© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

2e CD Regiocompetitie 27-05-2016 Boskoop

     
Pl stnr Meisjes D1 geb ver 60m wind ver speer tot
1 610 Isa van der Valk 2004 ARV Ilion 9,0 3,84 19,75 5
2 619 Femke Smits 2004 AV'47 8,9 3,61 13,93 14
3 625 Laura Varona Perez 2004 Leiden Atletiek 9,4 3,60 15,55 15
4 601 Maud van Beest 2004 AAV'36 9,6 3,60 15,91 17
5 626 Jenna Cambier 2004 Leiden Atletiek 9,4 3,80 10,68 21
5 603 Fleur de Lange 2004 AAV'36 9,6 3,27 19,15 21
7 600 Daphne Zintel 2004 AAV'36 9,3 4,40 9,07 22
8 624 Lianne Groenendijk 2004 Leiden Atletiek 9,4 3,55 10,27 26
9 605 Laura Gaarthuis 2004 AAV'36 10,2 3,35 17,99 28
10 617 Jente Blok 2004 AV Rijnsoever 9,9 3,50 11,69 31
11 602 Elise Spijkers 2004 AAV'36 10,2 3,46 12,43 34
12 629 Hadewijch Vijverberg 2004 Leiden Atletiek 10,2 3,19 15,30 35
13 612 Megan Sedney 2004 ARV Ilion 9,9 3,48 8,48 41
14 627 Danielle Wiersema 2004 Leiden Atletiek 10,8 3,06 15,97 43
15 613 Anne de Graaff 2004 ARV Ilion 10,4 3,19 12,03 45
16 632 Evy Bitter 2004 SC Antilope 9,7 2,95 8,08 51
17 630 Nora Varona Perez 2004 Leiden Atletiek 10,7 3,21 9,59 52
18 606 Lina Salihi-van der Kwaak 2004 AAV'36 9,8 2,76 8,38 55
19 604 Noor Verduin 2004 AAV'36 10,3 2,95 9,03 57
20 620 Lisa Korporaal 2004 AV'47 10,1 3,03 0,01 58
21 611 Julia de Graaff 2004 ARV Ilion 10,2 2,93 7,78 59
22 608 Sofie Visser 2004 AAV'36 11,7 2,48 14,16 60
23 633 Joëlle Dees 2004 SC Antilope 10,2 2,90 7,70 61
23 607 Noor van Leeuwen 2004 AAV'36 11,4 2,76 11,25 61
25 618 Marise van den Eijkel 2004 AV Rijnsoever 10,6 2,65 8,84 66
26 616 Céline Verloop 2004 AV Rijnsoever 11,0 2,98 7,54 68
27 622 Anissa el Ousrouti 2004 AV'47 12,4 2,41 10,08 71
28 621 Romaissa El Ousrouti 2004 AV'47 12,1 1,53 6,89 82
Pl stnr Meisjes D2 geb ver 60m wind ver discus tot
1 636 Azualjok Agok 2003 AAV'36 8,8 4,18 20,38 7
2 655 Loïs Steenbeek 2003 Leiden Atletiek 9,0 3,91 17,99 15
3 635 Sylvie van der Giessen 2003 AAV'36 8,6 3,80 16,97 17
3 645 Anika Smits 2003 AV Gouda 8,9 4,09 16,46 17
5 646 Mieke van de Pasch 2003 AV Gouda 9,2 3,73 21,28 19
6 656 Muneerah Hensing 2003 Leiden Atletiek 9,2 3,95 16,41 21
7 638 Denise Arisa 2003 ARV Ilion 8,4 4,18 12,89 22
8 639 Valerie Afognon 2003 ARV Ilion 8,8 3,59 17,71 23
8 661 Myrthe Steenbeek 2003 Leiden Atletiek 9,4 3,67 21,37 23
10 650 Nikita van Abswoude 2003 AV Rijnsoever 9,2 3,86 15,90 26
11 647 Pien van Berk 2003 AV Gouda 9,7 3,77 17,38 30
12 660 Sarah Derksen 2003 Leiden Atletiek 9,2 3,65 15,91 31
13 648 Alyssa Folles 2003 AV Gouda 9,7 3,80 16,09 33
14 640 Esmee van der Hulst 2003 ARV Ilion 9,5 3,58 17,11 35
15 663 Romée Spek 2003 SC Antilope 9,6 3,60 13,17 45
16 664 Madelief de Jong 2003 SC Reeuwijk 9,8 3,45 15,50 51
17 641 Franka Pouwels 2003 ARV Ilion 9,6 3,51 11,83 52
17 653 Lisa van der Willik 2003 AV'47 9,8 3,54 14,45 52
17 643 Annyka Wanders 2003 ARV Ilion 9,7 3,05 14,50 52
20 649 Dieuwertje Janssen 2003 AV Gouda 9,8 3,65 0,01 54
21 654 Annika van Luijken 2003 AV'47 10,1 2,88 14,71 58
22 651 Anna de Zwart 2003 AV Rijnsoever 10,2 3,21 9,97 64
23 652 Martine Mostard 2003 AV Rijnsoever 11,1 2,59 13,02 67
24 644 Isa Bloembergen 2003 ARV Ilion 10,7 2,67 9,93 69
Pl stnr Meisjes C1 geb ver 80m wind hoog kogel tot
1 665 Mila Wacht 2002 AAV'36 11,1 1,42 9,79 4
2 678 Danielle Wooning 2002 Avantri 11,1 1,37 9,73 6
3 667 Quincy Heemskerk 2002 AAV'36 11,7 1,47 8,47 10
4 680 Jutte Vijverberg 2002 Leiden Atletiek 11,5 1,37 8,09 13
5 669 Sietske Verkade 2002 AAV'36 12,3 1,32 8,41 25
6 677 Joyce Hogerbrugge 2002 AV'47 11,7 1,17 8,00 30
6 675 Fabienne Buijs 2002 AV Gouda 11,6 1,17 7,83 30
8 683 Amina Maatoug 2002 Leiden Atletiek 11,8 1,32 6,53 32
9 684 Maud Hoogeveen 2002 Leiden Atletiek 11,9 1,27 7,13 34
10 668 Ilse van der Marel 2002 AAV'36 12,1 1,22 7,32 39
11 690 Hilde Houtzager 2002 SC Antilope 11,9 1,22 6,78 40
12 666 Sanne van Dop 2002 AAV'36 11,3 1,02 7,22 41
13 676 Precilla Wensveen 2002 AV Gouda 12,3 1,17 7,55 42
13 682 Heleen Prud'homme van Reine 2002 Leiden Atletiek 12,2 1,27 6,49 42
15 689 Elise Dees 2002 SC Antilope 11,9 1,22 6,45 43
16 672 Aylina van Rooij 2002 AAV'36 12,8 1,22 7,47 45
17 692 Robin Droog 2002 SC Reeuwijk 11,8 1,17 6,20 46
18 691 Caia Wesselo 2002 SC Antilope 12,6 1,27 6,17 49
19 686 Dieke Heijting 2002 Leiden Atletiek 13,1 1,37 6,08 50
20 671 Myrte Smit 2002 AAV'36 12,4 0,01 7,53 53
21 674 Mayra Smith 2002 ARV Ilion 12,8 1,27 5,02 55
22 685 Bianca van den Burgh 2002 Leiden Atletiek 12,9 1,12 7,10 61
23 670 Julia van Remoortere 2002 AAV'36 12,7 1,12 5,55 66
23 688 Vicky van der Werf 2002 Leiden Atletiek 14,3 1,17 6,04 66
25 673 Arja Pouwels 2002 ARV Ilion 1,32 7,66 114
26 687 Isabelle Reijman 2002 Leiden Atletiek 12,8 8,21 124
Pl stnr Meisjes C2 geb ver 80m wind hoog kogel tot
1 697 Zoë Sedney 2001 ARV Ilion 10,2 1,57 8,82 5
2 705 Chantal Kruit 2001 AV Gouda 11,3 1,47 9,10 6
3 710 Inge Verleun 2001 SC Reeuwijk 11,5 1,62 8,42 8
4 695 Tirza Meijer 2001 AAV'36 11,6 1,37 7,91 15
5 703 Kim Lavrijsen 2001 AV Gouda 11,4 1,27 7,08 21
6 707 Rowena Spelt 2001 Avantri 12,4 1,32 8,26 23
7 706 Ilse Vester 2001 AV'47 12,0 1,37 7,03 24
8 699 Maaike van der Hulst 2001 ARV Ilion 12,1 1,22 7,50 26
9 704 Floor Tetelepta 2001 AV Gouda 11,7 1,17 7,20 28
9 709 Isa van der Meer 2001 Leiden Atletiek 12,6 1,47 6,82 28
11 702 Marieke Vlek 2001 ARV Ilion 12,7 1,22 7,69 30
12 711 Dieke van der Pest 2001 SC Reeuwijk 12,3 1,22 6,17 32
13 700 Julia Rijnenberg 2001 ARV Ilion 11,8 1,17 4,65 36
14 696 Bente van Amsterdam 2001 AAV'36 13,1 1,22 5,94 38
15 701 Babet Roeling 2001 ARV Ilion 12,3 7,71 115
16 708 Sanne L'Ecluse 2001 Leiden Atletiek 14,2 5,83 130


Ogenblik a.u.b. ...