CD JUNIOREN REGIOCOMPETITIE REGIO ZUID HOLLAND MIDDEN 2016


Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen













Pl Meisjes D1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Sacha Goedhart 2004 AV Gouda 4 5 6


3 2 1 3 1 1 26
2 Daphne Zintel 2004 AAV'36 5 18 4 3 1 18 7 1 18 2 2 5 30
3 Maud van Beest 2004 AAV'36 3 4 12 7 5 5 2 8 3 1 5 3 31
4 Laura Varona Perez 2004 Leiden Atletiek 7 6 1 4 5 6 18 3 12 9 4 2 38
5 Femke Smits 2004 AV'47 1 1 13 1 4 9 4 3 5


41
6 Isa van der Valk 2004 ARV Ilion 2 2 17 2 2 1 1 13 2


42
7 Lianne Groenendijk 2004 Leiden Atletiek


4 7 15 5 10 10 5 5 15 76
8 Laura Gaarthuis 2004 AAV'36 11 7 10 14 11 3


13 12 4 85
9 Jente Blok 2004 AV Rijnsoever 9 11 21 11 8 12 16 6 17 12 5 11 85
10 Jenna Cambier 2004 Leiden Atletiek 8 12 9 4 3 14 12 5 21


88
11 Elise Spijkers 2004 AAV'36 18 14 8 14 10 10 20 14 9 14 12 13 104
12 Anne de Graaff 2004 ARV Ilion 16 8 5 20 14 11 10 15 13


112
13 Lina Salihi-van der Kwaak 2004 AAV'36 14 17 23 10 23 22 11 16 23 11 5 8 114
14 Julia de Graaff 2004 ARV Ilion 13 12 20 14 21 24 6 12 15 15 12 18 117
15 Megan Sedney 2004 ARV Ilion 15 21 15 11 9 21


6 12 20 130
16 Nora Varona Perez 2004 Leiden Atletiek 12 10 24 22 13 17 21 26 20 19 12 7 131
17 Danielle Wiersema 2004 Leiden Atletiek

25 23 16 4 23 21 7 17 18 9 138
18 Eva van Wichen 2004 SC Antilope 20 22 7


25 16 24 16 5 16 151
19 Lisa Korporaal 2004 AV'47 19 25 27 13 17 28 8 19 27 20 19 19 159
20 Sofie Visser 2004 AAV'36 27 20 19 26 26 8 24 27 19 18 20 6 160
21 Noor van Leeuwen 2004 AAV'36 26 23 2 25 23 13 27 22 11


172
22 Marise van den Eijkel 2004 AV Rijnsoever 23 18 3 21 25 20 26 24 22


182
23 Noor Verduin 2004 AAV'36 10 27 28 19 19 19 19 18 25


184
24 Jade Groen 2004 ARV Ilion 6 3 11





4 2 14 337
25 Alia Atif 2004 Leiden Atletiek





9 9 14 8 5 9 351
26 Céline Verloop 2004 AV Rijnsoever 21 28 22 24 18 26


21

358
27 Hadewijch Vijverberg 2004 Leiden Atletiek


14 14 7 14 23 8


377
28 Rianne Buijs 2004 AV Gouda 17 15 18





10 17 17 391
29 Anissa el Ousrouti 2004 AV'47 22 24 14 28 27 16





428
30 Joëlle Dees 2004 SC Antilope


14 22 25 22 25 26


431
31 Fleur de Lange 2004 AAV'36


7 12 2





615
32 Fleur van Leersum 2004 AV Gouda





13 6 6


619
33 Florijne van Well 2004 Leiden Atletiek





17 11 4


626
34 Yana Woutersen 2004 AV Gouda





15 19 16


644
35 Evy Bitter 2004 SC Antilope


9 19 23





645
36 Mirthe Termond 2004 AV Rijnsoever 25 15 26








660
37 Pippa de Jong 2004 Leiden Atletiek 24 26 16








660
38 Romaissa El Ousrouti 2004 AV'47


27 28 27





676
39 Rosa Candido 2004 Leiden Atletiek
9









801


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen














Pl Meisjes D2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Azualjok Agok 2003 AAV'36 3 1 21 3 1 3 1 1 18 8 2 3 18
2 Denise Arisa 2003 ARV Ilion 1 2 16 1 1 20 4 2 13 1 2 8 22
3 Loïs Steenbeek 2003 Leiden Atletiek 5 9 1 6 5 4 3 6 1 10 10 1 32
4 Myrthe Steenbeek 2003 Leiden Atletiek 17 4 2 11 11 1 6 11 2 4 6 5 41
5 Mieke van de Pasch 2003 AV Gouda 7 18 24 7 10 2 8 11 3 2 6 2 47
6 Sylvie van der Giessen 2003 AAV'36 2 5 4 2 7 8


6 6 14 54
7 Pien van Berk 2003 AV Gouda 12 6 8 15 9 6 17 3 5 13 6 6 61
8 Anika Smits 2003 AV Gouda 6 17 20 5 3 9 5 4 17 5 20 16 70
9 Valerie Afognon 2003 ARV Ilion 4 11 24 3 15 5 15 5 15 8 20 7 73
10 Alyssa Folles 2003 AV Gouda


15 7 11 2 9 4 15 1 12 76
11 Nikita van Abswoude 2003 AV Rijnsoever 9 3 14 7 6 13 13 7 9


81
12 Esmee van der Hulst 2003 ARV Ilion 10 12 6 12 16 7 7 10 14 12 14 10 86
13 Muneerah Hensing 2003 Leiden Atletiek 8 14 10 7 4 10


7 14 17 91
14 Madelief de Jong 2003 SC Reeuwijk 13 15 7 18 19 14 18 13 6
2 11 99
15 Dieuwertje Janssen 2003 AV Gouda 18 10 3 18 12 24


11 2 4 102
16 Romée Spek 2003 SC Antilope 11 13 19 13 14 18 12 15 20 14 10 13 115
17 Lisa van der Willik 2003 AV'47 16 16 8 18 17 17 11 16 11 18 10 21 122
18 Annyka Wanders 2003 ARV Ilion


15 21 16 19 18 7 17 14 15 142
19 Annika van Luijken 2003 AV'47 19 21 11 21 22 15 10 21 12 20 14 20 142
20 Vera van der Nagel 2003 AAV'36 21 20 12


14 20 21 16 14 19 157
21 Martine Mostard 2003 AV Rijnsoever 26 22 17 24 24 19 21 23 16


192
22 Isa Bloembergen 2003 ARV Ilion 25 24 23 23 23 23 22 22 22

22 204
23 Isabel van Steenwijk 2003 AV Gouda 14 7 15





3 10 8 354
24 Eline van der Steen 2003 Leiden Atletiek 22 19 13


9 19 10


389
25 Janneke Bevaart 2003 ARV Ilion





20 14 8 19 14 17 389
26 Florieke van Ek 2003 Leiden Atletiek 23 23 18


16 16 19


412
27 Sarah Derksen 2003 Leiden Atletiek 15

7 12 12





541
28 Franka Pouwels 2003 ARV Ilion


13 18 21
8



555
29 Mette Nuijen 2003 Leiden Atletiek 20 8 5








627
30 Anna de Zwart 2003 AV Rijnsoever


22 20 22





658
31 Imme Boon 2003 AAV'36 24 25 22








665


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen













Pl Meisjes C1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Danielle Wooning 2002 Avantri 3 1 2 1 3 2 4 1 3 4 2 1 16
2 Mila Wacht 2002 AAV'36 7 6 9 1 2 1 12 2 6 5 5 5 33
3 Sietske Verkade 2002 AAV'36 4 14 4 15 6 4 2 3 7 19 8 9 47
4 Amina Maatoug 2002 Leiden Atletiek 2 5 1 8 6 18 1 19 25 7 4 20 52
5 Jutte Vijverberg 2002 Leiden Atletiek 9 4 11 4 3 6 10 6 11 6 11 18 59
6 Joyce Hogerbrugge 2002 AV'47 15 8 5 6 17 7 16 7 1 16 6 4 59
7 Quincy Heemskerk 2002 AAV'36 6 26 13 6 1 3 15 12 2 10 7 26 60
8 Fabienne Buijs 2002 AV Gouda 5 7 21 5 17 8 3 13 15 12 12 7 72
9 Ilse van der Marel 2002 AAV'36 10 15 16 13 13 13 9 16 12 11 14 6 101
10 Robin Droog 2002 SC Reeuwijk 11 16 27 8 17 21 6 24 17 9 16 14 114
11 Aylina van Rooij 2002 AAV'36 19 26 6 20 13 12 25 5 8 24
11 118
12 Heleen Prud'homme van Reine 2002 Leiden Atletiek


14 9 19 26 17 4 13 15 2 119
13 Elise Dees 2002 SC Antilope 16 10 18 10 13 20 20 18 28 8 9 21 122
14 Myrte Smit 2002 AAV'36 13 19 12 17 25 11 17 14 10 17 23 12 123
15 Isabelle Reijman 2002 Leiden Atletiek 20 24 20 20
5 22 4 5
26 3 123
16 Sanne van Dop 2002 AAV'36 12 12 22 3 24 14 8 11 20


126
17 Maud Hoogeveen 2002 Leiden Atletiek 21 21 7 10 9 15 14 21 24 18 13 23 128
18 Precilla Wensveen 2002 AV Gouda 22 17 19 15 17 10 21 10 14 21 21 15 138
19 Tess Veefkind 2002 Leiden Atletiek 24 11 15


18 15 13 22 17 16 151
20 Hilde Houtzager 2002 SC Antilope


10 13 17 7 22 26 14 22 25 156
21 Dieke Heijting 2002 Leiden Atletiek 23 18 14 24 3 23 23 28 20 15 25 19 158
22 Caia Wesselo 2002 SC Antilope 18 20 26 18 9 22 19 23 19 24 18 17 160
23 Bianca van den Burgh 2002 Leiden Atletiek 25 23 25 23 22 16 26 25 18 20 20 8 175
24 Vicky van der Werf 2002 Leiden Atletiek 26 25 10 25 17 24 24 26 22 23 24 22 191
25 Julia van Remoortere 2002 AAV'36 14 22 23 19 22 25 13 27 27


192
26 Mette Pols 2002 AV Gouda
3 17


5 8 9
9 10 259
27 Anne de Jong 2002 Leiden Atletiek 8 9 24





3 3 24 368
28 Anne-Sophia Harms 2002 AAV'36 17 12 8


11 20 16


381
29 Mayra Smith 2002 ARV Ilion


20 9 26



19 27 497
30 Jonne van der Giessen 2002 AAV'36 1 2 3





1

502
31 Arja Pouwels 2002 ARV Ilion



6 9
9 23


542


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen













Pl Meisjes C2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Chantal Kruit 2001 AV Gouda 4 3 1 2 3 1 5 1 2 1 1 2 14
2 Inge Verleun 2001 SC Reeuwijk 7 4 7 4 1 3 1 3 4 5 2 8 27
3 Rowena Spelt 2001 Avantri 11 12 3 12 7 4 9 4 1 6 7 1 42
4 Kim Lavrijsen 2001 AV Gouda 3 9 8 3 8 11 4 10 6 3 5 5 45
5 Ilse Vester 2001 AV'47 8 6 9 8 5 12 2 6 5 8 3 3 46
6 Tirza Meijer 2001 AAV'36 6 7 10 5 5 5


2 4 4 48
7 Babet Roeling 2001 ARV Ilion
14 4 10
6
2 3 7 6 9 61
8 Maaike van der Hulst 2001 ARV Ilion 10 13 14 9 9 9 6 8 10 9 9 6 75
9 Isa van der Meer 2001 Leiden Atletiek 9 8 13 13 3 13


4 7 10 80
10 Floor Tetelepta 2001 AV Gouda


6 13 10 3 12 9 12 13 7 85
11 Marieke Vlek 2001 ARV Ilion 14
11 14 9 7 11 7 7 11 11 11 85
12 Bente van Amsterdam 2001 AAV'36 12 15 18 15 9 15 8 9 11 10 10 12 96
13 Dieke van der Pest 2001 SC Reeuwijk 13 10 19 10 9 14 7 11 8


101
14 Julia Rijnenberg 2001 ARV Ilion 15 11 12 7 13 8 10 5



180
15 Zoë Sedney 2001 ARV Ilion 1 1 5 1 2 2





309
16 Sanne L'Ecluse 2001 Leiden Atletiek
18 17 16
16



12 14 390
17 Kadidja Sangare 2001 AAV'36 2 2 6








604
18 Jokèh Engelhart 2001 AAV'36 5 5 2








606
19 Judith Ouwehand 2001 AV Rijnsoever 16 16 15








641
20 Channa Scholten 2001 AV Rijnsoever 17 17 16








644
21 Roselene de Koning 2001 SC Antilope










13 805


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen














Pl Jongens D1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Ruben Oppenhuizen 2004 Leiden Atletiek 1 1 9 4 1 10 3 2 3 2 2 9 19
2 Ewan ter Hennepe 2004 AV Gouda 5 3 4 3 2 1 4 5 10 3 1 4 25
3 Christiaan Molevelt 2004 Leiden Atletiek 8 3 3 6 7 3 18 3 2 5 4 2 31
4 Youssef Laouhaichi 2004 ARV Ilion 2 3 8 4 4 4 2 4 16 9 11 8 39
5 Joas van Hellemondt 2004 Leiden Atletiek


1 3 21 10 1 4 1 3 7 51
6 Djanou Giesbergen 2004 AAV'36 12 1 12 12 6 6 6 7 5 7 8 20 58
7 Elmar van Erkel 2004 SC Reeuwijk 6 16 1 2 5 13 15 13 13 6 12 6 64
8 Alex van der Voort 2004 ARV Ilion 13 30 2 14 8 5 17 8 1 14 20 3 68
9 Twan Hogerbrugge 2004 AV'47 3 10 7

2 19 16 17 12 14 5 86
10 Jop van Harten 2004 AAV'36 15 28 14 10 13 8 5 13 7 8 9 29 87
11 Dylan Nieuwlaat 2004 AAV'36 10 10 6 11 12 9 11 9 9 18 16 12 87
12 Sven Teekens 2004 AV Gouda 11 7 10 16 9 7 1 19 11


91
13 Lars van Ooij 2004 AAV'36 9 16 24 8 10 24 16 15 8 11 5 11 93
14 Jurre van Oosten 2004 AV Gouda 18 23 5 15 18 11
11 14 16 17 1 108
15 Siep van Amsterdam 2004 AAV'36 22 10 16 17 21 17 13 17 11 15 7 14 120
16 Jesse Perera 2004 AV Gouda 7 10 19 9 19 15 9 12 22 21 28 21 121
17 Beau Suvaal 2004 ARV Ilion 16 16 26 20
18 14 6 20 4 21 26 135
18 Jip van Veen 2004 ARV Ilion 20 16 28 13 14 23 8 10 18


150
19 Robbin Hoogendoorn 2004 AV Gouda 31 28 11 25 24 12
22 6 27 22 10 159
20 Txiku Snijders 2004 ARV Ilion 24 16 18 24 16 19 11 18 21 25 26 19 162
21 Stefan de Groot 2004 AV'47 25 23 20 19 20 22 7 20 19 20 23 17 164
22 Jochem Putter 2004 Leiden Atletiek 21 21 22 18 17 20


10 24 24 177
23 Sven Breedeveld 2004 AV'47 26 21 15 20 15 14


23 27 25 186
24 Ijsbrand van Eekelen 2004 AAV'36 30 30 29 22 22 16 20 21 15 28 29 28 201
25 Finn Vermeulen 2004 AAV'36 27 23 27 22 23 25


22 19 16 204
26 Luuk de Blaazer 2004 ARV Ilion 14 7 17





16 5 23 379
27 Guus Geelen 2004 Leiden Atletiek 23 3 25





13 15 15 391
28 Wester de Groot 2004 AV Gouda 4 7 21





19 18 27 393
29 Quinten Stijger 2004 Leiden Atletiek 17 10 30 7 11 26





398
30 Lucas Kreuk 2004 AV Gouda 29 10 13





26 13 13 401
31 Boris van Drie 2004 AV Gouda 19 23 23





29 24 22 437
32 Sander de Lange 2004 AV Gouda








24 10 18 646
33 Jeroen L'Ecluse 2004 Leiden Atletiek 28 23 31








676


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen













Pl Jongens D2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Marijn van Duijn 2003 ARV Ilion 2 1 1 2 2 1 6 2 1 2 9 1 13
2 Daniel Engelhart 2003 AAV'36 1 1 2 1 1
8 1 2 7 8 3 19
3 Bart Veldman 2003 AV Gouda 3 1 10 3 3 9 5 4 6 1 1 2 23
4 Twan van Rijn 2003 AAV'36 4 1 3 6 4 3 4 3 3 3 3 4 27
5 Jaïr Muller 2003 ARV Ilion 5 7 5 4 5 20 19 5 16 5 4 8 48
6 Max Halling 2003 Avantri 6 7 17


11 7 11 4 5 7 75
7 Jesse Lamberst 2003 AAV'36 9 1 18 7 19 18 2 9 20 6 6 26 76
8 Brennan Kamerman 2003 AAV'36 11 9 12 20 11 2 1 8 9 16 26 17 79
9 Daniël Mohr 2003 AV'47 12 9 9 14 8 7 15 22 5 13 10 9 82
10 Marc Dullemond 2003 AAV'36 8 9 4 12 13 17 14 16 18 11 11 6 88
11 Sjoerd Peeters 2003 AV Gouda 21 15 7 25 17 5 9 12 7 17 22 5 94
12 Daan Kneppers 2003 ARV Ilion 7 24 14 7 7 20 3 11 22 15 20 28 104
13 Teije Keesmaat 2003 SC Antilope 22 9 8 23 33 6 21 17 10 30 7 15 115
14 Olaf Moons 2003 SC Antilope 14 1 19 18 18 19 29 9 21 21 12 20 130
15 Tijmen van der Wees 2003 ARV Ilion 10 15 23 9 11 24 10 19 24

13 134
16 Heiko Rotteveel 2003 AAV'36 16 19 6 18 22 15 13 23 17 12 18 24 134
17 Lyam Binsbergen 2003 AAV'36 13 27
10 14 27 7 20 25 10 13 23 135
18 Kyan Krol 2003 AAV'36 18 19 13 22 20 11 27 14 12 23 17 12 136
19 Thijs Esveldt 2003 SC Antilope 20 9 15 21 28 10 30 13 14 22 19 16 137
20 Douwe Konijn 2003 AV'47 25 15 11 29 32 4 31 24 4
20 14 146
21 Friso Schouten 2003 Avantri 19 26 20 28 23 12 24 15 13 26 25 11 162
22 Vito Pison 2003 AAV'36 15 9 16 11 16 26


25 22 25 165
23 Micha Groenenboom 2003 AV Gouda 24 24 24 24 25 14 18 18 15 24 14 27 175
24 Liam Timmerman 2003 Leiden Atletiek 17 19 22 16 26 25 25 30 28 14 27 21 185
25 Frank Rüegg 2003 AV Gouda 26 19 21 26 27 12 28 26 19 20 24 22 189
26 Dion Ruijter 2003 ARV Ilion 27 27 27 32 24 31 20 27 30 29 28 32 239
27 Floris Boer 2003 ARV Ilion 28 29 28 31 29 29 22 24 27 27 32 31 243
28 Fabio Maurits 2003 AAV'36 30 29 26 33 34 28 23 29 29 32 30 33 256
29 Boudewijn van den Broek 2003 AAV'36 31 29 29 34 31 30


31 31 30 276
30 Jesse Vogelaar 2003 AAV'36 29 19 25 30 30
16 28 26


302
31 Julian Roedoe 2003 AAV'36


5 10 8 12 6 8


346
32 Jop Goekoop 2003 Leiden Atletiek


15 9 22


8 2 9 362
33 Sem van Vliet 2003 ARV Ilion 23 15
26 6
26

9

402
34 Marnix Messmaker 2003 AV Rijnsoever


17 15 16 17 21 23


406
35 Jedy Janssen 2003 SC Antilope


13 21 23


18 29 18 419
36 Mika Verboom 2003 AV Gouda








19 15 19 647
37 Aron Boersma 2003 AV Gouda








28 16 29 667


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen













Pl Jongens C1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Glenn Mbome 2002 AV'47 4 5 2 5 1 2 24 1 1 2 4 2 19
2 Jochem Ribberink 2002 AV Gouda 1 2 1 4 2 4 1 7 4


26
3 Nigel Steenwinkel 2002 ARV Ilion 2 1 8 2 9 5


1 1 6 35
4 Marnix van der Burg 2002 Leiden Atletiek 5 4 16 3 6
11 4 3 3 3 5 36
5 Liam Rietbroek 2002 AV Gouda 3 3 15 6 5 3 2 4 8


49
6 Tim den Brave 2002 AAV'36 6 6 9 7 16 17 7 2 16 7 9 14 67
7 Lars van der Valk 2002 ARV Ilion 8 7 6 12 13 11 5 12 12 9 5 11 74
8 Mischa Rook 2002 Avantri 14 9 7


14 7 11 6 10 3 81
9 Koen Guldemond 2002 AAV'36 15 17 4 21 4 6 18 16 5 15 17 4 86
10 Thom van Nieuwenhuizen 2002 AV'47 13 10 10 9 12 8 6 12 14 11 14 12 90
11 Thomas van der Voort 2002 ARV Ilion 17 19 3


17 6 2 20 6 7 97
12 Kaj van Beest 2002 AAV'36 7 20 19 19 17 10 10 7 19 4 15 8 97
13 Tijmen van Arkel 2002 AAV'36 9 14 20 16 15 13 4 12 13 14 8 13 100
14 Stijn van Wilgen 2002 AV'47 19 18 14 14 11 9 8 16 15 17 11 10 108
15 Tijs Konijn 2002 AV'47 18 16 5 11 7 15 21 7 9


109
16 Sander van Vliet 2002 AV'47 10 11 17 15 22 20 13 7 18 8 12 18 111
17 Sander Brink 2002 AV'47 24 24 13 13 8 19 23 23 10 12 20 20 138
18 Sander Luijbregts 2002 SC Antilope 16 13 26 17 20 21 12 21 17 18 12 15 140
19 Pascal Huegen 2002 AV Rijnsoever 23 26 23 20 23 18 20 16 24 13 16 17 166
20 Thijs van der Heijden 2002 AAV'36 21 23 22 18 21 22 22 16 22 10 18 19 167
21 Bart ten Bergen 2002 AV Gouda 26 22 11 24 18 7 19 22 20


169
22 Meindert Hurkmans 2002 AV'47 22 25 25 22 19 16 15 24 21 19 19 16 169
23 Tijs Smits 2002 AV'47


1 3 1 3 2 6


313
24 Dinand Groen 2002 AAV'36 11 14 12





16 7 9 366
25 Martijn Naus 2002 AV Gouda


10 10 23 9 12 7


368
26 Harm Hoogervorst 2002 AV Rijnsoever 12 11 18 8 14 12





372
27 Stefan Vleming 2002 Leiden Atletiek


23 24 13 16 16 23


412
28 Bent Braker 2002 AV Gouda








5 2 1 602
29 Tom van der Pluijm 2002 AV'47 25 8 21








648
30 Xander de Koning 2002 AAV'36 20 21 24








659


















Uitslag regiocompetitie 2016 de 9 beste uitslagen tellen













Pl Jongens C2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Ruben Koning 2001 AV Gouda 1 1 3 4 2 2 3 1 1 1 2 2 13
2 Jermo Harper 2001 ARV Ilion 3 3 7 8 1 3 16 5 4 2 3 10 31
3 Daan van der Lee 2001 AAV'36 6 4 1 6 4 1


4 6 1 33
4 Stephan van der Jagt 2001 AV'47 2 2 8 1 7 7 6 5 7 7 4 3 37
5 Branco van Driest 2001 Avantri 4 14 19 3 3 13 7 1 3 5 6 7 39
6 Ludo van Nieuwenhuizen 2001 AAV'36


2 6 8 1 3 6 3 1 17 47
7 Indigo Tjan 2001 AV Gouda 7 5 21 5 12 17 2 8 13 11 5 18 68
8 Jan-Dirk Harting 2001 AV'47 5 13 5 13 9 9 4 14 9 6 15 8 68
9 Faas Ignatius 2001 AV Gouda 8 8 4 9 14 4 11 8 11 12 11 14 74
10 Thomas Wassenaar 2001 AV'47 20 6 9 10 5 15 8 8 2 18 20 11 74
11 Sander Mets 2001 AAV'36

11 7 8 5 17 8 8 13 12 16 88
12 Henk Janson 2001 AV Rijnsoever 17 9 14


9 4 5 9 18 4 89
13 Tim Blanken 2001 AV'47 13 10 2 12 15 6 11 17 12


98
14 Rens Tasman 2001 AAV'36 16 10 17 14 13 12 13 8 14 14 8 12 104
15 Justin Verheul 2001 AAV'36 10 24 13 15 11 11 18 8 16 15 23 6 105
16 Dennis van Tilburg 2001 AAV'36 9 17 16 20 20 14 19 5 19 8 10 13 111
17 Ben Besamusca 2001 AAV'36 25 18 6 17 9 10 22 14 9


130
18 Floris Vink 2001 AV'47 12 7 18 16 17 16 20 14 20 20 16 15 131
19 Rick Schreuder 2001 AAV'36 22 21 20 11 15 23 20 17 18 17 13 5 136
20 Ferdinand Zonneveld 2001 AAV'36 21 16 12


15 17 15 18 14 9 137
21 Thymen van der Loo 2001 AV'47 15 26 22 18 18 21 5 21 17 16 19 22 150
22 Lauren Blinkhof 2001 AV'47 19 25 27 22 19 24 14 23 21 24 17 20 179
23 Vincent Perquin 2001 Leiden Atletiek 24 23 23


10 17 22 23 22 19 183
24 Andy Smit 2001 AV Rijnsoever 23 19 25 19 21 20 23 21 24 21 24 23 190
25 Brian Smit 2001 AV Rijnsoever 26 22 26 21 23 19 25 25 25 22 21 21 199
26 Mitchell Pronk 2001 Leiden Atletiek 27 27 24
24 22



25 24 371
27 Kjell Haars 2001 ARV Ilion 18 20 28





10 9 25 407
28 Martijn de Jong 2001 AV'47



22 18 23 23 23


505
29 Bor van de Berg 2001 Avantri 11 15 10








630
30 Thijs Folkers 2001 AV'47 14 10 15








633

Ogenblik a.u.b. ...