April 2021
Zaterdag 17 april

CD junioren competitie (1e ronde)

Zondag 18 april

Masters competitie (1e ronde)

Zaterdag 24 april

Pupillen competitie (1e wedstrijd)

Leiden
Zondag 25 april

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie (1e ronde)

Mei 2021
Zaterdag 1 mei

CD junioren competitie (2e ronde)

AV'47
Zondag 9 mei

Competitie junioren U20/18 ronde 2 (AB junioren)

Zondag 16 mei

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie (2e ronde)

Alphen aan den Rijn
Zaterdag 29 mei

Pupillen competitie (2e wedstrijd)

Reeuwijk
Zondag 30 mei

Competitie junioren U20/18 ronde 3 (AB junioren)

Juni 2021
Vrijdag 4 juni

CD junioren regio competitie (2e wedstrijd)

AV'47
Zaterdag 5 juni

Masters competitie (2e ronde)

NK Meerkamp Junioren U20 & U18

t/m 06-06-2021
Vrijdag 11 juni

ASICS NK Atletiek Junioren

t/m 13-06-2021
Vrijdag 18 juni

NK Atletiek Masters

t/m 20-06-2021
Zaterdag 19 juni

CD junioren competitie (3e ronde)

Vrijdag 25 juni

ASICS NK Atletiek Senioren

t/m 27-06-2021
Zaterdag 26 juni

Racerunningcup 2021 - Lelystad

Juli 2021
Vrijdag 2 juli

CD junioren regio competitie (3e wedstrijd)

AV'47
Zaterdag 3 juli

Pupillen competitie (3e wedstrijd)

Lisse
Zondag 4 juli

Competitie senioren 1e/2e/3e divisie (3e ronde)

Zaterdag 10 juli

Wedstrijd Kogelslingeren (tweede)

AV'47
September 2021
Zondag 5 september

Landelijke finale competitie junioren U20/18 (AB junioren)

Zaterdag 11 september

CD junioren regio competitie (4e wedstrijd)

Alphen aan den Rijn

Pupillen competitie (4e wedstrijd)

Alphen aan den Rijn
Zondag 12 september

Promotie/degradatie wedstrijden competitie senioren

Zaterdag 18 september

Landelijke finales competitie CD junioren

Zondag 19 september

Finale competitie masters

Wandeltocht - Ontdek het Bentwoud

Bentwoud
Zaterdag 25 september

Clubkampioenschap junioren CD en pupillen

AV'47
Oktober 2021
Zaterdag 2 oktober

Clubkampioenschap junioren AB en masters

AV'47
Zaterdag 9 oktober

Wedstrijd Kogelslingeren (derde)

AV'47
November 2021
Zaterdag 6 november

Floracross

AV'47