© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

Trainingsdata van de Pupillen

Trainingstijden.

Alle pupillengroepen trainen op dezelfde data en trainingstijden.

Woensdag 18:00 - 19:00**

Zaterdag 10:00 - 11:00*

 

* Wanneer er een wedstrijd is op zaterdag is er geen training in de ochtend. 

** Vanaf 31 oktober t/m 20 februari wordt er op de woensdag binnen getraind in de Plataan van 18:00 tot 19:00

Data aankomende maanden 

Woensdag 10 oktober 2018 Training
Zaterdag 13 oktober 2018 Training
Woensdag 17 oktober 2018 Training
Zaterdag 20 oktober 2018 Training
Woensdag 24 oktober 2018 Training
Zaterdag 27 oktober 2018 Training
Woensdag 31 oktober 2018 Eerste Zaaltraining
Zaterdag 3 november 2018 Cross Boskoop*
Woensdag 7 november 2018 Zaaltraining
Zaterdag 10 november 2018 Training
Woensdag 14 november 2018 Zaaltraining
Zaterdag 17 november 2018 Cross Reeuwijk*
Woensdag 21 november 2018 Zaaltraining
Zaterdag 24 november 2018 Training
Woensdag 28 november 2018 Zaaltraining
Zaterdag 1 december 2018 Training
Woensdag 5 december 2018 Geen training (Sinterklaas)
Zaterdag 8 december 2018 Cross Gouda*
Woensdag 12 december 2018 Zaaltraining
Zaterdag 15 december 2018 Training
Woensdag 19 december 2018 Zaaltraining
Zaterdag 22 december 2018 Training
Woensdag 26 december 2018 Bentwoudtraining
Zaterdag 29 december 2018 Training
Woensdag 2 januari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 5 januari 2019 Training
Woensdag 9 januari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 12 januari 2019 Cross Waddinxveen*
Woensdag 16 januari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 19 januari 2019 Training
Woensdag 23 januari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 26 januari 2019 Training
Woensdag 30 januari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 2 februari 2019 Training
Woensdag 6 februari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 9 februari 2019 Cross Alphen a/d Rijn*
Woensdag 13 februari 2019 Zaaltraining
Zaterdag 16 februari 2019 Training
Woensdag 20 februari 2019 Laatste Zaaltraining
Zaterdag 23 februari 2019 Indoor Zoetermeer*
Woensdag 27 februari 2019 Training

 

 

Trainersindeling

Woensdag

A2: Branco/Thom

A1: Kim/Rinka/Douwe

CDB: Iris/Emma/Roosa 

 

 

Zaterdag

A2: Branco/Lars

A1: Tim/Max/Rinka

CDB: Joyce/Annika/Lisa

 

 

 


Ogenblik a.u.b. ...