April 2020
Zaterdag 4 april

Test wedstrijd

AV'47
Zaterdag 11 april

Wedstrijd Kogelslingeren

AV'47

Pupillen competitie (1e wedstrijd)

Reeuwijk
Dinsdag 14 april
20:00 – 22:00

Algemene Ledenvergadering

Kantine

Het bestuur nodigt iedereen uit tot het bijwonen van de ALV. In deze vergadering delen verschillende commissies hun plannen voor 2020 en maken zij knelpunten kenbaar bij het bestuur. Daarnaast zullen we van gedachten wisselen over de structuur van onze vereniging.

Zaterdag 18 april

CD junioren competitie (1e ronde)

Zondag 19 april

Competitie junioren AB (1e ronde)

Zondag 26 april

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie (1e ronde)

Mei 2020
Zondag 3 mei

Competitie junioren AB (2e ronde)

Zaterdag 9 mei

CD junioren competitie (2e ronde)

Zondag 17 mei

Masters competitie (1e ronde)

Vrijdag 22 mei

CD junioren regio competitie (1e wedstrijd)

Zaterdag 23 mei

Pupillen competitie (2e wedstrijd)

Gouda
Zondag 24 mei

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie (2e ronde)

Juni 2020
Zondag 7 juni

Competitie junioren AB (3e ronde)

Zaterdag 13 juni

CD junioren competitie (3e ronde)

Zondag 21 juni

Masters competitie (2e ronde)

Vrijdag 26 juni

CD junioren regio competitie (2e wedstrijd)

Zaterdag 27 juni

Pupillen competitie (3e wedstrijd)

Lisse
Zondag 28 juni
10:00

De Hardloopwinkel Bentwoudrun

AV'47
Juli 2020
Zaterdag 4 juli

CD junioren regio competitie (3e wedstrijd)

Zoetermeer
Zondag 5 juli

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie (3e ronde)

Zaterdag 18 juli

Wedstrijd Kogelslingeren

AV'47
September 2020
Zondag 6 september

Finale competitie junioren AB

Zaterdag 12 september

CD junioren regio competitie (4e wedstrijd)

Alphen aan den Rijn

Pupillen competitie (4e wedstrijd)

Alphen aan den Rijn
Zondag 13 september

Promotie/degradatie wedstrijden competitie senioren

Zaterdag 19 september

Landelijke finales competitie CD junioren

Zondag 20 september

Finale competitie masters

Zaterdag 26 september

Clubkampioenschap junioren CD en pupillen

AV'47
Oktober 2020
Zaterdag 3 oktober

Clubkampioenschap junioren AB en masters

AV'47
Zaterdag 10 oktober

Wedstrijd Kogelslingeren

AV'47
November 2020
Zaterdag 7 november

Floracross

AV'47