Stand cross competitie Zuid-Holland Midden

Hieronder zie je de tussenstand van eind november 2019 na de cross in Boskoop en de cross in Reeuwijk.

 

Pl Jongens Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m
1 Joeri Klaver ARV Ilion 1 3,25 1 4,04
2 Mels van Ruitenbeek ARV Ilion 2 3,35 3 4,16
3 Juliano Jamal - de Vries Clytoneus     2 4,07
4 Timofey Tse ARV Ilion 3 4,07    
5 Brenden Onos SAV 4 4,25 4 5,22
6 Jens Rotteveel AV'47 5 4,30 5 5,29
             
Pl Meisjes Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m
1 Nadia Glasbergen AAV'36 1 3,36 1 4,18
2 Elin Dekema AV Gouda 2 3,47 2 4,41
3 Guusje Spaargaren AAV'36 3 4,03    
4 Annelie Hopman ARV Ilion 5 4,11 3 4,54
5 Myla van Buren Avantri 4 4,04    
6 Mette-Marit Hooft ARV Ilion 7 4,27 4 5,21
7 Kiruna van Leeuwen   6 4,14    
             
Pl Jongens pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Brettley Onos SAV 1 5,22 1 6,19
2 Cas de Zwart ARV Ilion 2 5,32 2 6,29
3 Kaja van Buren Avantri 3 5,48    
4 Loek Hofman AAV'36 5 5,53 3 6,44
5 Naud Alkemade AV'47 4 5,52    
6 Cas Jonkeren Clytoneus     4 7,01
7 Felix de Vos AV Gouda 10 6,25 5 7,13
8 Livio Pet AAV'36 6 5,55    
9 Youri Slagter AV'47 7 6,16 6 7,17
10 Robbin Oskam SC Reeuwijk     7 8,15
11 Joas van der Valk AV'47 8 6,20    
12 Matthijs Niemeijer AAV'36 14 8,02 8 9,05
13 Daniel Hofstede AAV'36 9 6,21    
14 Jack Blom AAV'36 11 6,25    
15 Siem van der Bas   12 6,33    
16 Jelle Opgenoort AV Gouda 13 7,10    
             
Pl Meisjes pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Flore van Keulen AV Clytoneus 1 5,04 1 5,56
2 Bodien Donkersloot ARV Ilion 2 5,17 2 6,15
3 Caitlynn Reijn AAV'36 3 5,40    
4 Femke Braamhaar AV Gouda 5 6,02 3 6,42
5 Sanne Moelker AV Gouda 4 5,48 4 6,43
6 Jonna van Duuren Avantri 11 7,12 5 7,11
7 Sterre Snell AAV'36 6 6,21    
8 Jente Neven AV Gouda 13 7,19 6 7,17
9 Sana Visser AAV'36 7 6,23    
10 Lot Jansen AV Gouda 10 6,47 7 7,50
11 Emma Anty AC Antilope 8 6,25    
12 Marieke Kruizenga AAV'36     8 7,50
13 Niena Veelenturf AV'47 9 6,27    
14 Alicia van Leeuwen AV Gouda 15 7,35 9 8,34
15 Kris Stellaard AAV'36 12 7,17 10 8,48
16 Noor van Veen AV Gouda 14 7,21 11 8,56
17 Nathalie Bouwmeester AV'47 16 7,39 12 9,28
18 Marinde van Eeuwijk AV Gouda 17 7,55    
19 Linda Vergeer AV Gouda 18 7,57    
             
Pl Jongens pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Wietske van Zwet Olympus 70 1 4,53    
2 Noud Glasbergen AAV'36 2 5,04 1 5,37
3 Nick van Tol AV Gouda 11 5,40 2 5,49
4 Milo Verkerk SC Reeuwijk 3 5,06    
5 Siem Kastelein AV Clytoneus     3 5,50
6 Jop Timmermans Avantri 4 5,07    
7 Rafael van Beusekom AAV'36 8 5,29 4 5,50
8 Floris Otto AV Clytoneus 5 5,10 8 6,05
9 Stef de Heij AAV'36 13 5,43 5 5,52
10 Guus van Kooten Leiden Atletiek 6 5,24    
11 Jurre Slangen AV Gouda     6 5,56
12 Bor van Veen Olympus 70 7 5,27    
13 Mats van Leeuwen ARV Ilion 9 5,31 7 6,00
14 Zeb Bijlsma Clytoneus     9 6,13
15 Leandro van Vliet AV'47 10 5,36 11 6,24
16 Liam Ong Leiden Atletiek 12 5,40 10 6,14
17 Kay de Ruijter Avantri     12 6,26
18 Sven de Heer SC Reeuwijk     13 6,31
19 Dex Mourik AV Gouda 14 5,44    
20 Boaz van der Ende AV Gouda 15 5,51 14 6,34
21 Levi de Vries ARV Ilion 17 5,59 15 6,37
22 Justin van Leeuwen AV'47 16 5,58 16 6,38
23 Abel Brouwer Avantri 25 6,30 17 6,39
24 Tijn Oussoren AV Gouda 18 6,05    
25 Duco Hennen AV Gouda 20 6,12 18 6,44
26 Max Boot AV Gouda 19 6,06    
27 Levi de Vries AAV'36     19 6,52
28 Kyano de Wind ARV Ilion 23 6,28 20 7,19
29 Sam Meinders AV'47 21 6,20 22 7,26
30 Koen van Reen AAV'36 26 6,32 21 7,22
31 Lars Vermeij AAV'36 22 6,22    
32 Hugo Poutsma AAV'36 24 6,29    
33 Mads van Oort AV Gouda 27 6,32    
             
Pl Meisjes pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Emy Statius Muller ARV Ilion 1 5,34 3 6,12
2 Fenna Thelen Leiden Atletiek 2 5,36 1 6,03
3 Maren de Bruin Avantri 4 5,47 2 6,11
4 Freya Schubert Leiden Atletiek 3 5,40    
5 Malika Stek AAV'36 6 5,56 4 6,17
6 Frederiek Witzier   5 5,48    
7 Isa Didden Clytoneus     5 6,25
8 Noor van den Heuvel SC Reeuwijk     6 6,27
9 Pim Stellaard AAV'36 7 6,04 7 6,40
10 Iris van Veen Olympus 70 8 6,15    
11 Floortje Uittenbogaard Clytoneus     8 6,41
12 Elise Beuning AV Gouda 9 6,22    
13 Maegan Pool Clytoneus     9 7,08
14 Yasmin Annaars AV Gouda 10 6,24    
15 Aniek van der Horst ARV Ilion 12 6,35 10 7,19
16 Romy van de Heiden AAV'36 11 6,34 11 7,24
17 Benthe Knetsch Clytoneus     12 7,25
18 Isabelle Kurvers AV Gouda 13 6,38 13 7,35
19 Noa Boer AAV'36 14 7,25 15 8,29
20 Floor Scheidema Leiden Atletiek 15 7,31 14 7,57
             
Pl Jongens pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Pim Ouwehand AAV'36 1 4,38 1 5,04
2 Luuk van der Wel AV'47 2 5,05 3 5,49
3 Rens van den Berg Leiden Atletiek 5 5,16 2 5,47
4 Joaquim van der Born AAV'36 3 5,07 9 6,00
5 Boris van den Ochtend Olympus 70 4 5,15    
6 Niels Krol ARV Ilion 7 5,17 4 5,51
7 Rens de Zwart ARV Ilion 9 5,22 5 5,52
8 Jari Goudena AV Clytoneus 6 5,16 8 5,55
9 Bas Nobel Clytoneus     6 5,52
10 Twan van Duuren Avantri 15 5,42 7 5,55
11 Koen van Diepen AV Clytoneus 8 5,19    
12 Rubin Michiels AV Clytoneus 10 5,23 24 6,22
13 Davy Votel ARV Ilion 14 5,41 10 6,00
14 Ryan Galewicz AAV'36 11 5,25 14 6,09
15 Nino Magliozzi Clytoneus     11 6,03
16 Mees Otto AV Clytoneus 12 5,28 19 6,14
17 Tijn Rond Avantri     12 6,04
18 Cedric Hopman ARV Ilion 13 5,29 17 6,13
19 Mees Borreman Leimuiden 17 5,45 13 6,08
20 Mauro Rademaker AAV'36     15 6,09
21 Koen Kemper ARV Ilion 16 5,45    
22 Stijn Timmermans AV'47 18 5,46 16 6,12
23 Levi van der Ham Avantri     18 6,13
24 Niels Rüpp AAV'36 19 5,48 29 6,37
25 Benys Koren AV'47 20 5,49 26 6,24
26 Quint van Hasselt ARV Ilion 22 5,53 20 6,17
27 Damian van Eeden Petersman AV Gouda 21 5,52 21 6,18
28 Brett Geers AV'47 26 6,13 22 6,19
29 Joshua Luciana AAV'36 23 6,01    
30 Elroy Onos SAV     23 6,21
31 Luuk van Harskamp AV'47 24 6,08    
32 Tijn Mikkers AV Gouda 25 6,13    
33 Wessel Straver AV'47     25 6,22
34 Martijn Vergeer AV Gouda 27 6,19    
35 Olivier de Jager ARV Ilion 28 6,25 27 6,25
36 Joep de Viet Clytoneus     28 6,25
37 Dylan Rozendaal ARV Ilion 29 6,27 33 7,09
38 Tim Boot AV Gouda 30 6,28    
39 Rik Burgel Clytoneus     30 6,42
40 Alexander Havens Leiden Atletiek 31 6,31    
41 Jasper Elink Schuurman ARV Ilion 32 6,31 31 6,48
42 Marwin van den Heuvel AV Gouda 33 6,35 32 6,53
             
Pl Meisjes pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 1 4,44 2 5,37
2 Valerie van Keulen Clytoneus     1 5,16
3 Fleur Favre Leiden Atletiek 2 4,52    
4 Noa Boutkan Olympus ‘70 3 4,57    
5 Julia Hoogendoorn AV Clytoneus 4 4,59 3 5,37
6 Linde Zuijdendorp AAV'36 5 5,05 4 5,41
7 Bente Commandeur Leiden Atletiek     5 5,42
8 Aiden de Koster Avantri 6 5,13 7 5,46
9 Olivia Alblas SC Antilope 11 5,43 6 5,43
10 Britt van den Berg Leiden Atletiek 7 5,20 8 5,57
11 Eva Passman AAV'36 8 5,38    
12 Marit Neven AV Gouda 9 5,40 10 6,23
13 Tesse de Kooter ARV Ilion 12 5,45 9 6,20
14 Vienne Pet AAV'36 10 5,42 13 6,35
15 Evelien Stapper AAV'36 13 5,48 11 6,32
16 Jip Stigter AAV'36 16 5,57 12 6,34
17 Merel van Peijpe AV Gouda 14 5,49    
18 Sterre Oskam SC Reeuwijk     14 6,37
19 Benthe Vulker Leiden Atletiek 15 5,53    
20 Marre de Vette AV'47 17 6,06 15 6,45
21 Indy Schouten SC Reeuwijk     16 7,20
22 Inge Cok AV'47 21 7,03 17 7,36
23 Leila Jacques Santos Leiden Atletiek 18 6,07    
24 Dewi Idzerda AAV'36 20 6,53 18 7,46
25 Lilican Ikiz ARV Ilion 19 6,34    
26 Rebekka Visser AV Gouda     19 8,11
             
Pl Jongens pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Yuko Paulzen AV Gouda 1 4,24 1 4,58
2 Peter de Bruin Avantri 2 4,26 2 4,59
3 Swen van Schaik Avantri 3 4,34 3 5,08
4 Finn Donkersloot ARV Ilion 4 4,37 15 6,06
5 Harm Timmer AV'47 5 4,39 4 5,24
6 Sven Dekker Clytoneus     5 5,32
7 Rens de Groot ARV Ilion 6 4,41    
8 Raigen Kool AV Gouda 9 4,57 6 5,40
9 Luca van Buren Avantri 7 4,45    
10 Jens Huisman AV'47 8 4,47 7 5,42
11 Peter Spruyt ARV Ilion 23 5,38 8 5,48
12 Stijn Vorderman SC Reeuwijk     9 5,50
13 Jelmer Jungschläger Olympus 70 10 5,05    
14 Wilco van der Horst AAV'36 17 5,28 10 5,52
15 Senna Hendriks AAV'36 11 5,15 14 6,00
16 Robin Hermeler SC Reeuwijk     11 5,56
17 Bram van Malsen Olympus 70 12 5,15    
18 Aron van Kempen Clytoneus     12 5,59
19 Luca Bal AV'47 13 5,20 13 5,59
20 Kai Pet AAV'36 14 5,23 17 6,10
21 Antoni Boekestijn ARV Ilion 15 5,24 18 6,11
22 Siem Teume ARV Ilion 16 5,26    
23 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 18 5,29 16 6,09
24 Stijn Hofman AAV'36 19 5,33 19 6,12
25 Marten Edelenbos Leiden Atletiek 20 5,34    
26 Luuk van der Bas SC Reeuwijk 21 5,37 20 6,22
27 Juca Gennaro Leiden Atletiek     21 6,22
28 Tim Sta Olympus 70 22 5,38    
29 Jordy Oskam SC Reeuwijk     22 6,48
30 Maxim 't Hart AAV'36 30 6,19 23 6,49
31 Ruben Beuning AV Gouda 24 5,46    
32 Edwin Slappendel SC Reeuwijk 28 6,05 24 7,00
33 Milan van den Bosch AV'47 25 5,49    
34 Matthijs Prigge AV Gouda     25 7,10
35 Niels Rietveld ARV Ilion 26 5,56    
36 Max Leijnse AAV'36     26 7,13
37 Tim van der Wal AAV'36 27 6,04 27 7,16
38 Dante Kooij AV Gouda 29 6,17 28 7,17
39 Levi van Wichen SC Antilope 31 6,21    
             
Pl Meisjes pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Rosalie Verhoef Avantri 1 4,55 3 5,42
2 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda 2 4,58 1 5,23
3 Fayah Bosman SC Antilope 5 5,07 2 5,31
4 Bibi de Geest AV Gouda 3 5,00 10 6,08
5 Noor van der Kruk Olympus 70 4 5,03    
6 Jacey-Lynn Went AV Rijnsoever 6 5,09 4 5,47
7 Sara Bos SC Antilope 7 5,10 5 5,55
8 Britt Mourits SC Antilope 12 5,38 6 6,02
9 Inge de Heij AAV'36 18 5,52 7 6,04
10 Fleur Alkemade AV'47 8 5,11 8 6,05
11 Amber Meijer Olympus 70 9 5,12    
12 Evi Aanhane AV Rijnsoever 20 5,59 9 6,07
13 Emmelie Zeelenberg Olympus 70 10 5,14    
14 Indy van tol AAV'36 11 5,16    
15 Noor van de Meent AAV'36 19 5,55 11 6,10
16 Chiara Westerink AAV'36 13 5,39 12 6,24
17 Pien van der Veen AV Gouda 21 6,01 13 6,34
18 Elize Timmers AV Gouda 14 5,39    
19 Evy Eising ARV Ilion 24 6,17 14 6,36
20 Lieke Bakker AV Gouda 15 5,41 15 6,38
21 Emma Wissing AV Gouda 16 5,50 22 6,51
22 Meike van Vreeswijk Clytoneus     16 6,38
23 Sabine Visser AV'47 17 5,51 20 6,49
24 Anouk Bakker AV Gouda 28 6,23 17 6,39
25 Dana van lammeren AAV'36 29 6,36 18 6,40
26 Esther Groenewoud AV Gouda 26 6,18 19 6,41
27 Karlijn de Leeuw Trackstars Nesselande 25 6,17 21 6,49
28 Meike Graper AAV'36 22 6,09    
29 Valerie Wong AAV'36 23 6,13    
30 Lieke Dekker AV Gouda 27 6,19 23 7,00
31 Manouk Snaterse SC Reeuwijk     24 7,27
32 Manar Benchellal AV Gouda     25 7,30
33 Aelin Smits SC Reeuwijk     26 7,30
34 Charlotte van der Meulen AV Gouda 32 7,02 27 7,35
35 Donna van Dijk AV Gouda 30 6,39 28 7,42
36 Jasmijn Hoornweg AAV'36 33 7,11 29 7,45
37 Renée Veeningen AV'47 31 6,54 30 8,32
38 Isa Oostwouder AAV'36 34 7,25 31 8,42
39 Alyssia Hoornweg AV Gouda 35 8,40 32 9,50
             
Pl Meisjes D1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Dominique van Beusekom AAV'36 1 4,47 1 5,23
2 Jara de Heij AAV'36 2 4,54 3 5,46
3 Willemijn Dekker SC Antilope     2 5,38
4 Edith van den Berg ARV Ilion 3 4,60 4 5,47
5 Lois van der Zanden AV Gouda 4 5,06    
6 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 5 5,07 5 5,48
7 Daria Martina AAV'36 6 5,30 7 6,01
8 Julia Jonkeren Clytoneus     6 6,01
9 Sara Liebrechts AV Gouda 7 5,37 14 6,29
10 Linn Uithol AAV'36 8 5,37 13 6,27
11 Sophie Leenheer AAV'36     8 6,10
12 Ida Westenbrink Leiden Atletiek 9 5,38    
13 Tessa Jansen ARV Ilion 12 5,46 9 6,10
14 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 10 5,40    
15 Isabel Groot Bruinderink Clytoneus     10 6,15
16 Lotte Bogaard Leiden Atletiek 11 5,45    
17 Mouna Jansen SC Reeuwijk     11 6,21
18 Floor Mank AAV'36 16 6,01 12 6,25
19 Safae Barboucha AV Gouda 13 5,48    
20 Iris van Dijke Trackstars Nesselande 14 5,51 15 6,43
21 Tess van Dolder AAV'36 15 5,52 16 6,47
22 Sarah Aret AV Gouda 17 6,31 17 7,19
             
Pl Meisjes D2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Siënna Toussaint AAV'36 1 4,37 1 5,13
2 Amber van Dijke Trackstars Nesselande 2 4,47 3 5,28
3 Kiira van Dijk Leiden Atletiek 6 4,59 2 5,18
4 Isa Ong Leiden Atletiek 3 4,50    
5 Merel Boer AV'47 4 4,53 5 5,32
6 Evi de Ruijter Avantri     4 5,29
7 Sara van der Valk AV'47 5 4,58 6 5,33
8 Lieke van Tol AAV'36 7 5,12 8 5,40
9 Rhoda van Oostenbrugge AAV'36 8 5,14 7 5,38
10 Ruth Kuijpers AAV'36 9 5,14 9 5,41
11 Sanne Werkman AV'47 10 5,15 12 5,59
12 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 16 5,36 10 5,52
13 La-Keisha Macintosch AAV'36 11 5,16 11 5,52
14 Mae van den Berg Leiden Atletiek 12 5,17    
15 Lizette de Jong AAV'36 13 5,22 13 6,01
16 Lynn Theuns AAV'36 14 5,28 14 6,03
17 Anne Favre Leiden Atletiek 15 5,34    
18 Shamilla Martina AV Gouda 20 5,48 15 6,17
19 Lisa Zoet AV'47 17 5,39 16 6,17
20 Demily van Lent AV'47 19 5,46 17 6,31
21 Yara van Buren Avantri 18 5,42    
22 Aysha Mohamud AV'47 21 6,25 18 7,15
             
Pl Jongens D1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Florin de Heij AAV'36 1 6,38 2 6,10
2 Stan Winter PAC     1 5,53
3 Tijn van Harten AAV'36 2 7,11 4 6,47
4 Nick Barendse ARV Ilion 3 7,12    
5 Martijn Leih Clytoneus     3 6,26
6 Twan Goudena AV Clytoneus 4 7,20 5 7,00
7 Jop Gründmann AAV'36 5 7,34 6 7,01
8 Luuk Ouwehand AAV'36 6 7,38    
9 Maurits 't Hart AAV'36 7 7,47 10 7,16
10 Hugo Slangen AV Gouda 8 7,48 7 7,02
11 Thomas van Hest AV Gouda     8 7,09
12 Tijn den Duijn ARV Ilion 9 7,56 16 7,35
13 Marijn de Vries Clytoneus     9 7,09
14 Ridouan Rashid AAV'36 10 7,57 15 7,30
15 Cristiaan Maliepaard SC Reeuwijk 11 7,58 14 7,30
16 Merijn Frederiks AAV'36 15 8,27 11 7,18
17 Mike Baart AAV'36 12 8,01 17 7,39
18 Rens Windhorst AAV'36 16 8,34 12 7,20
19 Max van Schagen SC Reeuwijk 13 8,04 13 7,21
20 Noam Michiels AV Clytoneus 14 8,11 18 7,39
21 Olaf van Leeuwen AV'47 17 8,35 23 7,57
22 Levi Nieuwenhuis AAV'36 18 8,38 21 7,54
23 Beau Janssen AAV'36 19 8,40 26 8,01
24 André Suvaal ARV Ilion     19 7,41
25 Teije Hoving Leiden Atletiek 20 8,42    
26 Lukas Warners AV Gouda 26 8,55 20 7,48
27 Abel Nijssen AAV'36 21 8,45 27 8,06
28 Thomas Scheidema Leiden Atletiek 22 8,45 22 7,56
29 Romijn van der Bijl AAV'36 23 8,47 25 7,58
30 Matt Verzeide AV Gouda 24 8,50    
31 Justin Sijtsma AAV'36 27 8,57 24 7,58
32 Koen Bontekoe AV'47 25 8,53 32 8,21
33 Julius van Schagen SC Reeuwijk 28 9,08 34 8,43
34 Niels van Schoonhoven SC Antilope 31 9,22 28 8,14
35 Fedde Kölker AAV'36 29 9,11 31 8,20
36 Victor Kortbeek AV Gouda     29 8,17
37 Tico Spee AV'47 30 9,20    
38 Olger van Husen AV Gouda 32 9,32 30 8,17
39 Teije Hekkema AAV'36 33 9,51 33 8,29
40 Timo Groenleer AV'47 34 9,53    
41 Zidane Khan AV Gouda 35 10,36    
             
Pl Jongens D2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Noa Pet AAV'36 1 6,52 2 6,07
2 William van Triest Clytoneus     1 6,03
3 Joep den Dulk Leiden Atletiek 2 7,00 5 6,38
4 Davey Ouwehand Leiden Atletiek 3 7,01 3 6,15
5 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 4 7,16 4 6,27
6 Mik Vermeulen AAV'36 5 7,22 6 6,40
7 Constantijn Klomp AV Sparta 6 7,26 7 6,48
8 Jente Husslage AV'47 7 7,28 8 6,52
9 Maurice Moons SC Antilope 8 7,29 16 7,10
10 Florian Bloemheuvel AV De Spartaan 9 7,33    
11 Stan Berger Leiden Atletiek 22 8,15 9 6,56
12 Casper de Winter ARV Ilion 10 7,35 12 7,00
13 Alef Kool AV Gouda 11 7,42 10 6,57
14 Luuk Schoonman AV Gouda 25 8,27 11 6,58
15 Thijs van Bruggen AV'47 12 7,51 13 7,06
16 Chico Hoogervorst AAV'36 13 7,53 17 7,12
17 Siemen Edelenbos Leiden Atletiek 14 7,59    
18 Wytze Konijn AV'47 20 8,11 14 7,06
19 Nathan van der Hoorn AAV'36 15 8,01 21 7,23
20 Bram van der Wel AV'47 16 8,02 15 7,08
21 Dave Harkes AV'47 17 8,03 18 7,14
22 Julian Plompen AAV'36 18 8,04 22 7,25
23 Job van der Hulst AAV'36 19 8,10 29 7,55
24 Tobias Henze AV Gouda 21 8,12 19 7,17
25 Lucas Drenth AV Gouda     20 7,19
26 Linus van Arkel AAV'36 23 8,17 27 7,37
27 Jelle Hoogeveen AAV'36 26 8,29 23 7,26
28 Iven Kooij AV Gouda 24 8,18 24 7,28
29 Luuk de Haan AV Gouda     25 7,30
30 Kasper Vletter Leiden Atletiek     26 7,32
31 Xander Turkstra ARV Ilion 27 8,37 32 8,29
32 Sem van den Boom AAV'36 28 8,42 30 8,11
33 Ivar Martens ARV Ilion 29 8,46 28 7,43
34 Sjoerd Mikkers AV Gouda 30 9,02    
35 Wilger de Leeuw Trackstars Nesselande 31 9,27 31 8,21
             
Pl Meisjes C1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Yzara van der Born AAV'36 1 6,56 1 6,17
2 Loes van der Berg SC Reeuwijk 2 7,23 2 6,30
3 Jana Nagtegaal AAV'36 3 7,25 3 6,37
4 Quinty Westerink AAV'36 4 7,54 6 7,22
5 Megan Breumelhof ARV Ilion 8 8,13 4 6,57
6 Nerena Brunt AAV'36 5 7,56 5 6,58
7 Rosanne Boer ARV Ilion 6 8,11 7 7,23
8 Puck Vos AAV'36 7 8,11 10 7,33
9 Emma Vreijling AAV'36 9 8,17 8 7,27
10 Jolie Heemskerk AAV'36 12 8,27 9 7,28
11 Charissa Boeters AV Sparta 10 8,19    
12 Joyce Rijsdam AAV'36 11 8,23    
13 Elise Bouthoorn AAV'36 14 8,47 11 7,48
14 Merel van Reen AAV'36 15 8,58 12 7,52
15 Jet van der Heijden Leiden Atletiek 13 8,37    
16 Silke Lamberst AAV'36     13 8,01
             
Pl Meisjes C2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Rosa Buijs PAC 1 6,53 2 6,28
2 Nila Knoester AV Sparta 2 7,03 1 6,25
3 Floortje Tromp AAV'36 3 7,24    
4 Roshwita Holstein AV Sparta 4 7,28 3 6,38
5 Anniek van Triest Clytoneus     4 6,48
6 Kato van Wilgen AV'47 5 7,35 6 6,59
7 Rowanna Geleijn AV De Spartaan 6 7,37 5 6,50
8 Jasmijn Bakker AV Sparta 7 7,45 7 7,04
9 Jasmijn Oskam AAV'36 8 8,04    
10 Femke Moelker AV Gouda 10 8,09 8 7,19
11 Lotte Favre Leiden Atletiek 9 8,08    
12 Suzanne Moons AV Gouda 11 8,39 9 7,50
13 Caithlyn Keijzer AAV'36 12 8,45 10 8,13
             
Pl Meisjes B Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Anouk Werkman AV'47 1 7,36 2 6,58
2 Luna Zimnik Clytoneus     1 6,28
3 Meline Crolla AV'47 2 7,40    
4 Emily van der Hoeff PAC 3 7,44    
5 Julia de Graaf ARV Ilion 9 8,12 3 7,13
6 Annabel Paul Groningen Atletiek 4 7,56    
7 Jo_Ann Kortekaas Leiden Atletiek 7 8,05 4 7,29
8 Esmee van der Hulst ARV Ilion 5 7,60    
9 Florieke van Ek Leiden Atletiek 6 8,03    
10 Rianne Buijs AV Gouda 8 8,06    
11 Annika van Luijken AV'47 10 8,25    
12 Rebecca Spiering Trackstars Nesselande 11 11,12    
             
Pl Jongens C1 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Finn van Ek Hellas 1 9,22    
2 Bram de Bruijn AV'47 2 9,25 1 9,43
3 Noah Bosman SC Antilope 3 9,29 2 10,13
4 Leonard van Eer Leiden Atletiek 10 10,49 3 10,18
5 Tim van Tilburg AV Gouda 4 9,45 4 10,20
6 Nick van Leeuwen AAV'36 5 9,58 7 10,57
7 Lucas Huisman AV'47 6 10,10 5 10,21
8 Sam Timmers AV Gouda 8 10,36 6 10,22
9 Siemen Visser AAV'36 7 10,25 8 11,00
10 Lars Post AAV'36 9 10,47 10 11,19
11 Niels Axmacher AAV'36 14 11,21 9 11,02
12 Lucas van Leeuwen AV'47 11 10,53 12 11,57
13 Joris Zuidema AAV'36 15 11,26 11 11,25
14 Tijmen van der Hek Avantri 12 11,18    
15 Laurens Schubert Leiden Atletiek 13 11,20    
16 Twan Siegers AV'47 16 11,38 13 12,45
17 Lorenzo Hoornweg AV Gouda 18 13,47 14 13,36
18 Hugo Brunt Clytoneus     15 14,52
19 Rik den Duijn ARV Ilion 17 11,45    
             
Pl Jongens C2 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Thijmen Lek AAV'36 1 8,11 1 8,28
2 Carl Martens ARV Ilion 2 8,35 2 8,53
3 Heiko Ribberink AV Gouda 3 8,39    
4 Felix van Eer Leiden Atletiek 22 11,51 3 8,58
5 Marnix de Kunder CAV Energie 4 8,57 7 9,19
6 Robin de Haan SC Reeuwijk 12 9,31 4 9,01
7 Wessel Baas SC Reeuwijk 5 9,00 8 9,22
8 Luuk de Graaf Leiden Atletiek 6 9,01 5 9,04
9 Siwar Kool AV Gouda 7 9,03 6 9,07
10 Mauro van Vliet AV'47 8 9,12 9 9,38
11 Sven Blok AV Gouda 9 9,19 12 10,00
12 Luca Menken AV Gouda 10 9,27 11 9,54
13 Kees de Ruijter Polsbroek     10 9,45
14 Jorn Eerland AV Gouda 11 9,28 14 10,05
15 Thom de Weger AV Gouda 13 9,33 15 10,10
16 Willem Schoo Leiden Atletiek 16 10,01 13 10,02
17 Maurits Blinkhof AV'47 14 9,53 16 10,20
18 Tijmen Hooijer AAV'36 15 9,55 18 10,30
19 Boas van Vemde AV'47 17 10,07 19 10,40
20 Henrik Drost AAV'36 18 10,14 17 10,28
21 Nolan Raap AAV'36 19 10,55 20 11,07
22 Mats van Husen AV Gouda 20 11,27    
23 Malte Köster AAV'36 21 11,29 21 11,23
             
Pl Jongens B Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m
1 Ruben Opperhuizen Leiden Atletiek 1 13,31 2 11,07
2 Marc Dullemond AAV'36 2 13,35 3 11,19
3 Gijs de Haan PAC 3 13,53    
4 Stefan de Groot AV'47 4 14,14 5 12,07
5 Anton van Triest AV Clytoneus 5 14,15 4 11,54
6 Joppe Bakker AV Clytoneus 6 14,45 6 12,22
7 Dion Ruijter ARV Ilion 7 15,05 7 12,24
8 Martijn Timmerman AV Clytoneus 8 15,24 8 12,30
9 Fabian Ruijter ARV Ilion 9 15,47 9 13,06
10 Aron Vlaardingerbroek Trackstars Nesselande 10 17,19    
             
Pl Korte cross mannen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Sander van Elk Leiden Atletiek 1 7,20    
2 Terry Ringlever AV Fortuna 2 7,21 1 7,58
3 Floyd van Klink AAV'36 3 7,59 2 8,12
4 Ayoub Benchaabane AV Atos 17 9,02 3 8,18
5 Daniel van Ginkel Leiden Atletiek 4 7,59    
6 Alex Taal PAC 12 8,43 4 8,18
7 Casper van der Luijt Leiden Atletiek 5 8,16 7 8,47
8 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus 6 8,28 5 8,28
9 Twan Kleijwegt AV Sparta     6 8,28
10 Hans Harting AV'47 7 8,29 8 8,47
11 Krijn Does Leiden Atletiek 8 8,30    
12 Michel Ruijter ARV Ilion 9 8,36 14 9,07
13 Jorn van de Maat AV Clytoneus 14 8,54 9 8,52
14 Lars Heijboer AV'47 10 8,39 10 8,55
15 Justin Kraaijenbrink AV'47 11 8,42 16 9,14
16 Stefan in 't Hout PAC Rotterdam     11 9,03
17 Thomas Bovenberg Leiden Atletiek 18 9,04 12 9,05
18 Stephan van der Jagt AV'47 13 8,53 15 9,11
19 Richard Holstege AV'40     13 9,06
20 Thijs Folkers AV'47 15 8,55 17 9,19
21 Tim Blanken AV'47 16 8,56    
22 André de Vries Clytoneus     18 9,25
23 Pascal Bloemheuvel TTB 19 9,07    
24 Thom van Nieuwenhuizen AV'47     19 9,25
25 Twan Hogerbrugge AV'47 20 9,08    
26 Jesse de Leeuw AAV'36     20 9,31
27 Tim de Mooij Leiden Atletiek 21 9,13    
28 Jochem de Kruijf AV Clytoneus 22 9,16 21 9,35
29 Meindert Hurkmans AV'47 25 9,32 22 9,54
30 Wesley van Dalen ARV Ilion 23 9,17    
31 Heiko Rotteveel AAV'36 26 9,36 23 9,55
32 Thomas van Klaveren ARV Ilion 24 9,23    
33 Floris Boer ARV Ilion 28 9,48 24 10,17
34 Marco de Kunder CAV Energie 32 10,09 25 10,31
35 Andy Smit AV Rijnsoever     26 10,37
36 Ties Hoogendoorn AV'47 27 9,37    
37 Matthijs Muller SC Reeuwijk     27 11,12
38 Renzo Bon SC Reeuwijk     28 12,37
39 Menno Rotteveel AV Atilla 29 9,49    
40 Bart van Zijp AAV'36 30 9,55    
41 Remon van Nieuwenhuizen   31 9,57    
42 Wietse Windhorst AV'47 33 10,16    
43 Max Koning AV'47 34 10,40    
44 Lars Beukenkamp AV'47 35 12,43    
             
Pl Korte cross vrouwen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Esmee van de Wissel ARV Ilion 1 9,15    
2 Fabienne Buijs AV Gouda 3 9,22 1 10,01
3 Roos van Elk Leiden Atletiek 2 9,21    
4 Joyce Kraaijenbrink AV'47 10 10,48 2 11,19
5 Pamela Alzate ARV Ilion 4 9,41    
6 Sanne de Ruiter AV Clytoneus 5 9,52    
7 Mette Nuijen Leiden Atletiek 6 10,08    
8 Ilse Rolf AAV'36 7 10,19    
9 Nadine de Vries AV Clytoneus 8 10,20    
10 Maaike van der Hulst ARV Ilion 9 10,31    
11 Laura Van Klaveren ARV Ilion 11 11,27    
             
Pl Meisjes A Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m
1 Nienke de Kuijer Leiden Atletiek 1 17,57    
2 Isa Leen Olympus ‘70     1 11,58
3 Isa van der Valk ARV Ilion     2 12,33
4 Robin Beijer AV'40     3 13,43
             
Pl Jongens A Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m
1 Roeland van der Ploeg AV Clytoneus 1 30,43 1 25,15
2 Salle Wieringa Leiden Atletiek 2 31,05 2 25,39
3 Sander van Vliet AV'47 3 32,10 3 26,57
4 Nico van der Heuvel Avantri     4 30,48
             
Pl Vrouwen Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m
1 Linda Alzate ARV Ilion 1 21,56    
2 Annemarie Slangewal AV Phoenix     1 17,12
3 Annick Taselaar Rotterdam Atletiek 2 22,53    
4 Daphne Lamboo AV Gouda 4 23,47 2 19,12
5 Marlène Straathof AV'47 3 23,08    
6 Evita Hoogeveen AV'47     3 21,23
7 Anne Visser AV'47 7 31,55 4 25,45
8 Rosita van den Puttelaar   5 25,23    
9 Irene de Jong SC Antilope     5 30,11
10 Anne den Hartog AAV'36 6 25,54    
             
Pl Vrouwen 35 Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m
1 Daniëlle Merbis AV'47 1 25,33    
2 Nathalie Klaassen AAV'36     1 18,35
3 Deborah van der Jagt AAV'36 2 26,20    
4 Karin Gorter AV Phoenix     2 19,52
5 Janet Rietveld Avantri 3 27,15 3 22,48
6 Annelies van Dorp AV Gouda 4 29,07    
7 Jake van Schaaik Avantri     4 24,06
8 Monique Heijboer AV'47 5 29,27 5 24,59
9 Joke van Schaaik Avantri 6 30,36    
10 Petra Maurits AV'47 7 31,04 6 26,09
11 Rosita Pos NTB 8 32,31 7 26,34
12 Karin Koster AV'47     8 27,28
13 Judith Werkman AV'47 9 32,38    
14 Margreet Kloeze Hellas 10 34,39 9 28,32
             
Pl Mannen Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m
1 Roeland van der Harst Leiden Atletiek 1 39,35    
2 Koen de Leeuw SC Antilope 2 40,07 1 31,55
3 Martijn de Groot AKU     2 31,59
4 Tom Jongema AV Gouda 3 40,50    
5 Pieter Mijnhout GAC Hilversum     3 32,14
6 Pieter Bakx Rotterdam Atletiek 4 41,43    
7 Koen Hijman AV'47 10 42,49 4 32,16
8 Menco Schuurman   5 41,50    
9 Roel Kwaaitaal NTB     5 32,17
10 Vincent Tas ARV Ilion 6 41,57    
11 Maarten Blokland SC Antilope 9 42,41 6 33,26
12 Frank Vulker   7 42,12    
13 Hielke Hilberts GAC     7 33,54
14 Niels Spek Loopgroep Aart Sigter 8 42,26    
15 Pepijn Janssen GAC Hilversum     8 34,28
16 Jan Kees Jacobse AV Gouda 14 45,10 9 34,32
17 Rene Hage AV Gouda     10 34,43
18 Matthijs van de Wetering AV Gouda 11 44,44    
19 Dennis van Hof SC Antilope 12 44,50 11 34,51
20 Tjalling Galema GAC Hilversum     12 35,30
21 Willem Anker   13 45,01    
22 Pim Veldhuijze AV Clytoneus 16 46,35 13 35,38
23 Lars Mol GAC Hilversum     14 35,46
24 Richard Holstege AV'40 15 46,20 15 36,09
25 Jeffrey Vulink AV Poenix     16 36,11
26 Cornelis Verboom Loopgroep Aart Sigter 17 47,21 17 36,33
27 Menno van der Jagt AV'47 18 48,11 18 37,33
28 Ronald Zaad AV'47 19 48,30    
29 Oliver Silk Leiden Atletiek 20 49,01 19 38,07
30 Bas vd Meule Leiden Atletiek 22 51,22 20 39,33
31 Stefan in 't Hout PAC 21 49,20    
32 Michaël Kooter AV'47 23 52,23 21 42,07
33 Hans Jelier   24 53,29    
34 Vincent Uilenberg Avantri 25 53,34    
35 Joost de Kleuver AV Clytoneus 26 61,03    
             
Pl Mannen masters 40 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m
1 Bart Wit AV Gouda 1 42,48 1 34,47
2 Marc Rotsaert AV de Koplopers 2 43,23    
3 Jacko de Kort AV Clytoneus 5 43,42 2 34,50
4 Pascal Valentijn TCA 3 43,47 4 35,31
5 Dennis van den Bent Roadrunners Etten-Leur   44,19 3 34,59
6 Rob van der Valk ARV Ilion 4 45,31    
7 Jacco van der Wel AV Clytoneus 8 46,03 5 35,52
8 Hans Klanker   6 46,25    
9 Mark Hilberts GAC   46,49 6 35,58
10 Sander van der Meer AV Gouda 7 48,23    
11 Freek van Zoest Voorschoten'97   49,09 7 37,03
12 Alex Olieman Rotterdam Atletiek   50,25 8 37,14
13 Patrick van Leeuwen AV'47 9 51,31    
14 Ton Sweep GAC   54,00 9 37,55
15 Shane ter Hennepe AV Gouda 10 55,26 10 38,06
16 Geert Moelker AV Gouda 11      
17 Marcel Maurits AV'47 12   11 40,35
18 Paul Stolwijk AV'47 13      
19 Evert v.d. Horst   14      
20 Erik de Groot ARV Ilion 15      
             
Pl Mannen masters 50 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m
1 Rachid Mohammadi   1 40,45    
2 Martin Keulemans GACH   44,11 1 35,08
3 Ron Legemaate ARV Ilion 2 45,46    
4 Paul Jansen Olympus 70 3 46,51 2 35,54
5 André Veldman Triathlon Team Bodegraven   47,25 3 37,37
6 Henri Havinga AV'40 4 50,47    
7 Ab de Kluijver Avantri   51,19 4 37,57
8 Gabri Hoogenboom AV'47 5 52,26    
9 Kees-Jan Verwaal AV Phoenix   52,40 5 38,24
10 R. Aret Loopgroep Aart Sigter 6 53,09 8 40,25
11 R. Aret Loopgroep Aart Sigter 6 53,54 8 40,25
12 Guido Goeting TTB Bodegraven 7 53,28    
13 Raoul Smit Sibinga AV Gouda 10 56,03 7 39,56
14 Frans van Zuilen SC Reeuwijk 8 56,10    
15 Theo de Boer 7-lopers 9 56,33    
15 Arjan van Dam Loopgroep Aart Sigter 9   10 44,15
15 Wim Verkleij SC Reeuwijk 12   9 43,06
15 Robert Vink AV Gouda 11      
15 Arie Visser AV'47 13   11 45,36
15 Hans Stolwijk AV'47 12 35,37 12 46,10
15 Jeroen Sanders AAV'36     13 47,24
15 Erik Huisman SC Reeuwijk 14 50,47    
15 Ries Loef AV'47 15 54,22    
             
Pl Mannen masters 60 Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m
1 Fred Moerings AV'47 1 32,40    
2 Paul Streep PAC     1 27,05
3 Rob Hoefnagel AV'47 2 33,20    
4 Piet van Wijngaarden Avantri     2 29,09
5 Adrie van Zoest AV'47 3 34,49    
6 Aad van der Poel Avantri 5 35,59 3 30,02
7 Leen Harkes AV'47 4 35,26    
8 Kees Zijlstra AV'47 6 40,56    
Actueel overzicht