© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

2e CD Regiocompetitie 27-05-2016 Waddinxveen

Pl stnr Jongens D1 geb ver 80m wind ver discus tot
1 1363 Ewan ter Hennepe 2004 AV Gouda 11,80 -1.3 4,29 16,55 6
2 1357 Youssef Laouhaichi 2004 ARV Ilion 11,88 -0.6 4,02 15,51 12
3 1372 Ruben Oppenhuizen 2004 Leiden Atletiek 11,88 -0.6 4,37 14,73 15
4 1373 Christiaan Molevelt 2004 Leiden Atletiek 11,95 -1.3 3,89 16,06 16
5 1379 Elmar van Erkel 2004 SC Reeuwijk 11,73 -1.3 4,01 13,40 20
6 1353 Djanou Giesbergen 2004 AAV'36 12,45 -1.0 3,96 15,21 24
7 1371 Joas van Hellemondt 2004 Leiden Atletiek 11,57 -0.6 4,18 10,80 25
8 1359 Alex van der Voort 2004 ARV Ilion 12,67 -0.1 3,88 15,48 27
9 1350 Jop van Harten 2004 AAV'36 12,31 -1.3 3,58 15,12 31
10 1351 Dylan Nieuwlaat 2004 AAV'36 12,34 -0.1 3,63 14,76 32
10 1365 Sven Teekens 2004 AV Gouda 12,81 -0.1 3,78 15,15 32
12 1352 Lars van Ooij 2004 AAV'36 12,25 -0.2 3,70 9,83 42
13 1364 Jesse Perera 2004 AV Gouda 12,28 -0.1 3,38 12,12 43
14 1366 Jurre van Oosten 2004 AV Gouda 12,74 -1.0 3,41 14,57 44
14 1375 Quinten Stijger 2004 Leiden Atletiek 12,15 0.8 3,67 9,19 44
16 1370 Sven Breedeveld 2004 AV'47 13,25 0.3 3,45 12,75 49
17 1360 Jip van Veen 2004 ARV Ilion 12,61 -0.2 3,46 10,29 50
18 1374 Jochem Putter 2004 Leiden Atletiek 13,05 -1.0 3,43 10,96 55
18 1354 Siep van Amsterdam 2004 AAV'36 12,92 0.8 3,21 11,48 55
20 1362 Txiku Snijders 2004 ARV Ilion 13,90 -0.2 3,44 11,35 59
21 1356 Ijsbrand van Eekelen 2004 AAV'36 13,80 0.3 3,05 11,79 60
22 1369 Stefan de Groot 2004 AV'47 13,20 0.8 3,35 10,38 61
22 1367 Robbin Hoogendoorn 2004 AV Gouda 15,70 0.3 2,48 13,50 61
24 1355 Finn Vermeulen 2004 AAV'36 13,80 0.3 3,01 9,31 70
25 1361 Beau Suvaal 2004 ARV Ilion 13,25 -0.2 11,41 137
26 1368 Twan Hogerbrugge 2004 AV'47 16,25 200
Pl stnr Jongens D2 geb ver 80m wind ver discus tot
1 1394 Marijn van Duijn 2003 ARV Ilion 10,87 0.8 5,08 26,78 5
2 1381 Twan van Rijn 2003 AAV'36 11,39 0.1 4,50 21,03 13
3 1400 Bart Veldman 2003 AV Gouda 10,94 0.1 4,74 17,76 15
4 1382 Julian Roedoe 2003 AAV'36 11,23 0.9 4,15 18,11 23
5 1393 Jaïr Muller 2003 ARV Ilion 11,15 0.8 4,48 13,54 29
5 1406 Daniël Mohr 2003 AV'47 12,01 0.1 4,21 19,54 29
7 1387 Brennan Kamerman 2003 AAV'36 12,34 0.1 4,02 22,30 33
8 1395 Daan Kneppers 2003 ARV Ilion 11,78 0.1 4,23 13,54 34
9 1386 Marc Dullemond 2003 AAV'36 11,90 1.4 3,99 14,24 42
10 1396 Tijmen van der Wees 2003 ARV Ilion 11,84 0.9 4,02 12,65 44
10 1384 Jesse Lamberst 2003 AAV'36 11,78 0.7 3,82 13,95 44
12 1409 Jop Goekoop 2003 Leiden Atletiek 12,05 0.1 4,19 13,47 46
13 1402 Sjoerd Peeters 2003 AV Gouda 12,76 0.1 3,93 20,71 47
14 1404 Marnix Messmaker 2003 AV Rijnsoever 12,24 -0.2 3,96 14,45 48
15 1385 Lyam Binsbergen 2003 AAV'36 11,87 0.1 3,98 11,88 51
16 1383 Vito Pison 2003 AAV'36 11,89 0.7 3,95 11,98 53
16 1388 Kyan Krol 2003 AAV'36 12,39 0.1 3,78 16,16 53
18 1416 Olaf Moons 2003 SC Antilope 12,26 0.7 3,85 13,57 55
18 1389 Heiko Rotteveel 2003 AAV'36 12,26 0.8 3,60 15,13 55
20 1414 Jedy Janssen 2003 SC Antilope 11,94 0.9 3,65 13,42 57
21 1413 Thijs Esveldt 2003 SC Antilope 12,36 0.9 3,41 17,09 59
22 1412 Teije Keesmaat 2003 SC Antilope 12,53 0.1 3,02 19,56 62
23 1408 Friso Schouten 2003 Avantri 13,16 -1.6 3,59 15,72 63
23 1401 Micha Groenenboom 2003 AV Gouda 12,65 1.4 3,57 15,30 63
25 1407 Douwe Konijn 2003 AV'47 13,61 0.7 3,15 20,79 65
25 1403 Frank Rüegg 2003 AV Gouda 12,79 0.1 3,47 15,72 65
27 1410 Liam Timmerman 2003 Leiden Atletiek 12,18 1.4 3,52 12,46 67
28 1398 Dion Ruijter 2003 ARV Ilion 14,27 0.8 3,58 9,66 87
29 1399 Floris Boer 2003 ARV Ilion 14,16 -0.2 3,35 10,10 89
30 1391 Boudewijn van den Broek 2003 AAV'36 14,79 -0.2 3,17 10,05 95
30 1392 Fabio Maurits 2003 AAV'36 14,57 -0.2 2,89 10,35 95
32 1380 Daniel Engelhart 2003 AAV'36 10,55 0.8 5,34 101
33 1397 Sem van Vliet 2003 ARV Ilion 12,79 0.8 4,26 131
34 1390 Jesse Vogelaar 2003 AAV'36 13,91 0.8 3,22 159
Pl stnr Jongens C1 geb ver 100m wind kogel speer tot
1 1434 Tijs Smits 2002 AV'47 12,09 -0.2 9,34 34,78 5
2 1435 Glenn Mbome 2002 AV'47 13,08 0.1 11,06 33,86 8
3 1429 Jochem Ribberink 2002 AV Gouda 12,61 0.0 10,48 29,92 10
4 1428 Liam Rietbroek 2002 AV Gouda 13,22 0.1 8,73 32,04 14
5 1425 Nigel Steenwinkel 2002 ARV Ilion 12,24 -0.2 8,13 27,75 16
6 1436 Thom van Nieuwenhuizen 2002 AV'47 14,00 0.1 7,31 22,24 29
7 1421 Koen Guldemond 2002 AAV'36 15,31 0.3 8,96 25,61 31
8 1440 Tijs Konijn 2002 AV'47 14,16 -0.2 8,42 18,87 33
9 1438 Stijn van Wilgen 2002 AV'47 14,53 0.0 7,74 22,00 34
9 1433 Harm Hoogervorst 2002 AV Rijnsoever 13,69 -0.3 7,07 19,91 34
11 1427 Lars van der Valk 2002 ARV Ilion 14,33 -0.3 7,24 20,69 36
12 1439 Sander Brink 2002 AV'47 14,45 0.0 8,22 16,61 40
12 1422 Tim den Brave 2002 AAV'36 13,47 -0.8 6,94 17,56 40
14 1430 Martijn Naus 2002 AV Gouda 14,07 -0.8 8,02 5,56 43
15 1419 Tijmen van Arkel 2002 AAV'36 14,80 -0.2 6,97 19,16 44
16 1423 Kaj van Beest 2002 AAV'36 15,15 -0.8 6,62 21,69 46
17 1431 Bart ten Bergen 2002 AV Gouda 16,54 -0.8 6,52 22,77 49
18 1441 Sander van Vliet 2002 AV'47 14,59 -0.2 5,98 15,08 57
18 1442 Meindert Hurkmans 2002 AV'47 15,98 0.3 6,36 17,78 57
20 1446 Sander Luijbregts 2002 SC Antilope 14,90 0.3 6,28 14,65 58
21 1445 Stefan Vleming 2002 Leiden Atletiek 16,38 -0.3 4,92 19,16 60
22 1432 Pascal Huegen 2002 AV Rijnsoever 15,20 -0.3 5,36 17,40 61
22 1420 Thijs van der Heijden 2002 AAV'36 15,03 0.3 6,03 13,29 61
24 1444 Marnix van der Burg 2002 Leiden Atletiek 12,44 -0.2 8,54 108
Pl stnr Jongens C2 geb ver 100m wind kogel speer tot
1 1459 Ruben Koning 2001 AV Gouda 12,64 0.0 11,37 39,10 8
2 1453 Daan van der Lee 2001 AAV'36 13,01 -0.9 11,09 42,34 11
3 1456 Jermo Harper 2001 ARV Ilion 13,20 -0.9 11,73 36,35 12
4 1464 Stephan van der Jagt 2001 AV'47 11,90 0.0 10,09 34,00 15
5 1447 Ludo van Nieuwenhuizen 2001 AAV'36 12,27 0.0 10,18 32,60 16
6 1473 Branco van Driest 2001 Avantri 12,58 -1.2 11,13 25,77 19
7 1449 Sander Mets 2001 AAV'36 13,17 -0.6 9,56 34,24 20
8 1460 Faas Ignatius 2001 AV Gouda 13,23 -1.2 8,11 34,70 27
9 1468 Thomas Wassenaar 2001 AV'47 13,38 -0.6 10,53 24,12 30
10 1465 Jan-Dirk Harting 2001 AV'47 13,62 -1.2 8,91 32,25 31
11 1466 Tim Blanken 2001 AV'47 13,57 -0.6 7,99 34,13 33
12 1458 Indigo Tjan 2001 AV Gouda 12,69 0.0 8,58 22,10 34
13 1450 Ben Besamusca 2001 AAV'36 14,28 -0.6 8,91 30,50 36
14 1452 Justin Verheul 2001 AAV'36 14,04 -0.9 8,73 27,34 37
15 1455 Rens Tasman 2001 AAV'36 13,71 -0.5 8,14 26,52 39
16 1448 Rick Schreuder 2001 AAV'36 13,55 -1.2 7,99 15,19 49
16 1469 Floris Vink 2001 AV'47 14,26 -0.9 7,37 22,23 49
18 1454 Dennis van Tilburg 2001 AAV'36 14,61 -0.5 6,98 24,37 54
19 1471 Thymen van der Loo 2001 AV'47 14,31 -0.5 7,24 16,54 57
20 1462 Andy Smit 2001 AV Rijnsoever 14,60 -0.8 6,66 17,14 60
21 1463 Brian Smit 2001 AV Rijnsoever 15,13 -0.8 6,27 17,35 63
22 1470 Lauren Blinkhof 2001 AV'47 15,37 -0.5 7,17 13,10 65
23 1472 Martijn de Jong 2001 AV'47 dq 6,52 17,60 139
24 1475 Mitchell Pronk 2001 Leiden Atletiek dq 5,67 15,55 145


Ogenblik a.u.b. ...