© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

CD JUNIOREN REGIOCOMPETITIE REGIO ZUID HOLLAND MIDDEN


Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Meisjes D1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 La-Keisha Plato 2007 AAV'36 1 12 1 1 1 5 5 1 6 3 1 2 16
2 Elianne Hopman 2007 ARV Ilion 4 1 10 5 2 14 9 5 8 4 1 1 31
3 Fleur Rietveld 2007 Avantri 2 17 5 2 7 16 3 3 19 7 3 16 48
4 Lieke van Tol 2007 AAV'36 5 15 3 15 13 1 2 13 1 14 14 3 55
5 Isa Ong 2007 Leiden Atletiek 8 8 9 8 5 9


1 6 6 60
6 Evi de Ruijter 2007 Avantri 9 24 8 4 22 7 6 9 12 15 3 5 63
7 Sam Lopes Galina Fortes 2007 AV Gouda 20 5 15 16 7 4
11 2 11 14 4 73
8 Daphne Roozendaal 2007 ARV Ilion 19 7 14 11 4 10 13 7 9 13 6 27 80
9 Karlijn Jansz 2007 Leiden Atletiek 12 14 6 12 12 3 14 5 4


82
10 Noor Pauw 2007 ARV Ilion 17 2 17 16 3 22 4 2 14
14 20 89
11 Sterre Wansinck 2007 AAV'36


7 15 6 25 15 10 2 14 14 108
12 Anne Favre 2007 Leiden Atletiek 13 16 13 14 14 27 16 18 20 8 11 7 112
13 Jasmijn van Tol 2007 Leiden Atletiek 6 6 16 21 16 25 10 19 17 27 6 18 114
14 Merel Kuijf 2007 Avantri 18 10 7 22 17 11 12 31 25 17 11 15 118
15 Siënna Toussaint 2007 AAV'36 14 20 4 19 21 19 1 12 22 18 28 12 119
16 Lynn Theuns 2007 AAV'36 25 9 23 20 5 37 21 22 31 11 3 9 123
17 Shamilla Martina 2007 AV Gouda 14 24 24 5 10 33 20 39 36 4 6 26 133
18 Rhodé van Oostbrugge 2007 AAV'36 3 28
3 23 17 11 21 33 6 28 30 140
19 Door van Schaik 2007 Leiden Atletiek 7 10 12 12 17 34 7 4 38


141
20 Lizette de Jong 2007 AAV'36 24 21 29 23 11 13 31 7 21 10 14 22 142
21 Daisy van Rijn 2007 AAV'36 31 4 11


28 23 11 20 6 13 147
22 Sarah Bouattaouan 2007 Leiden Atletiek 10 19 21 9 34 36 19 15 23 29 14 17 147
23 Kyra van Klink 2007 AAV'36 32 18 2 32 30 2 29 32 3 24 32 8 148
24 Sara van der Valk 2007 AV'47 23 29 33 26 20 20 8 35 23 9 11 29 169
25 Anne Welters 2007 Avantri 21 12 25 30 29 21 17 10 5


170
26 Fleur van Zon 2007 ARV Ilion 11 37 22 10 17 15 18 28 18


176
27 Emma van der Linden 2007 ARV Ilion 33 22 18 25 27 12 32 24 16
25 23 192
28 Anne van Rooijen 2007 ARV Ilion 29 35 28 29 24 24 34 17 13 16 14 28 193
29 Amber Spek 2007 SC Antilope 27 27 19 33 26 18


21 14 10 195
30 Sanne Werkman 2007 AV'47 28 23 26 31 24 28 30 30 29 28 14 11 211
31 Marloes Timmer 2007 AV'47


24 35 30 14 29 26 23 14 19 214
32 Lynn Stolk 2007 Avantri 37 30 27 39 37 8 37 38 15 22 14 25 215
33 Yara van Buren 2007 Avantri 26 37 36 28 31 23 24 34 30 25 25 21 233
34 Aysha Mohamud 2007 AV'47 35 36 37 36 36
36 37 27 19 28 24 277
35 Lisa Zoet 2007 AV'47 34 26 32 34 32 29 35 36 32
28 31 278
36 Imke van Dongen 2007 SC Reeuwijk


37 39 31 38 27 35 26 25 32 290
37 Tessel Arts 2007 Avantri 29 33 34 35 38
22 33 28


351
38 Kiira van Dijk 2007 Leiden Atletiek 16 32 20 16 9 26





416
39 Isa van Haaren 2007 SC Antilope 22 3 31


26 20 34


433
40 Ise de Wit 2007 Leiden Atletiek


27 28 32 27 14 37


462
41 Benthe Arts 2007 Avantri 36 34 30


33 26 7


463
42 Demily van Lent 2007 AV'47 38 31 35 38 33 35





507
43 Ruth Kuipers 2007 AAV'36





23 25



741


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Meisjes D2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Jana Nagtegaal 2006 AAV'36 2 1 3 5 8 5 2 1 3 3 1 2 18
2 Marijn Kieft 2006 AAV'36 7 3 4 9 1 6 3 3 4 4 1 16 29
3 Renske de Wilde 2006 AV Gouda 5 5 2 5 5 7 6 15 2 5 8 4 39
4 Jet vd Heijden 2006 Leiden Atletiek 16 11 1 11 4 1 16 13 1 8 6 1 44
5 Femke van der Zanden 2006 AAV'36 4 8 12 4 2 20 8 4 9 10 14 23 61
6 Femke Zwaan 2006 Leiden Atletiek 12 2 8 15 16 9 15 6 12 2 14 3 68
7 Emma Vreijling 2006 AAV'36 3 17 10 3 7 11 5 25 5 25 14 10 68
8 Juul Cuypers 2006 Leiden Atletiek 11 6 24 8 6 10 21 5 10 10 3 14 69
9 Lenja van Rooij 2006 Leiden Atletiek 10 9 5 19 13 12 11 11 6 7 24 5 76
10 Lies kneppers 2006 ARV Ilion
26 29 1 3 28 1 2 33 6 3 7 77
11 Marissa van Tol 2006 AV'47 1 16 17 2 29 15 4 12 23 24 8 18 93
12 Sterre Heemskerk 2006 AAV'36 13 12 13 14 10 4 25 9 26 30 8 13 96
13 Hester Vooijs 2006 Leiden Atletiek 17 21 15 24 11 8 17 13 16 14 8 15 117
14 Silke Lamberst 2006 AAV'36 9 4 18 23 20 25 24 10 14 23 3 19 120
15 Joyce Rijsdam 2006 AAV'36 8 15 20 13 23 23 14 18 27 9 6 22 125
16 Tara Sierksma 2006 Leiden Atletiek 19 14 9 20 18 19 10 27 14 18 14 17 133
17 Megan Breumelhof 2006 ARV Ilion 15 22 21 17 12 24 9 28 22 17 8 12 133
18 Bodil de Jong 2006 Leiden Atletiek 24 13 14 24 30 2 33 22 18 22 14 6 135
19 Jolie Heemskerk 2006 AAV'36 22 6 26 18 13 27 18 20 25 10 8 21 136
20 Merel Van Reen 2006 AAV'36 23 18 6


20 7 13 15 14 20 136
21 Linde Candido 2006 Leiden Atletiek 29 20 16 27 25 3 28 24 19 13 14 9 143
22 Tess Berghout 2006 Trackstars 14 28 28 12 17 17 27 19 21 20 27 8 155
23 Indy Stor 2006 AV Gouda


7 15 32 19 26 20 16 23 24 182
24 Nerena Brunt 2006 AAV'36 18 27 22 30 21 29 13 30 28 19 14 30 191
25 Rosanne Theeuwsen 2006 ARV Ilion


16 30 14 23 29 8 28 29 26 203
26 Roos Idema 2006 SC Antilope 26 23 30 31 32 22 30 8 31
29 11 210
27 Chayenna van der Kaaden 2006 ARV Ilion


28 27 21 26 22 24 29 14 25 216
28 Rosanne Boer 2006 ARV Ilion 25 25 27 21 24 35 22 21 30


230
29 Puck Vos 2006 AAV'36


33 25 31 12 31 29 21 27 27 236
30 Romy Mourits 2006 SC Antilope 21 29 25 34 33 26 31 34 11


244
31 Jente van der Lugt 2006 Trackstars 28 32 32 29 35 33 34 33 34 26 24 29 266
32 Sietske Evovo 2006 Trackstars
24 7
22 17 29 17 7


321
33 Lauren Goseling 2006 AV Rijnsoever


10 9 16 7 16 17


372
34 Kaya van Haastregt 2006 ARV Ilion 30 19 11 32 34 13





436
35 Femke Kranenburg 2006 Trackstars 20 31 23 22 27 30





450
36 Jonne de Gelder 2006 SC Antilope


26 18 34


27 24 28 454
37 Stine Nuijen 2006 Leiden Atletiek 6 10 19








629
38 Floor Bakker 2006 ARV Ilion 27 30 31








682


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Meisjes C1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Noga Piepenbroek 2005 ARV Ilion 5 2 1 12 3 1 11 1 1 3 1 1 14
2 Kato van Wilgen 2005 AV'47


1 5 4 3 2 2 1 3 3 24
3 Floortje Tromp 2005 AAV'36 1 7 3 10 2 6 1 6 5 2 2 5 27
4 Suzanne Moons 2005 AV Gouda 7 1 6 7 1 2 17 3 9 4 5 4 33
5 Lot van Nieuwenhuizen 2005 AV'47 2 4 4 3 5 8 2 4 8


40
6 Minou de Wit 2005 Leiden Atletiek 6 8 2 4 8 5 4 7 7 5 8 10 48
7 Femke Moelker 2005 AV Gouda 9 6 8 8 8 11 10 10 11 7 12 19 77
8 Jasmijn Oskam 2005 AAV'36 12 14 11 14 13 7 7 8 4 17 15 2 78
9 Marije Tijdgat 2005 Trackstars 3 9 5 20 8 10 15 11 18 13 9 18 83
10 Oliwia Warchol 2005 AAV'36 11 3 9 9 21 14 16 12 19 8 13 9 88
11 Chantal ten Tije 2005 SC Antilope 15 5 15 2 13 13 9 14 17 16 7 15 93
12 Thyra de Bruin 2005 SC Antilope 16 9 10 6 13 17 18 18 13 6 11 11 95
13 Amber van Beugen 2005 AAV'36 13 17 7 13 19 16 8 16 10 14 10 6 97
14 Marit Slingerland 2005 AV Gouda 4 19 16 16 5 9


11 5 13 98
15 Esther van Velzen 2005 Leiden Atletiek 8 15 13 5 21 19 5 20 23 18 4 17 104
16 Senna Nicolai 2005 Leiden Atletiek 20 18 14 22 8 12 22 9 3 12 14
110
17 Anouk de Ruiter 2005 SC Antilope 18 9 21 11 13 20 14 15 16 9 17 8 112
18 Aimee Verheijen 2005 Leiden Atletiek 14 12 22 18 8 22


9 18 14 137
19 Adina Bron 2005 SC Reeuwijk 19 20 12 21 23 14 20 13 12 20 20 7 137
20 Julie van Driel 2005 SC Antilope 10 13 20 17 19 21 12 22 20 15 16 16 138
21 Roosa van Luijken 2005 AV'47 22 21 17 23 13 18 23 17 15 19 19 12 151
22 Solveig Lindner 2005 Leiden Atletiek 17 16 18 19 3 23 21 21 21


159
23 Mira Achterhof 2005 AV Rijnsoever


15 13 3 13 5 6


352
24 Britt van Haaren 2005 SC Antilope 21 22 19


19 23 22


423
25 Eva Versluis 2005 AV Gouda





6 19 14


633


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Meisjes C2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Sacha Goedhart 2004 AV Gouda 4 1 1 3 2 1
3 4 2 2 6 19
2 Maud van Beest 2004 AAV'36 1 6 3 1 4 5 1 5 3 1 7 1 20
3 Laura Varona Perez 2004 Leiden Atletiek 7 3 2 6 1 2 15 3 1 13 5 10 30
4 Maddy Javier 2004 AV Rijnsoever 3 15 14 2 9 12 2 1 12 5 3 13 49
5 Anouk Werkman 2004 AV'47 5 10 6 8 6 6 7 8 8 4 4 14 54
6 Rosa Candido 2004 Leiden Atletiek

4 15 3 3 9 8 5 9 11 11 63
7 Sanne de Lange 2004 Leiden Atletiek


4 7 14 8 12 6 5 6 5 67
8 Florijne van Well 2004 Leiden Atletiek 9 4 9 10 12 4 14 5 9

8 70
9 Daphne Legerstee 2004 Trackstars 16 11 8 11 19 7 4 5 18 7 9 16 78
10 Elise Spijkers 2004 AAV'36 18 8 19 12 8 18 11 8 7 18 12 3 87
11 Rianne Buijs 2004 AV Gouda 15 5 20 9 13 17 3
14 8 14 12 93
12 Evy Bitter 2004 AV Gouda 19 21 10 14 5 9 16 17 10 19 21 9 109
13 Noor Verduin 2004 AAV'36 6 9 17


10 12 19 10 10 19 112
14 Sofie Visser 2004 AAV'36 20 19 11 20 14 13 12 16 11 17 20 2 115
15 Julia de Graaf 2004 ARV Ilion 8 12 7 13 17 15

15 16 13 18 116
16 Nora Varona Perez 2004 Leiden Atletiek
18 13 19 11 11
12 16
19 20 139
17 Céline Verloop 2004 AV Rijnsoever 17 17 22 16 18 20


20 18 4 152
18 Annika Zornig 2004 AAV'36
13 15


6 12 20 15 16 21 217
19 Daphne Zintel 2004 AAV'36 12 2 5


5 1 2
1
226
20 Merline Heijboer 2004 Trackstars 14 14
17 20 16


14 17 17 228
21 Anne de Graaf 2004 ARV Ilion
20 12 18 10 10 13
13


294
22 Renée Mientjes 2004 Trackstars


5 15 19


12 15 7 370
23 Bodie de Haas 2004 AAV'36 13 7 21





11 8 15 372
24 Lianne Groenendijk 2004 Leiden Atletiek

16 7 16 8
11 17


372
25 Laura Damman 2004 Leiden Atletiek 11 16 18








639
26 Rebekah Bourne 2004 Leiden Atletiek 2







3

698


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Jongens D1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Merlijn Piepenbroek 2007 ARV Ilion 6 1 2 9 2 24 7 1 11 4 4 3 30
2 Bram van der Wel 2007 AV'47 10 3 1 15 5 14 6 2 1 2 8 2 30
3 Casper de Winter 2007 ARV Ilion 8 7 3

1 8 7 3 9 2 1 40
4 Nathan van der Hoorn 2007 AAV'36 12 13 4 1 1 3 13 16 2 12 6 4 45
5 Manne Baan 2007 Leiden Atletiek 1 7 15


1 5 15 1 1 11 57
6 Richard de Kort 2007 Leiden Atletiek 4 3 13


4 3 10 3 11 7 58
7 Sven Peereboom 2007 AV Rijnsoever 3 7 16 12 6 10 2 19 13 6 4 15 63
8 Noa Pet 2007 AAV'36 7 7 5


10 10 7 5 6 6 63
9 Roberto Sira 2007 AV Rijnsoever 5 3 9 11 4 12 9 4 19 10 13 33 67
10 Wytze Konijn 2007 AV'47 26 13 9 13 9 2 16 10 4 8 10 5 70
11 Siemen Edelenbos 2007 Leiden Atletiek 11 13 17 6 3 6 5 28 16
3 13 76
12 Luuk Schoonman 2007 AV Gouda 22 13 7 2 12 15 22 27 12 7 23 8 98
13 Abel Molenaar 2007 Leiden Atletiek 14 1 31 3 14 19 20 9 27 15 11 30 106
14 Ivar Spiering 2007 Trackstars 17 20 6 18 16 9 18 6 21 18 14 14 118
15 Ivar Martens 2007 ARV Ilion 13 7 18 14 18 4 28 20 22 21 20 16 130
16 Pepijn den Boer 2007 AAV'36 20 20 29 21 19 5 26 17 9 17 14 10 131
17 Mik Vermeulen 2007 AAV'36 16 13 35 4 8 20 17 31 23 11 28 23 135
18 Bram Jansen 2007 ARV Ilion 9 27 19


11 12 5 14 33 18 148
19 Jente Husslage 2007 AV'47 18 13 23


23 26 6 16 19 9 153
20 Viktor Zarembski 2007 AV Rijnsoever 23 13 8 25 17 16 31 18 8


159
21 Sem de Knegt 2007 AV Gouda


5 13 22 12 23 31 22 22 22 172
22 Maurice Moons 2007 SC Antilope 28 27 26 8 23 17 32 21 18 19 31 21 180
23 Matt ter Steege 2007 SC Antilope 18 27 11


25 23 24 30 18 20 196
24 Sven Nederpel 2007 Leiden Atletiek 24 20 28 24 20 13 27 35 20


211
25 Sem van den Boom 2007 AAV'36 21 40 32


14 12 29 24 29 19 220
26 Dave Harkes 2007 AV'47 37 27 36 20 24 21 37 29 32 25 21 31 230
27 Jelle Hoogeveen 2007 AAV'36 27 27 37


21 30 28 28 16 25 239
28 Linus van Arkel 2007 AAV'36 34 35 27 19 25 18 35 33 36
32 26 249
29 Lucas Drenth 2007 AV Gouda 35 38 33 7 22 23 33 36 25


252
30 Thijs van Bruggen 2007 AV'47 29 35 39 16 27 11 30 34 33


254
31 Sem Heijboer 2007 AV'47 38 32 38 22 28 26 34 32 34 27 27 32 260
32 Hidde van der Ligt 2007 AV Gouda 38 38 40 10 20 25 29 22 38


260
33 Ravi ter Hennepe 2007 AV Gouda
7 25
7 29

35
30 29 360
34 Tijn van Bergen 2007 AAV'36





15 8 14 20 9 12 375
35 David Tamminga 2007 AV Gouda


17 10 8 3 25 17


377
36 Carsten schouten 2007 ARV Ilion





19 15 30 13 24 17 415
37 Jasper Koning 2007 Leiden Atletiek 33 20 20 23 15 7





415
38 Sjoerd Mikkers 2007 AV Gouda





24 14 26 29 26 24 440
39 Julian Plompen 2007 AAV'36 31 20 30





26 24 27 455
40 Xander Turkstra 2007 ARV Ilion 30 35 22





31 34 34 483
41 Victor Waterreus 2007 Leiden Atletiek


26 25 27 36 37 37


485
42 Davey Ouwehand 2007 Leiden Atletiek 2 3 24








623
43 Hidde van Asten 2007 AV Gouda 15 20 14








643
44 Idse van Asten 2007 AV Gouda 32 20 21








667
45 Hidde van Leusen 2007 AV Gouda 36 32 12








674
46 Naïl Souissi 2007 AV Gouda 25 32 34








685
47 Tobias Henze 2007 AV Gouda



11 28





732
48 Chico Hoogervorst 2007 AAV'36








23 17 28 662


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Jongens D2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Bram de Bruijn 2006 AV'47 4 3 1 5 10 2 4 3 1 3 2 1 20
2 Noah Bosman 2006 SC Antilope 2 7 3 2 2 3 1 4 5 5 1 9 23
3 Leonard van Eer 2006 AV Rijnsoever 9 1 2 3 1 1 7 2 3 7 7 5 25
4 Tim van Tilburg 2006 AV Gouda 5 7 14 1 8 6 10 1 2 6 3 2 33
5 Ingmar van Andel 2006 Leiden Atletiek 7 7 4 6 11 13 8 6 6 2 3 3 44
6 Thijs de Groot 2006 ARV Ilion 1 3 9 18 6 10 2 13 11 1 11 10 53
7 Sander Ottenheim 2006 Leiden Atletiek 10 1 6 20 7 5 9 9 9 8 8 11 62
8 Pascal Kuiper 2006 AV Gouda 3 7 11 13 5 12 5 12 13 4 9 6 62
9 Roy Gijsen 2006 AV'47 12 12 8 8 14 4 6 14 4 11 3 8 64
10 Niek Esveldt 2006 SC Antilope 8 12 5 15 9 7 12 21 14 9 6 13 81
11 Niels Axamcher 2006 AAV'36 13 14 9 7 16 9 13 16 10 14 14 7 96
12 Tijmen van der Hek 2006 Avantri 11 7 12 12 19 8 14 7 7


97
13 Lars Post 2006 AAV'36 18 5 15 14 13 14 21 8 8 17 17 4 98
14 Joep kneppers 2006 ARV Ilion
18 20 22 4 23 2 5 24
12 16 122
15 Nick van Leeuwen 2006 AAV'36 14 14 16


11 10 16 13 15 21 130
16 Laurens Schubert 2006 Leiden Atletiek 16 18 21 21 15 18 18 11 21 10 10 17 133
17 Rik den Duijn 2006 ARV Ilion 15 14 24 10 17 21 17 17 17 19 22 14 140
18 Erik Molevelt 2006 Leiden Atletiek


11 18 16 15 23 19 12 13 19 146
19 Lucas Huisman 2006 AV'47 17 18 17 19 20 17 19 19 18 15 21 18 158
20 Thijs Biermann 2006 Leiden Atletiek 19 14 22 9 23 15 22 20 15


159
21 Siemen Visser 2006 AAV'36 22 18 19 17 21 24 23 18 22 16 18 15 164
22 Lucas van Leeuwen 2006 AV'47


23 24 22 24 24 20 18 20 20 195
23 Willem van der Hoest 2006 ARV Ilion 20 18 18 24 22 19



16
335
24 Julian Boele 2006 Leiden Atletiek 6 5 13 4 3 11





339
25 Milan Tol 2006 SC Reeuwijk


16 12 20 15 15 12


387
26 Bas Colpa 2006 AV'47 23 18 7





20 19 12 396
27 Sam Timmers 2006 AV Gouda 21 24 23


20 22 23


430


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Jongens C1 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Kevin Breumelhof 2005 ARV Ilion 1 2 4 4 1 2 2 2 2 1 1 2 14
2 Maurits Blinkhof 2005 AV'47 6 8 3 11 1 1 3 1 5 3 2 6 25
3 Luuk den Toom 2005 ARV Ilion 7 5 6 3 4 7 4 7 3 7 5 5 42
4 Danilo van Driest 2005 Avantri 2 3 17 5 4 3 5 4 11 10 6 11 42
5 Merijn Hoogerdijk 2005 AAV'36 4 1 5 20 1 6


5 3 4 49
6 Stan Reedijk 2005 AAV'36 11 7 12


8 3 1 2 4 1 49
7 Wessel Baas 2005 SC Reeuwijk

1 9 13 4 19 7 4 12 11 3 64
8 Thijs van Schoonhoven 2005 SC Antilope 14 4 7 13 13 5 7 5 6 18 8 10 65
9 Carl Martens 2005 ARV Ilion 3 9 11 1 7 8


6 8 25 78
10 Luka de Wilde 2005 Leiden Atletiek 15 14 2 15 11 10 11 6 10 11 10 8 79
11 Luuk de Graaf 2005 Leiden Atletiek 12 6 8 7 4 17 1 9 16


80
12 Robin de Haan 2005 SC Reeuwijk 8 11 13 2 7 12 13 10 13 14 13 15 89
13 Arjuno Orsini 2005 AV Gouda 19 10 10 14 7 9 9 11 8 16 12 13 89
14 Thom de Weger 2005 AV Gouda 18 13 20 16 13 19 10 15 19 4 14 9 112
15 Felix van Eer 2005 AV Rijnsoever 9 21 14 8 7 11


9 16 19 114
16 Thijmen Lek 2005 AAV'36 10 12 26


12 19 14 13 7 7 120
17 Lickson Renting 2005 AAV'36 5 15 19


6 16 26 8 18 24 137
18 Henrik Drost 2005 AAV'36 24 24 15 17 20 15 14 14 9 22 19 18 141
19 Axel Warmenhoven 2005 Avantri 22 22 9 22 25 18 15 12 7


152
20 Raúl Brandhorst 2005 AAV'36 13 16 24 6 11 24 17 23 20


154
21 Boas van Vemde 2005 AV'47 20 20 22 20 16 22 20 18 12 17 20 12 155
22 Berto Anker 2005 Avantri 28 19 30 25 20 16 22 17 15 15 17 17 158
23 Thomas de Kort 2005 SC Antilope 23 17 21 18 16 14 18 13 22


162
24 Indy Kromokario 2005 ARV Ilion 29 25 18 26 25 21 21 20 17 19 21 14 176
25 Jelmer de Leeuw 2005 AAV'36 26 30 28 19 16 25 23 21 25 23 22 20 194
26 Malte Köster 2005 AAV'36 25 26 26 24 20 27 25 25 23 20 23 22 207
27 Stijn Maaskant 2005 Avantri 30 27 25 27 25 26 26 24 24 25 25 23 223
28 Mauro van Vliet 2005 AV'47 16 23 31 12 20 20 15
21


257
29 Heiko Ribberink 2005 AV Gouda 17 18 16 10 20 13





391
30 Jacob Kraamer 2005 AV Gouda


23 16 23 24 22 18


423
31 Max van de Meent 2005 AAV'36 21 29 23





21 15 21 427
32 Mats van Husen 2005 AV Gouda 27 28 29





24 23 16 444


















Uitslag regiocompetitie 2019 de 9 beste uitslagen tellen










Pl Jongens C2 geb Vereniging
1eweds

2eweds

3eweds

4eweds
Tot
1 Ruben Oppenhuizen 2004 Leiden Atletiek


1 2 1 3 7 3 3 2 7 29
2 Christiaan Molevelt 2004 Leiden Atletiek


11 1 5 8 1 2 4 3 1 36
3 Twan Hogerbrugge 2004 AV'47 5 5 3 3 9 2 1 10 6 10 8 3 36
4 Wessel van Vlaardingen 2004 AV Gouda 2 1 2 8 7 4 5 2 7 11 6 12 36
5 Alex van der Voort 2004 ARV Ilion 6 2 5 9 5 3 11 3 5 8 5 2 36
6 Ewan ter Hennepe 2004 AV Gouda 3 4 8 7 10 11 6 4 8 2 9 5 47
7 Elmar van Erkel 2004 AV Gouda
9 10 13 3
4 7 1 7 4 14 58
8 Pepeijn Nieuwveld 2004 AV Gouda 4 7 12 5 6 15 2 10 10 12 7 10 61
9 Stefan de Groot 2004 AV'47 9 10 7 4 13 8 12 15 11 6 11 4 70
10 Beau Suvaal 2004 ARV Ilion 1 8 11 6 16 14 7 10 15 5 13 13 74
11 Ronald Bolhuis 2004 ARV Ilion 10 11 1 16 3 10 14 10 4


79
12 Max van Leeuwen 2004 AAV'36


2 12 6 9 7 12 13 12 9 82
13 Robbin Hoogendoorn 2004 AV Gouda 11 12 6 15 8 7 15 10 9 14 14 6 83
14 Sem Fabistas 2004 ARV Ilion 7 6 9 14 15 13 10 4 13


91
15 Siep van Amsterdam 2004 AAV'36


12 14 9 13 4 14 9 10 11 96
16 Joas van Hellemondt 2004 Leiden Atletiek 8 3 4 10 11 12





345

Ogenblik a.u.b. ...