© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

Garden Plaza Floracross

Sponsoren

Hoofdsponsor

Garden Plaza biedt u het volledige scala aan sierbestrating en overige tuinmaterialen. Garden Plaza levert tegels van natuursteen en beton, keramische tuintegels, bakstenen en trommelstenen, kunstgras, grind/split, verlichting, blokhutten en tuinhout zoals douglas hout, hardhouten en geïmpregneerd(e) schuttingen, palen, liggers, vlonders en beschoeiingsmaterialen. Door eigen productie kunnen zij schuttingen en beschoeiingsschotten snel en op specificatie leveren. Kleiner, breder of hoger. De showtuinen zijn ook buiten kantoortijden toegankelijk. Kom eens langs, u bent van harte welkom en laat u verrassen!

Garden Plaza Boskoop - model- en informatietuinen
Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop

www.gardenplaza.nl

Overige sponsoren:

De Hardloopwinkel  /  Leen Harkes / G.C. Stolwijk & Co BV  /  v.d. Salm  /  V.O.F. Koster’s Czn  /  Greenlink / Hoogvliet Boskoop




Mini pupillen Jongens 600m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 246 Tijmen Immerzeel AAV'36 2010 J pup Mini 3,30
2 253 Kris van Aalst AV'47 2010 J pup Mini 3,53
3 250 Nils van Oosten AV Gouda 2010 J pup Mini 4,03
4 248 Jari Goudena AV Clytoneus 2010 J pup Mini 4,04
5 502 Tim Huijsmans AAV'36 2010 J pup Mini 4,13
6 249 Tijn Mikkers AV Gouda 2010 J pup Mini 4,22
7 251 Thomas Spoel AV Gouda 2010 J pup Mini 4,33
8 252 Jurre Vermeulen AV Gouda 2010 J pup Mini 4,33
9 484 Siem Koene AV Gouda 2010 J pup Mini 4,37
10 245 Joaquim van der Born AAV'36 2010 J pup Mini 4,42
11 247 Cedric Hopman ARV Ilion 2010 J pup Mini 5,01









Mini pupillen Meisjes 600m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 482 Valerie van Keulen AV Clytoneus 2010 M pup Mini 3,30
2 107 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 2010 M pup Mini 4,12
3 999 Mette Bijlsma AKU 2010 M pup Mini 4,17
4 106 Vienne Pet AAV'36 2010 M pup Mini 4,22
5 105 Robine Theuns AAV'36 2010 M pup Mini 5,30









Jongens pupillen C 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 261 Finn Donkersloot ARV Ilion 2009 J pup C 4,55
2 269 Gijs de Bruijn AV'47 2009 J pup C 5,13
3 266 Raigen Kool AV Gouda 2009 J pup C 5,16
4 270 Harm Timmer AV'47 2009 J pup C 5,18
5 267 Jens Huisman AV'47 2009 J pup C 5,29
6 273 Luca Bal AV'47 2009 J pup C 5,29
7 257 Kai Pet AAV'36 2009 J pup C 5,32
8 490 Olav de Best AAV'36 2009 J pup C 5,35
9 268 Mike Harkes AV'47 2009 J pup C 5,36
10 258 Senna Hendriks AAV'36 2009 J pup C 5,54
11 262 Brent Schifflers AV Clytoneus 2009 J pup C 6,09
12 263 Ruben Beuning AV Gouda 2009 J pup C 6,18
13 260 Maxim t Hart AAV'36 2009 J pup C 6,23
14 271 Jurre Vreeburg AV'47 2009 J pup C 6,24
15 504 Rutger de Leeuw AAV'36 2009 J pup C 6,25
16 259 Tim van der Wal AAV'36 2009 J pup C 6,28
17 255 Fosse de Rijk AAV'36 2009 J pup C 6,38
18 272 Felix van den Bosch AV'47 2009 J pup C 6,40
19 265 Dante Kooij AV Gouda 2009 J pup C 6,42









Meisjes pupillen C 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 110 Indy van Tol AAV'36 2009 M pup C 5,32
2 112 Jasmijn Zwirs AAV'36 2009 M pup C 5,52
3 481 Bibi de Geest
2009 M pup C 5,59
4 116 Emma Wissing AV Gouda 2009 M pup C 6,00
5 108 Diva Epker AAV'36 2009 M pup C 6,29
6 115 Elize Timmers AV Gouda 2009 M pup C 6,30
7 118 Tessa de Kort SC Antilope 2009 M pup C 6,32
8 111 Inge de Heij AAV'36 2009 M pup C 6,33
9 114 Noor van der Meent AAV'36 2009 M pup C 6,46
10 117 Sabine Visser AV'47 2009 M pup C 6,49
11 109 Eva Stelling AAV'36 2009 M pup C 6,50
12 505 Eline de Leeuw AAV'36 2009 M pup C 7,03
13 119 Jasmijn van der Vliet SC Antilope 2009 M pup C 7,37
14 494 Renée Veeningen AV'47 2009 M pup C 7,39









Jongens pupillen B 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 286 Nick Barendse ARV Ilion 2008 J pup B 4,31
2 282 Tijn van Harten AAV'36 2008 J pup B 4,35
3 285 Matthieu Afognon ARV Ilion 2008 J pup B 4,48
4 292 Martijn Leih AV Clytoneus 2008 J pup B 4,48
5 290 Twan Goudena AV Clytoneus 2008 J pup B 4,53
6 508 Marijn Husslage AV'47 2008 J pup B 4,56
7 288 Gio Kromokario ARV Ilion 2008 J pup B 5,04
8 276 Florin de Heij AAV'36 2008 J pup B 5,12
9 495 Aime Suvaal ARV Ilion 2008 J pup B 5,17
10 279 Maurits t Hart AAV'36 2008 J pup B 5,24
11 307 Jochem Hofland SC Reeuwijk 2008 J pup B 5,24
12 287 Tijn den Duijn ARV Ilion 2008 J pup B 5,27
13 304 Ruben Koert AV'47 2008 J pup B 5,28
14 297 Jorne Stieltjes AV Gouda 2008 J pup B 5,32
15 274 Mees Blaauw AAV'36 2008 J pup B 5,34
16 302 Olaf van Leeuwen AV'47 2008 J pup B 5,35
17 289 Thymo van Duivenboden ARV Ilion 2008 J pup B 5,36
18 300 Koen Bontekoe AV'47 2008 J pup B 5,45
19 291 Noam Michiels AV Clytoneus 2008 J pup B 5,50
20 303 Timo Groenleer AV'47 2008 J pup B 5,52
21 301 Nelson Pires Valentim AV'47 2008 J pup B 5,54
22 277 Joep Post AAV'36 2008 J pup B 5,55
23 280 Senn van Kempen AAV'36 2008 J pup B 5,56
24 306 Roy van Rijn SC Reeuwijk 2008 J pup B 5,59
25 275 Damian Schutten AAV'36 2008 J pup B 6,00
26 295 Dauwe Krijtenburg AV Gouda 2008 J pup B 6,01
27 305 Niels van Schoonhoven SC Antilope 2008 J pup B 6,04
28 299 Thijs Wiggers AV Gouda 2008 J pup B 6,11
29 283 Levi Nieuwenhuis AAV'36 2008 J pup B 6,12
30 296 Valencio Maturbongs AV Gouda 2008 J pup B 6,14
31 294 Olger van Husen AV Gouda 2008 J pup B 6,15
32 284 Romijn van der Bijl AAV'36 2008 J pup B 6,21









Meisjes pupillen B 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 133 Lois van der Zanden AV Gouda 2008 M pup B 5,04
2 128 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 2008 M pup B 5,25
3 129 Edith van den Berg ARV Ilion 2008 M pup B 5,26
4 131 Sara Liebrechts AV Gouda 2008 M pup B 5,27
5 130 Anna Blok AV Gouda 2008 M pup B 5,29
6 123 Jara de Heij AAV'36 2008 M pup B 5,40
7 139 Maud van Zuilen AV'47 2008 M pup B 5,53
8 136 Emma van Aalst AV'47 2008 M pup B 6,02
9 138 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 2008 M pup B 6,03
10 120 Tess den Dolder AAV'36 2008 M pup B 6,05
11 992 Mouna Jansen SC Reeuwijk 2008 M pup B 6,06
12 122 Floor Mank AAV'36 2008 M pup B 6,14
13 293 Safae Barboucha AV Gouda 2008 M pup B 6,24
14 127 Vera Gaarthuis AAV'36 2008 M pup B 6,30
15 132 Giamingga Orsini AV Gouda 2008 M pup B 6,33
16 134 Susanne van Gemeren AV'47 2008 M pup B 6,36
17 126 Daria Martina AAV'36 2008 M pup B 6,37
18 125 Jill Deremaux AAV'36 2008 M pup B 6,41
19 135 Sanne Harkes AV'47 2008 M pup B 6,55
20 137 Rosanne Lindhout AV'47 2008 M pup B 7,08
21 140 Lise Droog SC Reeuwijk 2008 M pup B 7,22
22 124 Lieze de Jager AAV'36 2008 M pup B 7,44









Jongens pupillen A1 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 333 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 2007 J pup A1 4,22
2 336 William van Triest AV Clytoneus 2007 J pup A1 4,29
3 488 Davey Onvehand AV Rijnsoever 2007 J pup A1 4,37
4 352 Manne Baan Leiden Atletiek 2007 J pup A1 4,43
5 487 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 2007 J pup A1 4,46
6 330 Nathan van den Hoorn AAV'36 2007 J pup A1 4,48
7 346 Wytze Konijn AV'47 2007 J pup A1 4,49
8 331 Noa Pet AAV'36 2007 J pup A1 4,49
9 510 Jente Husslage AV'47 2007 J pup A1 4,50
10 335 Noah Groen in 't Wout AV Clytoneus 2007 J pup A1 4,56
11 492 Lars Zvijderduijn AV Rijnsoever 2007 J pup A1 5,00
12 350 Thijs van Bruggen AV'47 2007 J pup A1 5,02
13 349 Jesse Vissers AV'47 2007 J pup A1 5,03
14 334 Casper de Winter ARV Ilion 2007 J pup A1 5,04
15 354 Maurice Moons SC Antilope 2007 J pup A1 5,04
16 339 Iven Kooij AV Gouda 2007 J pup A1 5,05
17 345 Sem Heijboer AV'47 2007 J pup A1 5,19
18 348 Dave Harkes AV'47 2007 J pup A1 5,22
19 338 Tobias Henze AV Gouda 2007 J pup A1 5,22
20 357 Rick van Duin SC Reeuwijk 2007 J pup A1 5,23
21 493 Chico Hoogervorst AAV'36 2007 J pup A1 5,28
22 344 Luuk Schoonman AV Gouda 2007 J pup A1 5,34
23 497 Nathanael Helder AAV'36 2007 J pup A1 5,35
24 332 Ivar Martens ARV Ilion 2007 J pup A1 5,38
25 342 Bart Moelker AV Gouda 2007 J pup A1 5,43
26 340 Gideon Kreuk AV Gouda 2007 J pup A1 5,43
27 337 Ryan Vergeer AV Clytoneus 2007 J pup A1 5,47
28 353 Noah Miltenburg SC Antilope 2007 J pup A1 5,51
29 358 Sven van Wijk SC Reeuwijk 2007 J pup A1 5,57
30 518 Ivar Spiering Trackstars Nesselande 2007 J pup A1 5,58
31 356 Jaco Boot SC Reeuwijk 2007 J pup A1 5,59
32 351 Reinier Blinkhof AV'47 2007 J pup A1 6,00
33 498 Marvin Monteny Trackstars Nesselande 2007 J pup A1 6,01
34 329 Jelle Hoogeveen AAV'36 2007 J pup A1 6,03
35 341 Sjoerd Mikkers AV Gouda 2007 J pup A1 6,07
36 513 Stijn van Eijk AV Gouda 2007 J pup A1 6,10
37 500 B.J. Boaz Trackstars Nesselande 2007 J pup A1 6,14
38 355 Matt ter Steege SC Antilope 2007 J pup A1 6,15









Meisjes pupillen A1 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 180 Merel Kuijf Avantri 2007 M pup A1 4,44
2 170 Yara Streefland AAV'36 2007 M pup A1 4,51
3 174 Sam Lopes Galina Fortes AV Gouda 2007 M pup A1 4,55
4 171 Elianne Hopman ARV Ilion 2007 M pup A1 4,55
5 182 Karlijn Jansz Leiden Atletiek 2007 M pup A1 5,04
6 184 Amber Spek SC Antilope 2007 M pup A1 5,06
7 176 Sara van der Valk AV'47 2007 M pup A1 5,12
8 165 Lieke van Tol AAV'36 2007 M pup A1 5,22
9 489 Kiira van Dijk AV Rijnsoever 2007 M pup A1 5,24
10 169 Ruth Kuipers AAV'36 2007 M pup A1 5,30
11 181 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 2007 M pup A1 5,38
12 168 Nikki van Lulling AAV'36 2007 M pup A1 5,46
13 183 Isa van Haaren SC Antilope 2007 M pup A1 5,47
14 178 Marloes Timmer AV'47 2007 M pup A1 5,57
15 167 Marit van Bethlehem AAV'36 2007 M pup A1 6,05
16 173 Fenne van der Horst AV Gouda 2007 M pup A1 6,22
17 172 Isa Hammer AV Gouda 2007 M pup A1 6,23
18 164 Dorien Zegers AAV'36 2007 M pup A1 6,25
19 166 Lynn Theuns AAV'36 2007 M pup A1 6,29
20 175 Guusje van Oosten AV Gouda 2007 M pup A1 6,35
21 177 Lisa Zoet AV'47 2007 M pup A1 6,42
22 179 Aysha Mohamud AV'47 2007 M pup A1 6,46
23 163 Daisy van Rijn AAV'36 2007 M pup A1 7,19









Jongens pupillen A2 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 511 Levi de Bruin Avantri 2006 J pup A2 4,13
2 326 Liam Parkins Leiden Atletiek 2006 J pup A2 4,22
3 315 Tim van Tilburg AV Gouda 2006 J pup A2 4,28
4 485 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 2006 J pup A2 4,31
5 318 Bram de Bruijn AV'47 2006 J pup A2 4,33
6 308 Lars Post AAV'36 2006 J pup A2 4,53
7 328 Noah Bosman SC Antilope 2006 J pup A2 4,55
8 483 Tijmen van der Hek Avantri 2006 J pup A2 5,06
9 317 Lucas Huisman AV'47 2006 J pup A2 5,06
10 327 Mark Bogerd SC Antilope 2006 J pup A2 5,10
11 310 Hugo Brunt AV Clytoneus 2006 J pup A2 5,10
12 313 Jelle Hoeks AV Gouda 2006 J pup A2 5,11
13 319 Twan Siegers AV'47 2006 J pup A2 5,16
14 309 Siemen Visser AAV'36 2006 J pup A2 5,18
15 321 Roy Gijsen AV'47 2006 J pup A2 5,18
16 320 Thomas Bouwmeester AV'47 2006 J pup A2 5,21
17 503 Sam Timmers Prestatieloop 2006 J pup A2 5,25
18 519 Robin Schiphuis AV Gouda 2006 J pup A2 5,35
19 312 Loïc Bianchi AV Gouda 2006 J pup A2 5,38
20 314 Tom Kuijlaars AV Gouda 2006 J pup A2 5,39
21 323 Lucas van Leeuwen AV'47 2006 J pup A2 5,44
22 322 Maurice Lindhout AV'47 2006 J pup A2 5,49
23 325 Jarno van Leeuwen AV'47 2006 J pup A2 5,55
24 324 Julian Kroes AV'47 2006 J pup A2 6,50
25 316 Jesse van Veen AV'47 2006 J pup A2 6,56









Meisjes pupillen A2 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 151 Jana Nagtegaal AAV'36 2006 M pup A2 4,29
2 143 Yzara van der Born AAV'36 2006 M pup A2 4,33
3 149 Marijn Kieft AAV'36 2006 M pup A2 4,39
4 141 Emma Vrijling AAV'36 2006 M pup A2 4,45
5 158 Renske de Wilde AV Gouda 2006 M pup A2 4,46
6 155 Tess van Elswijk AV Gouda 2006 M pup A2 4,52
7 153 Megan Breumelhof ARV Ilion 2006 M pup A2 4,58
8 159 Marissa van Tol AV'47 2006 M pup A2 5,17
9 147 Puck Vos AAV'36 2006 M pup A2 5,40
10 161 Lynn Duiker SC Antilope 2006 M pup A2 5,41
11 162 Jonne de Gelder SC Antilope 2006 M pup A2 5,49
12 156 Sofie Geuting AV Gouda 2006 M pup A2 5,51
13 157 Rixt Spijksma AV Gouda 2006 M pup A2 5,52
14 148 Linde van Velzen AAV'36 2006 M pup A2 6,04
15 160 Simone van Gemeren AV'47 2006 M pup A2 6,05
16 142 Suzet Edel AAV'36 2006 M pup A2 6,07
17 144 Joyce Rijsdam AAV'36 2006 M pup A2 6,13
18 146 Willemijn van Dijk AAV'36 2006 M pup A2 6,27
19 152 Merel van Reen AAV'36 2006 M pup A2 5,30
20 555 Kuei Agok AAV'36 2006 M pup A2 5,44









Meisjes D1 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 507 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 2005 M D1 4,28
2 202 Floor Tromp AAV'36 2005 M D1 4,28
3 215 Tirra Aalla Leiden Atletiek 2005 M D1 4,36
4 207 Anniek van Triest AV Clytoneus 2005 M D1 4,40
5 529 Kato van Wilgen AV'47 2005 M D1 4,43
6 486 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 2005 M D1 4,44
7 532 Nila Knoester AV Sparta 2005 M D1 4,51
8 209 Femke Moelker AV Gouda 2005 M D1 4,52
9 213 Louke knetsch Leiden Atletiek 2005 M D1 5,01
10 212 Lot van Nieuwenhuizen AV'47 2005 M D1 5,05
11 534 Roshwita Holstein AV Sparta 2005 M D1 5,07
12 218 Chantal ten Tije SC Antilope 2005 M D1 5,10
13 205 Serena Brand AAV'36 2005 M D1 5,15
14 219 Jonne Boot SC Reeuwijk 2005 M D1 5,19
15 210 Suzanne Moons AV Gouda 2005 M D1 5,22
16 216 Thyra de Bruin SC Antilope 2005 M D1 5,35
17 206 Amber van Beugen AAV'36 2005 M D1 5,35
18 203 Kim Braat AAV'36 2005 M D1 5,38
19 208 Tinka Klatten AV Gouda 2005 M D1 5,39
20 204 Jasmijn Oskam AAV'36 2005 M D1 5,40
21 214 Aimee Verheijen Leiden Atletiek 2005 M D1 5,55
22 201 Salma Bouras AAV'36 2005 M D1 6,01
23 217 Britt van Haaren SC Antilope 2005 M D1 6,27









Meisjes D2 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 194 Isa van der valk ARV Ilion 2004 M D2 4,12
2 185 Maud van Beest AAV'36 2004 M D2 4,19
3 199 Julia Kopecky Leiden Atletiek 2004 M D2 4,22
4 514 Isabel van Noordenne C.A.V. Energie 2004 M D2 4,35
5 193 Julia de Graaf ARV Ilion 2004 M D2 4,38
6 196 Sacha Goedhart AV Gouda 2004 M D2 4,46
7 198 Lisa Korporaal AV'47 2004 M D2 4,51
8 189 Daphne Zintel AAV'36 2004 M D2 4,53
9 195 Rianne Buijs AV Gouda 2004 M D2 4,57
10 197 Annabel Paul AV Jahn II 2004 M D2 5,05
11 190 Noor van Verduin AAV'36 2004 M D2 5,15
12 192 Anne de Graaf ARV Ilion 2004 M D2 5,16
13 191 Lina Salihi-van der Kwaak AAV'36 2004 M D2 5,17
14 186 Elise Spijkers AAV'36 2004 M D2 5,24
15 187 Laura Gaarthuis AAV'36 2004 M D2 5,27
16 200 Evy Bitter SC Antilope 2004 M D2 5,31
17 188 Sofie Visser AAV'36 2004 M D2 5,43









Jongens D1 1500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 389 Carl Martens ARV Ilion 2005 J D1 6,21
2 385 Raúl Brandenhorst AAV'36 2005 J D1 6,30
3 410 Robin de Haan SC Reeuwijk 2005 J D1 6,35
4 411 Wessel Baas SC Reeuwijk 2005 J D1 6,47
5 401 Mauro van Vliet AV'47 2005 J D1 6,52
6 395 luca Menken AV Gouda 2005 J D1 6,56
7 396 Heiko Ribberink AV Gouda 2005 J D1 6,57
8 406 Eysse Wieringa Leiden Atletiek 2005 J D1 6,58
9 392 Naut Carol AV Gouda 2005 J D1 6,59
10 405 Soulaiman Atif Leiden Atletiek 2005 J D1 7,02
11 536 Danilo van Driest Avantri 2005 J D1 7,18
12 390 Alex Meershoek ARV Ilion 2005 J D1 7,20
13 997 Nolan Raap AAV'36 2005 J D1 7,31
14 403 Maurits Blinkhof AV'47 2005 J D1 7,33
15 393 Jorn Eerland AV Gouda 2005 J D1 7,34
16 399 Thom de Weger AV Gouda 2005 J D1 7,35
17 409 Thijs van Schoonhoven SC Antilope 2005 J D1 7,35
18 512 Twan Dullemond AAV'36 2005 J D1 7,38
19 388 Fabian Kieft AAV'36 2005 J D1 7,40
20 408 Thomas de Kort SC Antilope 2005 J D1 7,49
21 391 Sven Blok AV Gouda 2005 J D1 7,55
22 404 Axel Warmerhoven Avantri 2005 J D1 7,58
23 996 Malte Köster AAV'36 2005 J D1 8,01
24 402 Boas van Vemde AV'47 2005 J D1 8,03
25 407 Rens de Heer SC Antilope 2005 J D1 8,07
26 383 Daan Groot AAV'36 2005 J D1 8,12
27 386 Jelmer de Leeuw AAV'36 2005 J D1 8,21
28 384 Ties Wiebinga AAV'36 2005 J D1 8,24
29 400 Nick Harkes AV'47 2005 J D1 8,31
30 394 Mats van Husen AV Gouda 2005 J D1 8,31
31 398 Nils van Veen AV Gouda 2005 J D1 8,37
32 381 Lennart Prein AAV'36 2005 J D1 8,47
33 397 Christiaan Stuut AV Gouda 2005 J D1 8,51
34 387 Merijn Hoogerdijk AAV'36 2005 J D1 9,25
35 382 Casper Knijnenburg AAV'36 2005 J D1 10,11









Jongens D2 1500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 380 Ruben Oppenhuizen Leiden Atletiek 2004 J D2 6,11
2 374 Sven Teekens AV Gouda 2004 J D2 6,27
3 361 Djanou Giesbergen AAV'36 2004 J D2 6,40
4 367 Luuk de Blaazer ARV Ilion 2004 J D2 6,52
5 362 Jop van Harten AAV'36 2004 J D2 6,55
6 379 Twan Hogerbrugge AV'47 2004 J D2 7,00
7 378 Sven Breedeveld AV'47 2004 J D2 7,08
8 377 Stefan de Groot AV'47 2004 J D2 7,18
9 359 Siep van Amsterdam AAV'36 2004 J D2 7,28
10 363 Finn Vermeulen AAV'36 2004 J D2 7,30
11 373 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 2004 J D2 7,39
12 369 Storm Schifflers AV Clytoneus 2004 J D2 7,40
13 368 Txiku Snijders ARV Ilion 2004 J D2 7,42
14 523 Sjoerd Zuijderduin AKU 2004 J D2 7,45
15 375 Wessel van Vlaardingen AV Gouda 2004 J D2 8,02
16 365 Lars van Ooij AAV'36 2004 J D2 8,07
17 372 Wester de Groot AV Gouda 2004 J D2 8,08
18 364 Luuk van Wolven AAV'36 2004 J D2 8,29
19 376 Bart Haijes AV'47 2004 J D2 8,48
20 370 Boris van den Burg AV Gouda 2004 J D2 9,34
21 371 Boris van Drie AV Gouda 2004 J D2 9,36
22 366 Michael Lekx AAV'36 2004 J D2 14,36









Jongens C 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 456 Bas Sloot AV'47 2003 J C1 7,27
2 426 Liam Rietbroek AV Gouda 2002 J C2 7,40
3 424 Koert van Oosten AV Gouda 2002 J C2 7,47
4 425 Jochem Ribberink AV Gouda 2002 J C2 7,53
5 515 Daniël van Noordenne C.A.V. Energie 2002 J C2 8,02
6 420 Lars van der Valk ARV Ilion 2002 J C2 8,05
7 415 Tijmen van Arkel AAV'36 2002 J C2 8,16
8 438 Brennan Kamerman AAV'36 2003 J C1 8,22
9 430 Thom van Nieuwenhuizen AV'47 2002 J C2 8,28
10 435 Salle Wieringa Leiden Atletiek 2002 J C2 8,36
11 446 Marc Dullemond AAV'36 2003 J C1 8,40
12 506 Hugo Jansen AV Clytoneus 2003 J C1 8,46
13 453 Anton van Triest AV Clytoneus 2003 J C1 8,48
14 412 Kaj van Beest AAV'36 2002 J C2 8,50
15 417 Dinand Groen AAV'36 2002 J C2 8,51
16 516 Roeland van der Ploeg AV Clytoneus 2002 J C2 8,53
17 423 Iwan de Heer AV Gouda 2002 J C2 8,58
18 448 Daniel Engelhart AAV'36 2003 J C1 9,03
19 439 Owyn Kamerman AAV'36 2003 J C1 9,04
20 441 Jesse Lamberst AAV'36 2003 J C1 9,05
21 413 Koen Guldemond AAV'36 2002 J C2 9,11
22 428 Stijn van Wilgen AV'47 2002 J C2 9,12
23 458 Max Halling Avantri 2003 J C1 9,13
24 457 Daniël Mohr AV'47 2003 J C1 9,20
25 421 Bart ten Bergen AV Gouda 2002 J C2 9,21
26 437 Lyam Binsbergen AAV'36 2003 J C1 9,22
27 419 Tim den Brave AAV'36 2002 J C2 9,25
28 432 Sander van Vliet AV'47 2002 J C2 9,26
29 451 Tijmen van der Wees ARV Ilion 2003 J C1 9,39
30 445 Heiko Rotteveel AAV'36 2003 J C1 9,40
31 440 Sebastiaan Keijzer AAV'36 2003 J C1 9,41
32 434 Meindert Hurkmans AV'47 2002 J C2 9,53
33 459 Teije Keesmaat SC Antilope 2003 J C1 9,54
34 416 Quinn Knijnenburg AAV'36 2002 J C2 9,56
35 454 Frank Rüegg AV Gouda 2003 J C1 10,00
36 450 Dion Ruijter ARV Ilion 2003 J C1 10,01
37 414 Thijs van der Heijden AAV'36 2002 J C2 10,02
38 443 Vito Pison AAV'36 2003 J C1 10,03
39 522 Stijn te Pas SC Antilope 2003 J C1 10,05
40 452 Sem van Vliet ARV Ilion 2003 J C1 10,15
41 447 Boudewijn van den Broek AAV'36 2003 J C1 10,32
42 449 Floris Boer ARV Ilion 2003 J C1 10,35
43 427 Tijs Konijn AV'47 2002 J C2 10,36
44 433 Sander Brink AV'47 2002 J C2 10,37
45 442 Fabio Maurits AAV'36 2003 J C1 10,40
46 455 Douwe Konijn AV'47 2003 J C1 11,07
47 429 Lars Beukenkamp AV'47 2002 J C2 11,23
48 431 Tom van der Pluijm AV'47 2002 J C2 11,24









Meisjes C 1500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 229 Amina Maatoug Leiden Atletiek 2002 M C2 6,19
2 220 Ilse van der Marel AAV'36 2002 M C2 6,23
3 221 Sietske Verkade AAV'36 2002 M C2 6,51
4 230 Bobet Kloosterman Leiden Atletiek 2002 M C2 6,54
5 228 Daniek Dorst AV'47 2002 M C2 6,58
6 225 Fabienne Buijs AV Gouda 2002 M C2 6,59
7 236 Isabel van Steenwijk AV Gouda 2003 M C1 7,06
8 239 Muneerah Hensing Leiden Atletiek 2003 M C1 7,08
9 240 Mette Nuijen Leiden Atletiek 2003 M C1 7,08
10 226 Judith van Vugt AV Gouda 2002 M C2 7,16
11 237 Annika van Luijken AV'47 2003 M C1 7,16
12 234 Esmee van der Hulst ARV Ilion 2003 M C1 7,19
13 222 Julia van Remoortere AAV'36 2002 M C2 7,21
14 527 Lois Steenbeek Leiden Atletiek 2003 M C1 7,22
15 526 Myrthe Steenbeek Leiden Atletiek 2003 M C1 7,27
16 238 Lisa van der Willik AV'47 2003 M C1 7,29
17 227 Precilla Wensveen AV Gouda 2002 M C2 8,14
18 235 Kate van Elswijk AV Gouda 2003 M C1 8,17
19 224 Myrte Smit AAV'36 2002 M C2 8,20
20 232 Sylvie van der Giessen AAV'36 2003 M C1 8,32
21 233 Vera van der Nagel AAV'36 2003 M C1 8,50
22 223 Melissa van der Putten AAV'36 2002 M C2 8,54
23 517 Rebecca Spering Trackstars Nesselande 2003 M C1 9,41









Meisjes B 1500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 528 Ilse Rolf AAV36 2000 M B 6,53
2 243 Ilse Vester AV'47 2001 M B 6,59
3 241 Maaike van der Hulst ARV Ilion 2001 M B 7,10
4 244 Amal Maatoug Leiden Atletiek 2000 M B 7,18
5 242 Emma Paul AV Jahn II 2001 M B 7,54
6 537 Amber Noordermeer Energie 2000 M B 7,59
7 547 Sanne L'Ecluse Leiden Atletiek 2001 M B 10,05









Korte cross Mannen 2000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 981 Hans Harting AV'47 2000 Mannen kort 7,10
2 524 Jan van der Marel AAV'36 1968 Mannen kort 7,13
3 544 Sander van Elk Leiden Atletiek 2001 Mannen kort 7,14
4 496 Raymond Pet AAV'36 1978 Mannen kort 7,28
5 549 Ludo van Nieuwenhuizen AAV'36 2001 Mannen kort 7,34
6 533 Jelte van Atten Leiden Atletiek 1998 Mannen kort 7,43
7 477 Martin Pet AAV'36 1981 Mannen kort 7,52
8 552 Issam Er-Rabhi AV Sparta 1999 Mannen kort 7,57
9 551 Tjeerd Bruijn AAV'36 1989 Mannen kort 7,58
10 978 Justin Cok AV'47 1990 Mannen kort 8,02
11 982 Michaël Kooter AV'47 1997 Mannen kort 8,25
12 545 Rens Nagtegaal AAV'36 1999 Mannen kort 8,26
13 559 Steven Eleonora ARV Ilion 1996 Mannen kort 8,36
14 530 Dolf Smid AAV'36 1963 Mannen kort 8,36
15 557 Lucas van Klaveren ARV Ilion 1999 Mannen kort 8,43
16 553 Nick Carcrinus AAV'36 1996 Mannen kort 8,47
17 983 Matthijs de Waal AV'47 1997 Mannen kort 8,53
18 540 Ramses Feenstra ARV Ilion 1974 Mannen kort 9,06
19 539 Elwin van den Broek AAV'36 1966 Mannen kort 9,09
20 980 Max Koning AV'47 2000 Mannen kort 9,10
21 561 Koen Stapel ARV Ilion 1998 Mannen kort 9,11
22 979 Daan Schuurman AV'47 2000 Mannen kort 9,16
23 554 Ernst Cancrinus AAV'36 2000 Mannen kort 9,26
24 564 Ben Besamusca AAV'36 2001 Mannen kort 9,27
25 984 Matthijs Muller SC Reeuwijk 1999 Mannen kort 9,29
26 977 Julien Verveer ARV Ilion 1999 Mannen kort 9,42
27 543 Ron van de Veer AAV'36 1695 Mannen kort 9,44
28 985 Stan van Tilburg Waddinxveen(Prest) 2003 Mannen kort 9,52
29 548 Stephan Dekker ARV Ilion 1987 Mannen kort 10,25









Korte cross Vrouwen 2000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 546 Roos van Elk Leiden Atletiek 2000 Vrouwen kort 8,04
2 556 Linda Alzate Ramirez ARV Ilion 1999 Vrouwen kort 8,13
3 542 Esmee van der Wissel ARV Ilion 1992 Vrouwen kort 8,40
4 955 Marlène Straathof AV'47 1998 Vrouwen kort 8,58
5 558 Pamela Alzate Ramirez ARV Ilion 1999 Vrouwen kort 8,59
6 535 Debra Akkermans ARV Ilion 1988 Vrouwen kort 9,18
7 531 Tara Smid AAV'36 1994 Vrouwen kort 9,43
8 954 Joyce Kraaijenbrink AV'47 1999 Vrouwen kort 9,57
9 953 Anouschka de Waal AV'47 1999 Vrouwen kort 10,29
10 956 Anne de Jong AV'47 1997 Vrouwen kort 10,58









Estafette 4 x 1000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 525 Boskoops Trots

Justin, Imre, Leon, Hans 14,28
2 472 The big four

Jochem Jorn Hugo Marc 14,51
3 538 Team Multi-Event

Emma, Justin, Robin, Steven 15,11
4 565 De 3 musketiers en die ginger

Gijs, Richard, Koen, Lucas 15,56
5 474 Holle onBolle Gijs

Maaike Jelmer NoorGijs 16,37
6 562 Team Bert

Marlene, Julia, Evita Bert 17,08
7 475 Squadra perfetta

Nick Sander Hugo Anahera 17,41
8 566 AVG de Gekste

Frank, Sacha, Roben, Bram 18,30
9 560 Living Well

Anne, Martin, Gijsbert, Danny 18,34
10 471 Moddermoppies

Bernice Evelijn Mara Luna 18,52
11 491 AV Rijnsoever

Lars Davy Kiira Mees 18,53
12 520 Waarom rollen varkens door de modder
Rinka, Fréderique, Joyce, Anouschka 19,05
13 473 KLEI

Kim Loes Emme Ilse 19,18
14 476 The Mudmasters

Nienke Hannah Sven Antonie 20,07
15 470 Team opa Jack

0 20,35
16 569 Drögedijk

Mandy, Jens, Linda, Mike 23,13
17 480 Ichthus 7

Quinten Anour Diemo Karel 23,16
18 478 Ichthus ALL

Fien Rosemarie Sanne Danick 24,34
19 479 Ichthus 9

Rachid Romaissa Fatine Hajar 25,35









Jongens B 3000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 466 Lars Heijboer AV'47 2000 J B 12,34
2 462 Stephan van der Jagt AV'47 2001 J B 12,59
3 463 Thymen van der Loo AV'47 2001 J B 13,05
4 501 Gijs van Male ARV Ilion 2000 J B 13,11
5 570 Marlon van Zijl C.A.V. Energie 2001 J B 13,15
6 573 Wesley van Dalen ARV Ilion 2000 J B 13,22
7 464 Max van den Broek AV'47 2001 J B 13,22
8 581 Jim van 't Schip AAV'36 2000 J B 13,42
9 467 Thijs Folkers AV'47 2001 J B 13,46
10 465 Ties Hoogendoorn AV'47 2000 J B 13,58
11 588 Ferdinand Zonneveld AAV'36 2001 J B 14,17
12 461 Lauren Blinkhof AV'47 2001 J B 14,26
13 575 Vincent Perquin Leiden Atletiek 2001 J B 14,38
14 460 Kjell Haars ARV Ilion 2001 J B 15,03
15 582 Rick Schreuder AAV'36 2001 J B 15,33
16 572 Brian Smit AV Rijnsoever 2001 J B 16,06
17 571 Andy Smit AV Rijnsoever 2001 J B 16,32









Jongens A 6000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 468 Robin Kuiper AV Sparta 1998 J A 26,25
2 469 Rogier van den Burgh Leiden Atletiek 1999 J A 30,06









Vrouwen 4500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 958 Evita Hoogeveen AV'47 1997 Vrouwen 20,33
2 603 Caecile Schalker Voorschoten '97 1994 Vrouwen 21,13
3 606 Clasina Jansen HRR 1988 Vrouwen 23,13
4 615 Marieke Kaptein SC Antilope 1988 Vrouwen 25,08
5 587 Anne Visser Avantri 1996 Vrouwen 27,35
6 616 Irene Kaptein SC Antilope 1991 Vrouwen 27,50
7 593 Iris ten Barge SC Antilope 1991 Vrouwen 28,49









Vrouwen 35 4500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 509 Vanesse van Voskuilen AV'47 1981 Vrouwen 35 20,51
2 609 Annelies van Dorp AV Gouda 1966 Vrouwen 35 21,40
3 589 Deborah vd Jagt AAV'36 1978 Vrouwen 35 22,25
4 604 Muriel Houde HRR 1980 Vrouwen 35 23,57
5 612 Maria Jose AV Gouda 1974 Vrouwen 35 25,12
6 577 Annemarie Dekker AV Gouda 1972 Vrouwen 35 26,15
7 550 Deliaan van der Vaart AV Gouda 1967 Vrouwen 35 29,03









Mannen 9000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 580 Koen Hijman AV'47 1997 Mannen 36,48
2 598 Sven Strijk Triathlon Team Bodegraven 1987 Mannen 36,57
3 635 Roeland v.d. Harst SC Antilope 1993 Mannen 37,28
4 617 Maarten Blokland SC Antilope 1987 Mannen 37,56
5 585 Cornelis Verboom Rotterdam atletiek 1986 Mannen 38,19
6 648 Dave Klink ARV Ilion 1984 Mannen 38,56
7 630 Stefan Buit C.A.V. Energie 1994 Mannen 38,57
8 624 Harmen Perk SC Antilope 1979 Mannen 40,01
9 103 Leon van Prooijen AV'47 1979 Mannen 42,14
10 636 Richard Holstege AV'40 1985 Mannen 42,25
11 645 Dennis Kompeer
1977 Mannen 43,26
12 595 Vincent Boere SC Antilope 1979 Mannen 45,16
13 643 Vincent Uilerberg Avantri 1996 Mannen 48,48









Mannen 40 9000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 632 Rachid Mohammadi AV Atos 1967 Mannen 40 36,17
2 627 Maurice van Veldhooven Westland 1976 Mannen 40 38,52
3 104 Freek van Zoest Voorschoten 97 1977 Mannen 40 40,32
4 994 Paul Stolwijk AV'47 1971 Mannen 40 41,28
5 989 Jacko de Kort AV Clytoneus 1974 Mannen 40 41,37
6 563 Geert Moelker AV Gouda 1975 Mannen 40 43,08
7 101 Marcel Maurits AV'47 1972 Mannen 40 43,38
8 610 Frans van Zuilen SC Reeuwijk 1969 Mannen 40 46,12
9 568 Mike Dröge TKN85 1972 Mannen 40 46,33
10 601 Raymond Witteveen AV Aalsmeer 1968 Mannen 40 47,20
11 608 Erik Huisman SC Reeuwijk 1968 Mannen 40 47,58









Mannen 50 9000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 638 Jan Vergeer Aartstigter 1966 Mannen 50 39,40
2 639 Harrie de Boer AKU 1962 Mannen 50 41,01
3 599 Henri Havinga AV'40 1962 Mannen 50 41,33
4 586 Arie Visser Avantri 1961 Mannen 50 41,39
5 634 Michel Vollebregt TKN85 1961 Mannen 50 45,28
6 633 Peter van Leeuwen HRR 1957 Mannen 50 49,24
7 988 Arjan van Dam Loopgroep Aartstigter 1959 Mannen 50 52,58









Mannen 60 6000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 574 Rob Holtkamp avVN 1951 Mannen 60 28,54
2 584 Jan Cammeraat ARV Ilion 1951 Mannen 60 29,01
3 583 Paul Streep PAC 1951 Mannen 60 29,46
4 998 Willem Benschop AV'47 1949 Mannen 60 30,18
5 590 Jaap van Mannekes AV Gouda 1954 Mannen 60 31,50
6 600 Dick Nijhof Vet Ned 1946 Mannen 60 32,00
7 986 Jan Hulst AV'47 1946 Mannen 60 32,02
8 605 John Droog SC Antilope 1951 Mannen 60 35,01









Prestatieloop 4500m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 591 Maarten Bloem Voorschoten '97(4,5) 1979 Prestatieloop 20,28
2 594 Luuk Hogenelst SC Antilope(4,5) 1993 Prestatieloop 20,42
3 602 Jimmy van Bemmel Voorschoten '97(4,5) 1993 Prestatieloop 21,14
4 607 Arend van den Reijken SC Antilope(4,5) 1994 Prestatieloop 21,55
5 957 Thea Driessen AV'47(4,5) 1978 Prestatieloop 23,22
6 965 Laura Baars AV'47(4,5) 1975 Prestatieloop 23,29
7 959 Iris Goedhart Prest(4.5) 1993 Prestatieloop 25,13
8 613 Esther van der Ende Edstafette(4,5) 1969 Prestatieloop 25,44
9 567 Bart Bollaart Prest(4,5) 1973 Prestatieloop 26,01
10 966 Martin de Jong AV'47(4.5) 1965 Prestatieloop 26,18
11 597 Else Faber SC Antilope(4,5) 1963 Prestatieloop 26,46
12 620 Viola de Greef AV'47(4,5) 1976 Prestatieloop 27,11
13 625 Claudia Litz AV'47(4,5) 1981 Prestatieloop 27,22
14 592 Christian van Dijk SC Antilope(4,5) 1993 Prestatieloop 27,41
15 995 Peter Pouw AV'47(4,5) 1952 Prestatieloop 27,55
16 576 Gerrit van Beusichem AV Waterweg(4,5) 1953 Prestatieloop 29,03
17 614 Charlotte Bornhaupt Edstafette(4,5) 1978 Prestatieloop 29,21
18 964 Claudia Litz AV'47(4.5) 1981 Prestatieloop 29,31
19 962 Karin Koster AV'47(4,5) 1969 Prestatieloop 29,31
20 963 Frieda Vester AV'47(4,5) 1966 Prestatieloop 29,42
21 976 Vincent Kalkhoven SC Reeuwijk(4.5) 1976 Prestatieloop 30,38
22 619 Elly van Zwieten AV'47(4,5) 1958 Prestatieloop 31,16
23 579 Vincent Gephardt AV Sparta(4,5) 1968 Prestatieloop 31,37
24 578 Marian Tappers AV Sparta(4,5) 1964 Prestatieloop 32,45
25 961 Ans de Goey AV'47(4,5) 1943 Prestatieloop 33,16
26 960 Paul de Valk AV'47(4,5) 1951 Prestatieloop 36,42









Prestatieloop 6000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 990 Jan Oskam AV'47(6) 1956 Prestatieloop 29,05
2 618 Patrick van der Jagt Prest(6) 1970 Prestatieloop 34,13
3 626 Hanneke van Wijk TTB(6) 1974 Prestatieloop 35,41
4 968 Jaap van Prooijen AV'47(6) 1952 Prestatieloop 37,12
5 611 Jos van der Lee Prest(6)
Prestatieloop 38,22









Prestatieloop 9000m


Pl. st nr. naam ver geb groep tijd
1 521 Ron de Heij Prest(9) 1977 Prestatieloop 39,54
2 972 Xavier Crolla AV'47(9) 1968 Prestatieloop 43,20
3 970 Ruud Verlaan AV'47(9) 1964 Prestatieloop 43,20
4 974 Gert-Jan Cok AV'47(9) 1967 Prestatieloop 43,28
5 644 Patrick van Leeuwen AV'47(9) 1977 Prestatieloop 43,37
6 640 Bastiaan Blokland Prest(9) 1985 Prestatieloop 43,44
7 623 Dennis van Hof Tri Mates(9) 1989 Prestatieloop 44,38
8 646 Wessel Hettema Prest(9) 1987 Prestatieloop 44,45
9 541 Erik Bontekoe Prest(9) 1975 Prestatieloop 45,19
10 641 Matthijs van de Wetering AV Gouda(9) 1981 Prestatieloop 45,23
11 642 Dussiné Prest(9) 1971 Prestatieloop 45,27
12 637 Theo de Boer 7-lopers(9) 1965 Prestatieloop 45,37
13 628 Martijn Mulders Prest(9)
Prestatieloop 45,59
14 975 Shane ter Hennepe Gouda(9)
Prestatieloop 46,25
15 973 Adrie van Zoest AV'47(9) 1957 Prestatieloop 46,43
16 631 Ivo Scholten Prest(9) 1983 Prestatieloop 47,39
17 971 Ries Loef AV'47(9) 1963 Prestatieloop 49,05
18 647 Erik Tolhoek Prest(9) 1967 Prestatieloop 49,49
19 596 Jaap Kruysilk SC Antilope(9) 1971 Prestatieloop 50,03
20 621 Esther van der Zwaan AV'47(9) 1972 Prestatieloop 52,00
21 629 Frans van Zoest SC Reeuwijk(9) 1966 Prestatieloop 56,31
22 622 Kees Zijlstra AV'47(9) 1959 Prestatieloop 58,32
23 969 Jan Snoey AV'47(9) 1961 Prestatieloop 62,15



Ogenblik a.u.b. ...