 2012 M pup C 7,12
11 Kris Stellaard AAV'36 2012 M pup C 7,17
12 Jente Neven AV Gouda 2012 M pup C 7,19
13 Noor van Veen AV Gouda 2012 M pup C 7,21
14 Alicia van Leeuwen AV Gouda 2012 M pup C 7,35
15 Nathalie Bouwmeester AV'47 2012 M pup C 7,39
16 Marinde van Eeuwijk AV Gouda 2012 M pup C 7,55
17 Linda Vergeer AV Gouda 2012 M pup C 7,57
           
  Jongens pupillen B 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Wietske van Zwet Olympus 70 2011 J pup B 4,53
2 Noud Glasbergen AAV'36 2011 J pup B 5,04
3 Milo Verkerk SC Reeuwijk 2011 J pup B 5,06
4 Jop Timmermans Avantri 2011 J pup B 5,07
5 Floris Otto AV Clytoneus 2011 J pup B 5,10
6 Guus van Kooten Leiden Atletiek 2011 J pup B 5,24
7 Bor van Veen Olympus 70 2011 J pup B 5,27
8 Rafael van Beusekom AAV'36 2011 J pup B 5,29
9 Mats van Leeuwen ARV Ilion 2011 J pup B 5,31
10 Leandro van Vliet AV'47 2011 J pup B 5,36
11 Nick van Tol AV Gouda 2011 J pup B 5,40
12 Liam Ong Leiden Atletiek 2011 J pup B 5,40
13 Stef de Heij AAV'36 2011 J pup B 5,43
14 Dex Mourik AV Gouda 2011 J pup B 5,44
15 Boaz van der Ende AV Gouda 2011 J pup B 5,51
16 Justin van Leeuwen AV'47 2011 J pup B 5,58
17 Levi de Vries ARV Ilion 2011 J pup B 5,59
18 Tijn Oussoren AV Gouda 2011 J pup B 6,05
19 Max Boot AV Gouda 2011 J pup B 6,06
20 Duco Hennen AV Gouda 2011 J pup B 6,12
21 Sam Meinders AV'47 2011 J pup B 6,20
22 Lars Vermeij AAV'36 2011 J pup B 6,22
23 Kyano de Wind ARV Ilion 2011 J pup B 6,28
24 Hugo Poutsma AAV'36 2011 J pup B 6,29
25 Abel Brouwer Avantri 2011 J pup B 6,30
26 Koen van Reen AAV'36 2011 J pup B 6,32
27 Mads van Oort AV Gouda 2011 J pup B 6,32
           
  Meisjes pupillen B 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Emy Statius Muller ARV Ilion 2011 M pup B 5,34
2 Fenna Thelen Leiden Atletiek 2011 M pup B 5,36
3 Freya Schubert Leiden Atletiek 2011 M pup B 5,40
4 Maren de Bruin Avantri 2011 M pup B 5,47
5 Frederiek Witzier   2011 M pup B 5,48
6 Malika Stek AAV'36 2011 M pup B 5,56
7 Pim Stellaard AAV'36 2011 M pup B 6,04
8 Iris van Veen Olympus 70 2011 M pup B 6,15
9 Elise Beuning AV Gouda 2011 M pup B 6,22
10 Yasmin Annaars AV Gouda 2011 M pup B 6,24
11 Romy van de Heiden AAV'36 2011 M pup B 6,34
12 Aniek v.d. Horst ARV Ilion 2011 M pup B 6,35
13 Isabelle Kurvers AV Gouda 2011 M pup B 6,38
14 Noa Boer AAV'36 2011 M pup B 7,25
15 Floor Scheidema Leiden Atletiek 2011 M pup B 7,31
           
  Jongens pupillen A1 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Pim Ouwehand AAV'36 2010 J pup A1 4,38
2 Luuk van der Wel AV'47 2010 J pup A1 5,05
3 Joaquim van der Born AAV'36 2010 J pup A1 5,07
4 Boris van den Ochtend Olympus 70 2010 J pup A1 5,15
5 Rens van den Berg Leiden Atletiek 2010 J pup A1 5,16
6 Jari Goudena AV Clytoneus 2010 J pup A1 5,16
7 Niels Krol ARV Ilion 2010 J pup A1 5,17
8 Koen van Diepen AV Clytoneus 2010 J pup A1 5,19
9 Rens de Zwart ARV Ilion 2010 J pup A1 5,22
10 Rubin Michiels AV Clytoneus 2010 J pup A1 5,23
11 Ryan Galewicz AAV'36 2010 J pup A1 5,25
12 Mees Otto AV Clytoneus 2010 J pup A1 5,28
13 Cedric Hopman ARV Ilion 2010 J pup A1 5,29
14 Davy Votel ARV Ilion 2010 J pup A1 5,41
15 Twan van Duuren Avantri 2010 J pup A1 5,42
16 Koen Kemper ARV Ilion 2010 J pup A1 5,45
17 Stijn Timmermans AV'47 2010 J pup A1 5,46
18 Niels Rüpp AAV'36 2010 J pup A1 5,48
19 Benys Koren AV'47 2010 J pup A1 5,49
20 Damian van Eeden Petersman AV Gouda 2010 J pup A1 5,52
21 Quint van Hasselt ARV Ilion 2010 J pup A1 5,53
22 Joshua Luciana AAV'36 2010 J pup A1 6,01
23 Luuk van Harskamp AV'47 2010 J pup A1 6,08
24 Tijn Mikkers AV Gouda 2010 J pup A1 6,13
25 Brett Geers AV'47 2010 J pup A1 6,13
26 Martijn Vergeer AV Gouda 2010 J pup A1 6,19
27 Olivier de Jager ARV Ilion 2010 J pup A1 6,25
28 Dylan Rozendaal ARV Ilion 2010 J pup A1 6,27
29 Tim Boot AV Gouda 2010 J pup A1 6,28
30 Alexander Havens Leiden Atletiek 2010 J pup A1 6,31
31 Jasper Elink Schuurman ARV Ilion 2010 J pup A1 6,31
32 Marwin van den Heuvel AV Gouda 2010 J pup A1 6,35
           
  Meisjes pupillen A1 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 2010 M pup A1 4,44
2 Fleur Favre Leiden Atletiek 2010 M pup A1 4,52
3 Noa Boutkan Olympus ‘70 2010 M pup A1 4,57
4 Julia Hoogendoorn AV Clytoneus 2010 M pup A1 4,59
5 Linde Zuijdendorp AAV'36 2010 M pup A1 5,05
6 Aiden de Koster Avantri 2010 M pup A1 5,13
7 Britt van den Berg Leiden Atletiek 2010 M pup A1 5,20
8 Eva Passman AAV'36 2010 M pup A1 5,38
9 Marit Neven AV Gouda 2010 M pup A1 5,40
10 Vienne Pet AAV'36 2010 M pup A1 5,42
11 Olivia Alblas SC Antilope 2010 M pup A1 5,43
12 Tesse de Kooter ARV Ilion 2010 M pup A1 5,45
13 Evelien Stapper AAV'36 2010 M pup A1 5,48
14 Merel van Peijpe AV Gouda 2010 M pup A1 5,49
15 Benthe Vulker Leiden Atletiek 2010 M pup A1 5,53
16 Jip Stigter AAV'36 2010 M pup A1 5,57
17 Marre de Vette AV'47 2010 M pup A1 6,06
18 Leila Jacques Santos Leiden Atletiek 2010 M pup A1 6,07
19 Karlijn de Leeuw Trackstars Nesselande 2009 M pup A2 6,17
20 Lilican Ikiz ARV Ilion 2010 M pup A1 6,34
21 Dewi Idzerda AAV'36 2010 M pup A1 6,53
22 Inge Cok AV'47 2010 M pup A1 7,03
           
  Jongens pupillen A2 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Yuko Paulzen AV Gouda 2009 J pup A2 4,24
2 Peter de Bruin Avantri 2009 J pup A2 4,26
3 Swen van Schaik Avantri 2009 J pup A2 4,34
4 Finn Donkersloot ARV Ilion 2009 J pup A2 4,37
5 Harm Timmer AV'47 2009 J pup A2 4,39
6 Rens de Groot ARV Ilion 2009 J pup A2 4,41
7 Luca van Buren Avantri 2009 J pup A2 4,45
8 Jens Huisman AV'47 2009 J pup A2 4,47
9 Raigen Kool AV Gouda 2009 J pup A2 4,57
10 Jelmer Jungschläger Olympus 70 2009 J pup A2 5,05
11 Senna Hendriks AAV'36 2009 J pup A2 5,15
12 Bram van Malsen Olympus 70 2009 J pup A2 5,15
13 Luca Bal AV'47 2009 J pup A2 5,20
14 Kai Pet AAV'36 2009 J pup A2 5,23
15 Antoni Boekestijn ARV Ilion 2009 J pup A2 5,24
16 Siem Teume ARV Ilion 2009 J pup A2 5,26
17 Wilco van der Horst AAV'36 2009 J pup A2 5,28
18 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 2009 J pup A2 5,29
19 Stijn Hofman AAV'36 2009 J pup A2 5,33
20 Marten Edelenbos Leiden Atletiek 2009 J pup A2 5,34
21 Luuk van der Bas SC Reeuwijk 2009 J pup A2 5,37
22 Tim Sta Olympus 70 2009 J pup A2 5,38
23 Peter Spruyt ARV Ilion 2009 J pup A2 5,38
24 Mees Borreman Leimuiden 2009 J pup A2 5,45
25 Ruben Beuning AV Gouda 2009 J pup A2 5,46
26 Milan v.d. Bosch AV'47 2009 J pup A2 5,49
27 Nieks Rietveld ARV Ilion 2009 J pup A2 5,56
28 Tim van der Wal AAV'36 2009 J pup A2 6,04
29 Edwin Slappendel SC Reeuwijk 2009 J pup A2 6,05
30 Dante Kooij AV Gouda 2009 J pup A2 6,17
31 Maxim 't Hart AAV'36 2009 J pup A2 6,19
32 Levi van Wichen SC Antilope 2009 J pup A2 6,21
           
  Meisjes pupillen A2 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Rosalie Verhoef Avantri 2009 M pup A2 4,55
2 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda 2009 M pup A2 4,58
3 Bibi de Geest AV Gouda 2009 M pup A2 5,00
4 Noor v/d Kruk Olympus 70 2009 M pup A2 5,03
5 Fayah Bosman SC Antilope 2009 M pup A2 5,07
6 Jacey-Lynn Went AV Rijnsoever 2009 M pup A2 5,09
7 Sara Bos SC Antilope 2009 M pup A2 5,10
8 Fleur Alkemade AV'47 2009 M pup A2 5,11
9 Amber Meijer Olympus 70 2009 M pup A2 5,12
10 Emmelie Olympus 70 2009 M pup A2 5,14
11 Indy van tol AAV'36 2009 M pup A2 5,16
12 Britt Mourits SC Antilope 2009 M pup A2 5,38
13 Chiara Westerink AAV'36 2009 M pup A2 5,39
14 Elize Timmers AV Gouda 2009 M pup A2 5,39
15 Lieke Bakker AV Gouda 2009 M pup A2 5,41
16 Emma Wissing AV Gouda 2009 M pup A2 5,50
17 Sabine Visser AV'47 2009 M pup A2 5,51
18 Inge de Heij AAV'36 2009 M pup A2 5,52
19 Noor van de Meent AAV'36 2009 M pup A2 5,55
20 Evi Aanhane AV Rijnsoever 2009 M pup A2 5,59
21 Pien van der Veen AV Gouda 2009 M pup A2 6,01
22 Meike Graper AAV'36 2009 M pup A2 6,09
23 Valerie Wong AAV'36 2009 M pup A2 6,13
24 Evy Eising ARV Ilion 2009 M pup A2 6,17
25 Esther Groenewoud AV Gouda 2009 M pup A2 6,18
26 Lieke Dekker AV Gouda 2009 M pup A2 6,19
27 Anouk Bakker AV Gouda 2009 M pup A2 6,23
28 Dana van lammeren AAV'36 2009 M pup A2 6,36
29 Donna van Dijk AV Gouda 2009 M pup A2 6,39
30 Lot Jansen AV Gouda 2009 M pup A2 6,47
31 Renée Veeningen AV'47 2009 M pup A2 6,54
32 Charlotte van der Meulen AV Gouda 2009 M pup A2 7,02
33 Jasmijn Hoornweg AAV'36 2009 M pup A2 7,11
34 Isa Oostwouder AAV'36 2009 M pup A2 7,25
35 Alyssia Hoornweg AV Gouda 2009 M pup A2 8,40
           
  Meisjes junioren D1 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Dominique van Beusekom AAV'36 2008 M D1 4,47
2 Jara de Heij AAV'36 2008 M D1 4,54
3 Edith van den Berg ARV Ilion 2008 M D1 4,60
4 Lois van der Zanden AV Gouda 2008 M D1 5,06
5 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 2008 M D1 5,07
6 Daria Martina  AAV'36 2008 M D1 5,30
7 Sara Liebrechts AV Gouda 2008 M D1 5,37
8 Linn Uithol  AAV'36 2008 M D1 5,37
9 Ida Westenbrink Leiden Atletiek 2008 M D1 5,38
10 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 2008 M D1 5,40
11 Lotte Bogaard Leiden Atletiek 2008 M D1 5,45
12 Tessa Jansen ARV Ilion 2008 M D1 5,46
13 Safae Barboucha AV Gouda 2008 M D1 5,48
14 Iris van Dijke Trackstars Nesselande 2008 M D1 5,51
15 Tess van Dolder AAV'36 2008 M D1 5,52
16 Floor Mank  AAV'36 2008 M D1 6,01
17 Sarah Aret AV Gouda 2008 M D1 6,31
           
  Meisjes D2 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Siënna Toussaint AAV'36 2007 M D2 4,37
2 Amber van Dijke Trackstars Nesselande 2007 M D2 4,47
3 Isa Ong Leiden Atletiek 2007 M D2 4,50
4 Merel Boer AV'47 2007 M D2 4,53
5 Sara van der Valk AV'47 2007 M D2 4,58
6 Kiira van Dijk Leiden Atletiek 2007 M D2 4,59
7 Lieke van Tol AAV'36 2007 M D2 5,12
8 Rhoda van Oostenbrugge AAV'36 2007 M D2 5,14
9 Ruth Kuijpers AAV'36 2007 M D2 5,14
10 La-Keisha Macintosch AAV'36 2007 M D2 5,15
11 Mae van den Berg Leiden Atletiek 2007 M D2 5,16
12 Sanne Werkman AV'47 2007 M D2 5,17
13 Lizette de Jong AAV'36 2007 M D2 5,22
14 Lynn Theuns AAV'36 2007 M D2 5,28
15 Anne Favre Leiden Atletiek 2007 M D2 5,34
16 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 2007 M D2 5,36
17 Lisa Zoet AV'47 2007 M D2 5,39
18 Yara van Buren Avantri 2007 M D2 5,42
19 Demily van Lent AV'47 2007 M D2 5,46
20 Shamilla Martina AV Gouda 2007 M D2 5,48
21 Aysha Mohamud AV'47 2007 M D2 6,25
           
  Jongens junioren D1 1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Florin de Heij AAV'36 2008 J D1 6,38
2 Tijn van Harten AAV'36 2008 J D1 7,11
3 Nick Barendse ARV Ilion 2008 J D1 7,12
4 Twan Goudena AV Clytoneus 2008 J D1 7,20
5 Jop Gründmann  AAV'36 2008 J D1 7,34
6 Luuk Ouwehand  AAV'36 2008 J D1 7,38
7 Maurits 't Hart AAV'36 2008 J D1 7,47
8 Hugo Slangen AV Gouda 2008 J D1 7,48
9 Tijn den Duijn ARV Ilion 2008 J D1 7,56
10 Ridouan Rashid  AAV'36 2008 J D1 7,57
11 Cristiaan Maliepaard SC Reeuwijk 2008 J D1 7,58
12 Mike Baart AAV'36 2008 J D1 8,01
13 Max van Schagen SC Reeuwijk 2008 J D1 8,04
14 Noam Michiels AV Clytoneus 2008 J D1 8,11
15 Merijn Frederiks  AAV'36 2008 J D1 8,27
16 Rens Windhorst  AAV'36 2008 J D1 8,34
17 Olaf van Leeuwen AV'47 2008 J D1 8,35
18 Levi Nieuwenhuis  AAV'36 2008 J D1 8,38
19 Beau Janssen  AAV'36 2008 J D1 8,40
20 Teije Hoving Leiden Atletiek 2008 J D1 8,42
21 Abel Nijssen  AAV'36 2008 J D1 8,45
22 Thomas Scheidema Leiden Atletiek 2008 J D1 8,45
23 Romijn van der Bijl AAV'36 2008 J D1 8,47
24 Matt Verzeide AV Gouda 2008 J D1 8,50
25 Koen Bontekoe AV'47 2008 J D1 8,53
26 Lukas Warners AV Gouda 2008 J D1 8,55
27 Justin Sijtsma  AAV'36 2008 J D1 8,57
28 Julius van Schagen SC Reeuwijk 2008 J D1 9,08
29 Fedde Kölker  AAV'36 2008 J D1 9,11
30 Tico Spee AV'47 2008 J D1 9,20
31 Niels van Schoonhoven SC Antilope 2008 J D1 9,22
32 Olger van Husen AV Gouda 2008 J D1 9,32
33 Teije Hekkema  AAV'36 2008 J D1 9,51
34 Timo Groenleer AV'47 2008 J D1 9,53
35 Zidane Khan AV Gouda 2008 J D1 10,36
           
  Jongens D2 1500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Noa Pet AAV'36 2007 J D2 6,52
2 Joep den Dulk Leiden Atletiek 2007 J D2 7,00
3 Davey Ouwehand Leiden Atletiek 2007 J D2 7,01
4 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 2007 J D2 7,16
5 Mik Vermeulen AAV'36 2007 J D2 7,22
6 Constantijn Klomp AV Sparta 2007 J D2 7,26
7 Jente Husslage AV'47 2007 J D2 7,28
8 Maurice Moons SC Antilope 2007 J D2 7,29
9 Florian Bloemheuvel AV De Spartaan 2007 J D2 7,33
10 Casper de Winter ARV Ilion 2007 J D2 7,35
11 Alef Kool AV Gouda 2007 J D2 7,42
12 Thijs van Bruggen AV'47 2007 J D2 7,51
13 Chico Hoogervorst AAV'36 2007 J D2 7,53
14 Siemen Edelenbos Leiden Atletiek 2007 J D2 7,59
15 Nathan van der Hoorn AAV'36 2007 J D2 8,01
16 Bram van der Wel AV'47 2007 J D2 8,02
17 Dave Harkes AV'47 2007 J D2 8,03
18 Julian Plompen AAV'36 2007 J D2 8,04
19 Job van der Hulst AAV'36 2007 J D2 8,10
20 Wytze Konijn AV'47 2007 J D2 8,11
21 Tobias Henze AV Gouda 2007 J D2 8,12
22 Stan Berger Leiden Atletiek 2007 J D2 8,15
23 Linus van Arkel AAV'36 2007 J D2 8,17
24 Iven Kooij AV Gouda 2007 J D2 8,18
25 Luuk Schoonman AV Gouda 2007 J D2 8,27
26 Jelle Hoogeveen AAV'36 2007 J D2 8,29
27 Xander Turkstra ARV Ilion 2007 J D2 8,37
28 Sem van den Boom AAV'36 2007 J D2 8,42
29 Ivar Martens ARV Ilion 2007 J D2 8,46
30 Sjoerd Mikkers AV Gouda 2007 J D2 9,02
31 Wilgen de Leeuw Trackstars Nesselande 2007 J D2 9,27
           
  Meisjes C1 1500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Yzara van der Born AAV'36 2006 M C1 6,56
2 Loes van der Berg SC Reeuwijk 2006 M C1 7,23
3 Jana Nagtegaal AAV'36 2006 M C1 7,25
4 Quinty Westerink AAV'36 2006 M C1 7,54
5 Nerena Brunt AAV'36 2006 M C1 7,56
6 Rosanne Boer ARV Ilion 2006 M C1 8,11
7 Puck Vos AAV'36 2006 M C1 8,11
8 Megan Breumelhof ARV Ilion 2006 M C1 8,13
9 Emma Vreijling AAV'36 2006 M C1 8,17
10 Charissa Boeters AV Sparta 2006 M C1 8,19
11 Joyce Rijsdam AAV'36 2006 M C1 8,23
12 Jolie Heemskerk AAV'36 2006 M C1 8,27
13 Jet van der Heijden Leiden Atletiek 2006 M C1 8,37
14 Elise Bouthoorn AAV'36 2006 M C1 8,47
15 Merel van Reen AAV'36 2006 M C1 8,58
           
  Meisjes C2 1500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Rosa Buijs PAC 2005 M C2 6,53
2 Nila Knoester AV Sparta 2005 M C2 7,03
3 Floortje Tromp AAV'36 2005 M C2 7,24
4 Roshwita Holstein AV Sparta 2005 M C2 7,28
5 Kato van Wilgen AV'47 2005 M C2 7,35
6 Rowanna Geleijn AV De Spartaan 2005 M C2 7,37
7 Jasmijn Bakker AV Sparta 2005 M C2 7,45
8 Jasmijn Oskam AAV'36 2005 M C2 8,04
9 Lotte Favre Leiden Atletiek 2005 M C2 8,08
10 Femke Moelker AV Gouda 2005 M C2 8,09
11 Suzanne Moons AV Gouda 2005 M C2 8,39
12 Caithlyn Keijzer AAV'36 2005 M C2 8,45
           
  Jongens C1 2000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Finn Hellas 2006 J C1 9,22
2 Bram de Bruijn AV'47 2006 J C1 9,25
3 Noah Bosman SC Antilope 2006 J C1 9,29
4 Tim van Tilburg AV Gouda 2006 J C1 9,45
5 Nick van Leeuwen AAV'36 2006 J C1 9,58
6 Lucas Huisman AV'47 2006 J C1 10,10
7 Siemen Visser AAV'36 2006 J C1 10,25
8 Sam Timmers AV Gouda 2006 J C1 10,36
9 Lars Post AAV'36 2006 J C1 10,47
10 Leonard van Eer Leiden Atletiek 2006 J C1 10,49
11 Lucas van Leeuwen AV'47 2006 J C1 10,53
12 Tijmen v/d Hek Avantri 2006 J C1 11,18
13 Laurens Schubert Leiden Atletiek 2006 J C1 11,20
14 Niels Axmacher AAV'36 2006 J C1 11,21
15 Joris Zuidema AAV'36 2006 J C1 11,26
16 Twan Siegers AV'47 2006 J C1 11,38
17 Rik den Duijn ARV Ilion 2006 J C1 11,45
18 Lorenzo Hoornweg AV Gouda 2006 J C1 13,47
           
  Jongens C2 2000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Thijmen Lek AAV'36 2005 J C2 8,11
2 Carl Martens ARV Ilion 2005 J C2 8,35
3 Heiko Ribberink AV Gouda 2005 J C2 8,39
4 Marnix de Kunder CAV Energie 2005 J C2 8,57
5 Wessel Baas SC Reeuwijk 2005 J C2 9,00
6 Luuk de Graaf Leiden Atletiek 2005 J C2 9,01
7 Siwar Kool AV Gouda 2005 J C2 9,03
8 Mauro van Vliet AV'47 2005 J C2 9,12
9 Sven Blok AV Gouda 2005 J C2 9,19
10 Luca Menken AV Gouda 2005 J C2 9,27
11 Jorn Eerland AV Gouda 2005 J C2 9,28
12 Robin de Haan SC Reeuwijk 2005 J C2 9,31
13 Thom de Weger AV Gouda 2005 J C2 9,33
14 Maurits Blinkhof AV'47 2005 J C2 9,53
15 Tijmen Hooijer AAV'36 2005 J C2 9,55
16 Willem Schoo Leiden Atletiek 2005 J C2 10,01
17 Boas van Vemde AV'47 2005 J C2 10,07
18 Henrik Drost AAV'36 2005 J C2 10,14
19 Nolan Raap AAV'36 2005 J C2 10,55
20 Mats van Husen AV Gouda 2005 J C2 11,27
21 Malte Köster AAV'36 2005 J C2 11,29
22 Felix v. Eer Leiden Atletiek 2005 J C2 7,51
           
  Meisjes B 1500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Anouk Werkman AV'47 2004 M B 7,36
2 Meline Crolla AV'47 2003 M B 7,40
3 Emily van der Hoeff PAC 2004 M B 7,44
4 Annabel Paul Groningen Atletiek 2004 M B 7,56
5 Esmee van der Hulst ARV Ilion 2003 M B 7,60
6 Florieke van Ek Leiden Atletiek 2003 M B 8,03
7 Jo_Ann Kortekaas Leiden Atletiek 2004 M B 8,05
8 Rianne Buijs AV Gouda 2004 M B 8,06
9 Julia de Graaf ARV Ilion 2004 M B 8,12
10 Annika van Luijken AV'47 2003 M B 8,25
11 Rebecca Spiering Trackstars Nesselande 2003 M B 11,12
           
  korte Cross vrouwen 2000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Esmee van de Wissel ARV Ilion 1992 Vrouwen kort 9,15
2 Roos van Elk Leiden Atletiek 2000 Vrouwen kort 9,21
3 Fabienne Buijs AV Gouda 2002 Vrouwen kort 9,22
4 Pamela Alzate ARV Ilion 1999 Vrouwen kort 9,41
5 Sanne de Ruiter AV Clytoneus 2000 Vrouwen kort 9,52
6 Mette Nuijen Leiden Atletiek 2003 Vrouwen kort 10,08
7 Ilse Rolf AAV'36 2000 Vrouwen kort 10,19
8 Nadine de Vries  AV Clytoneus 2001 Vrouwen kort 10,20
9 Maaike van der Hulst ARV Ilion 2001 Vrouwen kort 10,31
10 Joyce Kraaijenbrink AV'47 1999 Vrouwen kort 10,48
11 Laura Van Klaveren ARV Ilion 1967 Vrouwen kort 11,27
           
  korte Cross mannen 2000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Sander van Elk  Leiden Atletiek 2001 Mannen kort 7,20
2 Terry Ringlever AV Fortuna 1992 Mannen kort 7,21
3 Floyd van Klink AAV'36 1999 Mannen kort 7,59
4 Daniel van Ginkel Leiden Atletiek 2001 Mannen kort 7,59
5 Casper van der Luijt Leiden Atletiek 1998 Mannen kort 8,16
6 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus 1999 Mannen kort 8,28
7 Hans Harting AV'47 2000 Mannen kort 8,29
8 Krijn Does Leiden Atletiek 2001 Mannen kort 8,30
9 Michel Ruijter ARV Ilion 1966 Mannen kort 8,36
10 Lars Heijboer AV'47 2000 Mannen kort 8,39
11 Justin Kraaijenbrink AV'47 1996 Mannen kort 8,42
12 Alex Taal PAC 2002 Mannen kort 8,43
13 Stephan van der Jagt AV'47 2001 Mannen kort 8,53
14 Jorn van de Maat AV Clytoneus 1999 Mannen kort 8,54
15 Thijs Folkers AV'47 2001 Mannen kort 8,55
16 Tim Blanken AV'47 2001 Mannen kort 8,56
17 Ayoub Benchaabane AV Atos 1992 Mannen kort 9,02
18 Thomas Bovenberg Leiden Atletiek 2000 Mannen kort 9,04
19 Pascal Bloemheuvel TTB 1974 Mannen kort 9,07
20 Twan Hogerbrugge AV'47 2004 Mannen kort 9,08
21 Tim de Mooij Leiden Atletiek 2001 Mannen kort 9,13
22 Jochem de Kruijf AV Clytoneus 1999 Mannen kort 9,16
23 Wesley van Dalen ARV Ilion 2000 Mannen kort 9,17
24 Thomas van Klaveren ARV Ilion 1995 Mannen kort 9,23
25 Meindert Hurkmans AV'47 2002 Mannen kort 9,32
26 Heiko Rotteveel AAV'36 2003 Mannen kort 9,36
27 Ties Hoogendoorn AV'47 2000 Mannen kort 9,37
28 Floris Boer ARV Ilion 2003 Mannen kort 9,48
29 Menno Rotteveel AV Atilla 1995 Mannen kort 9,49
30 Bart van Zijp AAV'36 1988 Mannen kort 9,55
31 Remon van Nieuwenhuizen   1995 Mannen kort 9,57
32 Marco de Kunder CAV Energie 1974 Mannen kort 10,09
33 Wietse Windhorst AV'47 2001 Mannen kort 10,16
34 Max Koning AV'47 2000 Mannen kort 10,40
35 Lars Beukenkamp AV'47 2002 Mannen kort 12,43
           
  Estafette 4x1000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Thomas, Sander, Tim, Daniël Leiden Atletiek   Estafette 15,54
2 Hans, Tim, Thijs, Lars Team Boskoop   Estafette 16,23
3 Jorn, André, Hugo, Jochem The Big 4   Estafette 16,54
4 Martijn, Roeland, Anton, Joppe The Underdogs   Estafette 17,23
5 Twan,Maurits,Bram,Stefan Witte Kenianen   Estafette 17,33
6 Jesse, Jesse, Bart, Heiko AAV'36   Estafette 17,36
7 Nigel, Daan, Alex, Marijn Het Zeepje   Estafette 18,05
8 Lies, Sterre, Inge, Esmee Lady Bosses   Estafette 18,34
9 Kato,Lot,Meline,Anouke bring back zonnestraaltje Lisa Estafette 19,46
10 Joyce,Menno,Sander,Thijs Joys en de boys   Estafette 20,10
11 Maud, Annika, Elise, Noor AAV'36 MB1   Estafette 21,17
12 Lieke,Senna,Merel,Puck Meisjes AAV'36   Estafette 21,26
           
  Vrouwen 4500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Linda Alzate ARV Ilion 1999 Vrouwen 21,56
2 Annick Taselaar  Rotterdam Atletiek 1992 Vrouwen 22,53
3 Marlène Straathof AV'47 1998 Vrouwen 23,08
4 Daphne Lamboo AV Gouda 1991 Vrouwen 23,47
5 Rosita van den Puttelaar   1997 Vrouwen 25,23
6 Anne den Hartog AAV'36 1998 Vrouwen 25,54
7 Anne Visser AV'47 1996 Vrouwen 31,55
           
  Vrouwen 35 4500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Daniëlle Merbis AV'47 1977 Vrouwen 35 25,33
2 Deborah van der Jagt AAV'36 1978 Vrouwen 35 26,20
3 Janet Rietveld Avantri 1968 Vrouwen 35 27,15
4 Annelies van Dorp AV Gouda 1966 Vrouwen 35 29,07
5 Petra Maurits AV'47 1965 Vrouwen 35 31,04
6 Judith Werkman AV'47 1973 Vrouwen 35 32,38
7 Margreet Kloeze Hellas 1983 Vrouwen 35 34,39
           
  Jongens B  3000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Ruben Opperhuizen Leiden Atletiek 2004 J B 13,31
2 Marc Dullemond AAV'36 2003 J B 13,35
3 Gijs de Haan PAC 2003 J B 13,53
4 Stefan de Groot AV'47 2004 J B 13,53
5 Ahlon von Triest AV Clytoneus 2003 J B 14,14
6 Joppe Bakker AV Clytoneus 2003 J B 14,15
7 Dion Ruijter ARV Ilion 2003 J B 14,45
8 Martijn Timmerman AV Clytoneus 2003 J B 15,05
9 Fabian Ruijter ARV Ilion 2004 J B 15,24
10 Aron Vlaardingerbroek Trackstars Nesselande 2004 J B 15,47
           
  Jongens junioren A 6000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Roeland van der Ploeg AV Clytoneus 2002 J A 30,43
2 Salle Wieringa Leiden Atletiek 2002 J A 31,05
3 Sander van Vliet AV'47 2002 J A 32,10
           
  Meisjes A 3000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Nienke de Kuijer Leiden Atletiek 2002 M A 17,19
           
  Mannen 9000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Roeland van der Harst Leiden Atletiek 1993 Mannen 39,35
2 Koen de Leeuw SC Antilope 1992 Mannen 40,07
3 Tom Jongema AV Gouda 1994 Mannen 40,50
4 Pieter Bakx Rotterdam Atletiek 1985 Mannen 41,43
5 Menco Schuurman   1991 Mannen 41,50
6 Vincent Tas ARV Ilion 1998 Mannen 41,57
7 Frank Vulker   1981 Mannen 42,12
8 Niels Spek Loopgroep Aart Sigter 1995 Mannen 42,26
9 Koen Hijman AV'47 1997 Mannen 42,49
10 Matthijs van de Wetering AV Gouda 1981 Mannen 44,44
11 Dennis van Hof SC Antilope 1989 Mannen 44,50
12 Willem Anker   1986 Mannen 45,01
13 Richard Holstege AV'40 1985 Mannen 46,20
14 Cornelis Verboom Loopgroep Aart Sigter 1986 Mannen 47,21
15 Menno van der Jagt AV'47 1998 Mannen 48,11
16 Ronald Zaad AV'47 1986 Mannen 48,30
17 Oliver Silk Leiden Atletiek 2000 Mannen 49,01
18 Stefan in 't Hout PAC 1991 Mannen 49,20
19 Bas vd Meule Leiden Atletiek 2000 Mannen 51,22
20 Michaël Kooter AV'47 1997 Mannen 52,23
21 Vincent Uilenberg Avantri 1996 Mannen 53,34
22 Joost de Kleuver AV Clytoneus 1991 Mannen 61,03
           
  Mannen 40 9000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Marc Rotsaert AV de Koplopers 1976 Mannen 40 43,23
2 Rob van der Valk ARV Ilion 1971 Mannen 40 43,47
3 Jacko de Kort AV Clytoneus 1974 Mannen 40 44,19
4 Hans Klanker   1974 Mannen 40 45,31
5 Sander van der Meer AV Gouda 1978 Mannen 40 46,03
6 Patrick van Leeuwen AV'47 1977 Mannen 40 46,49
7 Shane ter Hennepe AV Gouda 1972 Mannen 40 48,23
8 Geert Moelker AV Gouda 1975 Mannen 40 49,09
9 Marcel Maurits AV'47 1972 Mannen 40 50,25
10 Paul Stolwijk AV'47 1971 Mannen 40 51,31
11 Evert v.d. Horst   1972 Mannen 40 54,00
12 Erik de Groot ARV Ilion 1977 Mannen 40 55,26
           
  Mannen 50 9000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Rachid Mohammadi   1967 Mannen 50 40,45
2 Ron Legemaate ARV Ilion 1969 Mannen 50 44,11
3 Paul Jansen Olympus 70 1965 Mannen 50 45,46
4 Henri Havinga AV'40 1962 Mannen 50 46,51
5 Gabri Hoogenboom AV'47 1960 Mannen 50 47,25
6 R. Aret Loopgroep Aart Sigter 1960 Mannen 50 50,47
7 Raoul Smit Sibinga AV Gouda 1969 Mannen 50 53,09
8 Arie Visser AV'47 1961 Mannen 50 56,03
9 Erik Huisman SC Reeuwijk 1968 Mannen 50 56,10
10 Ries Loef AV'47 1963 Mannen 50 56,33
1 Robert Vink AV Gouda 1952 Mannen 60 53,28
           
  Mannen 60 6000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Fred Moerings AV'47 1958 Mannen 60 32,40
2 Rob Hoefnagel AV'47 1953 Mannen 60 33,20
3 Adrie van Zoest AV'47 1957 Mannen 60 34,49
4 Leen Harkes AV'47 1949 Mannen 60 35,26
5 Kees Zijlstra AV'47 1959 Mannen 60 40,56
           
  Prestatieloop 4500m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Michael Westenbeek Voorschoten '97 1983 Prestatieloop 23,09
2 Arnold van Varik AAV'36 1960 Prestatieloop 28,12
3 Monique Heijboer AV'47 1971 Prestatieloop 29,27
4 E. vd Ende   1969 Prestatieloop 30,31
5 Joke van Schaaik Avantri 1963 Prestatieloop 30,36
6 Naomi van Praag   1993 Prestatieloop 31,17
7 Lisette Zuidam AAV'36 1981 Prestatieloop 31,19
8 Rosita Pos NTB 1965 Prestatieloop 32,31
9 Margareth de Boer   1976 Prestatieloop 33,27
10 Aad van der Poel Avantri 1958 Prestatieloop 35,59
           
  Prestatieloop 6000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Robert Vink AV Gouda 1952 Prestatieloop 32,58
2 Freek Groenewoud AV Gouda 1969 Prestatieloop 38,46
3 Wilfred van der Horst Ter Aar 1968 Prestatieloop 39,37
4 E. Zuijdendorp AAV'36 1976 Prestatieloop 31,28
5 Martin Dullemond AAV'36 1967 Prestatieloop 32,40
6 Leo van Leeuwen AV'40 1952 Prestatieloop 34,32
7 Kars Brouwer Haag Atletiek 1994 Prestatieloop 34,58
8 Ron vd Veer AAV'36 1965 Prestatieloop 35,05
9 Arjan van Dam Loopgroep Aart Sigter 1959 Prestatieloop 35,37
10 Christian van Dijk   1993 Prestatieloop 36,45
11 Erik vd Jagt AV'47 1968 Prestatieloop 37,25
           
  Prestatieloop 9000m      
Pl. naam ver geb groep tijd
1 Maarten Blokland SC Antilope 1987 Prestatieloop 42,41
2 Bart Wit   1975 Prestatieloop 42,48
3 Pascal Valentijn Triathlon Club Alphen 1976 Prestatieloop 43,42
4 Jan Kees Jacobse AV Gouda 1984 Prestatieloop 45,10
5 Tjalling de Vries   1982 Prestatieloop 45,36
6 Niels van der Lee AAV'36 1998 Prestatieloop 46,07
7 Rose Enthoven Loopgroep PK 1983 Prestatieloop 46,15
8 Jacco v/d Wel AV Clytoneus 1976 Prestatieloop 46,25
9 Pim Veldhuijze AV Clytoneus 2012 Prestatieloop 46,35
10 Xavier Crolla AV'47 1968 Prestatieloop 47,29
11 Michel de Langen Avantri 1975 Prestatieloop 48,14
12 Leon van der Ster   1976 Prestatieloop 48,21
13 Bert Kooter AV'47 1960 Prestatieloop 49,15
14 Remco Kooistra   1981 Prestatieloop 50,15
15 Guido Goeting TTB   Prestatieloop 51,19
16 Dennis Buys Avantri 1991 Prestatieloop 51,52
17 Frans van Zuilen SC Reeuwijk 1969 Prestatieloop 52,26
18 Rick Huisman TTB 2001 Prestatieloop 52,33
19 Theo de Boer De 7 Lopers 1965 Prestatieloop 52,40
20 Hans Jelier   1982 Prestatieloop 53,29
21 Ed Noorland NTB 1968 Prestatieloop 53,33
22 Dennis Buys Avantri 1991 Prestatieloop 53,54
23 Wim Verkleij SC Reeuwijk 1962 Prestatieloop 54,22
24 Martin Kraak   1972 Prestatieloop 60,38
25 Koen van Laar   1984 Prestatieloop 61,22
26 Marcel Heijboer   1972 Prestatieloop 69,52
Floracross overzicht