© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

Standen Crosscompetitie Regio Zuid-Holland-Midden 2017-2018

Pl Jongens Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 700m Alp 1100m
1 Stef de Heij AAV'36 1 3,18 1 3,34 3 3,40 1 4,02 2 3,40
2 Floris Otto Clytoneus

2 3,35 1 3,24 3 4,20 1 3,34
3 Kyano de Wind ARV Ilion 2 3,34 4 4,07 6 3,55 2 4,19 3 4,03
4 Justin van Leeuwen AV'47 4 3,54 5 4,09 4 3,43 5 4,34 5 4,23













Pl Meisjes Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 700m Alp 1100m
1 Bodien Donkersloot ARV Ilion 1 3,27 1 3,52 3 3,45 3 4,29 2 4,06
2 Emma Husslage AV'47 2 3,37 2 4,01 1 3,31 2 4,25

3 Frederiek Witzier AV Gouda 3 3,54 3 4,13 2 3,44 4 4,37 3 4,17













Pl Jongens pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Tijmen Immerzeel AAV'36 1 4,38 1 5,28 1 6,25 1 6,07 1 6,47
2 Pim Ouwehand AAV'36 2 4,38 2 5,29 2 6,26 2 6,11 2 6,48
3 Jari Goudena Clytoneus

4 6,04 3 7,05 3 6,43 3 7,22
4 Kris van Aalst AV'47 3 5,33 3 5,57 5 7,17 5 6,59 4 7,37
5 Rens de Zwart Ilion 5 5,53 7 6,36 6 7,43 7 7,08 9 8,18
6 Koen Kemper Ilion 10 6,11 6 6,35

6 7,07 7 8,07
7 Stijn Timmermans AV'47 6 5,56 8 6,37 14 8,31 10 7,32 6 7,59
8 Thijmen Keers AV Gouda

11 6,51 10 8,10 9 7,26 10 8,25
9 Olivier de Jager ARV Ilion 7 5,59 22 8,05 15 8,36 13 7,58 11 8,33
10 Jonah Matze SC Antilope 16 6,32 16 7,26

11 7,53 5 7,59
11 Cedric Hopman ARV Ilion 12 6,13 14 7,17 12 8,16 12 7,54 16 8,48
12 Rubin Michiels Clytoneus

12 6,57 13 8,21 14 7,58 18 9,09
13 Niels Rüpp AAV'36 8 6,07 17 7,26 17 8,44 23 8,28 17 8,48
14 Rik de Vette AV'47 17 6,45 10 6,47 19 8,49 16 8,05 22 9,47
15 Levi van der Ham AV Gouda 15 6,22 15 7,19 21 8,53 22 8,16 13 8,38
16 Joaquim van der Born AAV'36 11 6,12

20 8,52 20 8,10 14 8,45
17 Tijn Mikkers AV Gouda 14 6,16

18 8,45 21 8,12 20 9,35
18 Simon Esveld SC Antilope 19 6,59 19 7,32

19 8,10 19 9,16
19 Jules van den Berg Ilion 22 8,13

25 9,10 25 8,44 21 9,45













Pl Meisjes pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus

2 6,26 1 7,08 1 6,56 2 7,23
2 Vienne Pet AAV'36 2 5,45 4 7,08 2 7,40 2 7,18

3 Irene Hoogerwerf AV Gouda

3 6,41 4 8,04 3 7,32 3 8,17
4 Lise Bol AAV'36 3 5,55

6 8,29 5 8,18 4 8,35
5 Anniek Uithol AAV'36 5 6,15

5 8,23 6 8,49 6 10,05
6 Dewi Idzerda AAV'36 9 7,27

11 9,59 7 9,39 7 10,30
7 Robine Theuns AAV'36 11 8,40 5 9,37 15 11,35 8 11,24














Pl Jongens pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Raigen Kool AV Gouda 3 4,40 1 5,30 2 6,15 2 6,02 2 6,45
2 Yuko Paulzen AV Gouda 6 4,50 5 5,42 1 6,08 1 5,57 1 6,33
3 Finn Donkersloot ARV Ilion 2 4,27 2 5,39 3 6,34 12 6,37 4 6,59
4 Swen van Schaik Avantri 9 4,55 4 5,42 4 6,35 4 6,04 3 6,47
5 Janno de Pater SC Reeuwijk

3 5,40 5 6,37 3 6,04 5 7,02
6 Gijs de Bruijn AV'47 5 4,48 7 5,44 6 6,46 7 6,21 10 7,15
7 Harm Timmer AV'47 4 4,41 8 5,45 9 6,59 9 6,29 11 7,21
8 Senna Hendriks AAV'36 13 5,10 10 5,52 10 7,02 8 6,27 8 7,09
9 Olav de Best AAV'36 8 4,54 6 5,43 13 7,16 10 6,32 14 7,34
10 Jens Huisman AV'47 7 4,51 12 5,52 8 6,54 11 6,35 13 7,28
11 Tijmen Kennis AAV'36 14 5,18 16 6,18 12 7,10 6 6,17

12 Luca Bal AV'47 11 4,58 11 5,52

16 7,03 12 7,24
13 Kai Pet AAV'36 12 5,08 15 6,13 11 7,05 14 6,51 15 7,42
14 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 30 6,37 17 6,22 16 7,39 13 6,47 16 7,43
15 Jurre Vreeburg AV'47 15 5,28 18 6,37 15 7,38 20 7,33 18 8,01
16 Maxim 't Hart AAV'36 18 5,52

17 7,48 18 7,27 22 8,33
17 Storm Kooistra ARV Ilion 20 5,55 20 6,47 23 8,15 22 7,37 19 8,18
18 Max Leijnse AAV'36 23 6,00

19 7,52 19 7,29 21 8,28
19 Mart van den Hooren AAV'36 19 5,54

20 7,57 23 7,58 23 8,36
20 Rutger de Leeuw AAV'36 22 5,57 21 6,50 21 7,59 25 8,00 24 8,44
21 Tim van der Wal AAV'36 25 6,06 24 7,09 24 8,26 30 8,53 27 9,16
22 Thomas Jurg AV Gouda 31 6,43 23 7,08 27 8,49 28 8,50 28 10,21
23 Felix van den Bosch AV'47 28 6,25 25 7,11 29 9,52 26 8,20 29 10,28
24 Lars van Wijk SC Reeuwijk 32 6,45 27 7,44 28 9,35 29 8,52

25 Dante Kooij AV Gouda 33 6,49 29 8,01 30 10,01 27 8,39 30 11,12













Pl Meisjes pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Rosalie Verhoef Avantri 1 5,10 1 5,40 1 6,30 3 6,28 1 6,57
2 Bibi de Geest SC Antilope 3 5,12 4 6,06 2 6,51 1 6,25 3 7,28
3 Fayah Bosman SC Antilope 6 5,21 2 5,56 3 6,54 2 6,27 2 7,16
4 Indy van Tol AAV'36 4 5,13 3 6,00 5 7,07 4 6,55 4 7,30
5 Emma Wissing AV Gouda 8 5,35 5 6,09 4 7,02 5 7,02 5 7,35
6 Jasmijn Zwirs AAV'36 2 5,12 6 6,21 9 7,35 7 7,11 12 8,35
7 Evy Eising ARV Ilion 7 5,31 10 6,38 6 7,10 6 7,07 6 7,49
8 Noor van de Meent AAV'36 5 5,20 9 6,28 7 7,32 9 7,16

9 Inge de Heij AAV'36 11 5,40 8 6,27 14 8,15 11 7,23 9 8,00
10 Pien van der Veen AV Gouda 9 5,38 7 6,26 13 8,08 16 8,05 14 8,46
11 Nelle Kraamer AV Gouda 12 5,46 11 6,40 10 7,41

10 8,05
12 Evi Aanhane AV Rijnsoever 13 5,50 13 6,50 8 7,34 10 7,20

13 Eva Stelling AAV'36 15 5,56 12 6,42 11 7,53 12 7,40 11 8,25
14 Sabine Visser AV'47 18 6,26 17 7,19 17 8,32 13 8,00 13 8,45
15 Eline de Leeuw AAV'36 16 6,03 14 7,01 19 8,38 15 8,04

16 Charlotte van der Meulen AV Gouda 20 6,44 19 7,25 18 8,34 18 8,19 16 9,37
17 Manar Benchellal AV Gouda 19 6,41 18 7,25 16 8,23 20 8,53

18 Renée Veeningen AV'47 21 6,51

24 9,56 19 8,47 17 10,01
19 Lesley van der Sluijs AV'47 22 6,52 15 7,07 23 9,54 23 9,32

20 Donna van Dijk AV Gouda 23 6,52 21 7,46 20 9,30 21 9,26

21 Isa Oostwoude
24 6,54 22 7,52 25 9,59 22 9,27














Pl Jongens pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Nick Barendse ARV Ilion 1 4,26 1 5,07 3 6,00 2 5,43 1 6,19
2 Tijn van Harten AAV'36 2 4,28 2 5,08 2 5,59 1 5,42 5 6,48
3 Florin de Heij AAV'36 3 4,35 4 5,25 1 5,58 4 5,48

4 Twan Goudena Clytoneus

7 5,37 7 6,29 5 6,02 2 6,23
5 Hugo Slangen AV Gouda

12 5,52 4 6,10 3 5,45 3 6,27
6 Jop Gründmann AAV'36 4 4,46 9 5,43 6 6,19 6 6,09 6 6,52
7 Damian van Beek AV'47 7 4,56 5 5,36

9 6,16 7 6,54
8 Luuk Ouwehand AAV'36 5 4,49

8 6,40 7 6,12 8 7,00
9 Jorne Stieltjes AV Gouda 6 4,55 6 5,37 11 6,47 13 6,30 9 7,03
10 Merijn Frederiks AAV'36 9 5,03 19 6,09 9 6,44 8 6,16 12 7,19
11 Thymo van Duivenboden ARV Ilion 12 5,08 15 5,59 5 6,16 11 6,18

12 Marijn Husslage AV'47 8 5,01 11 5,49 10 6,47 14 6,34

13 Maurits 't Hart AAV'36 11 5,07 8 5,40 13 6,57 12 6,25 13 7,22
14 Olaf van Leeuwen AV'47 13 5,10 10 5,46 17 7,12 16 6,36 10 7,12
15 Gio Kromokario ARV Ilion 10 5,06 14 5,58

10 6,17 16 7,29
16 Thomas van Hest AV Gouda 15 5,21

15 7,09 15 6,35 18 7,42
17 Niels van Schoonhoven SC Antilope 14 5,11 13 5,58 20 7,17 19 6,47 23 7,53
18 Tijn den Duijn Ilion

17 6,02 14 6,58 17 6,42 21 7,49
19 Aimé Suvaal ARV Ilion 17 5,29 24 6,23 26 7,36 21 6,52 22 7,49
20 Mees Blaauw AAV'36 22 5,46 21 6,14 21 7,24

20 7,46
21 Jochem Hofland SC Reeuwijk 25 5,49 22 6,18 16 7,10 24 7,06 24 7,54
22 Beau Janssen AAV'36 21 5,43 23 6,22 24 7,32 29 7,25 19 7,46
23 Noam Michiels Clytoneus

20 6,11 18 7,15 22 6,53 29 8,23
24 Koen Bontekoe AV'47 18 5,34 29 6,42 22 7,24 25 7,07 32 8,39
25 Teije Hekkema AAV'36 23 5,47 25 6,26 23 7,30 28 7,20 31 8,33
26 Levi Nieuwenhuis AAV'36 24 5,48 27 6,37 25 7,36 27 7,13 26 7,57
27 Roy van Rijn SC Reeuwijk 19 5,39 31 6,50 34 8,41 26 7,10 30 8,26
28 Romijn van der Bijl AAV'36 26 5,55 28 6,40 29 7,50 31 7,43 27 8,00
29 Timo Groenleer AV'47 28 6,00 34 7,20 30 8,00 30 7,32 34 8,42
30 Olger van Husen AV Gouda 27 5,58 32 7,05 32 8,21

35 8,43
31 Lukas Warners AV Gouda

35 7,41 33 8,22 32 7,55 33 8,41
32 Dion Blom Trackstars Nesselande 31 7,47 36 8,32 36 10,02 33 8,10 37 10,37
33 Zidane Khan AV Gouda 33 8,09 37 8,35 35 9,59 34 11,18 36 10,05













Pl Meisjes pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Edith van den Berg ARV Ilion 2 4,44 1 5,33 1 6,26 1 6,13 2 7,12
2 Lois van der Zanden AV Gouda 1 4,43 3 5,57 3 6,38 3 6,23 4 7,30
3 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 7 5,20 4 6,05 4 6,46 2 6,15 3 7,16
4 Maud van Zuilen AV'47 3 5,07 2 5,53 9 7,16 7 6,47 6 7,37
5 Jara de Heij AAV'36 8 5,22 6 6,07 2 6,31 4 6,31 7 7,39
6 Emma van Aalst AV'47 5 5,12 9 6,19 10 7,21 5 6,38 9 7,48
7 Sara Liebrechts AV Gouda 6 5,15 20 9,14 8 7,11 9 7,04 8 7,40
8 Linn Uithol AAV'36 13 5,47

7 7,07 6 6,44 10 8,02
9 Anna Blok AV Gouda 12 5,43 8 6,17 12 7,31

12 8,11
10 Sophie Leenheer AAV'36 15 5,51 13 6,41

14 7,40 5 7,33
11 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 11 5,41 12 6,40 13 7,37

11 8,06
12 Floor Mank AAV'36 10 5,41 11 6,36 14 7,44

14 8,25
13 Tess van Dolder AAV'36 16 6,02 15 6,43 15 7,57 10 7,04 15 8,27
14 Giamingga Orsini AV Gouda 14 5,50

16 7,59 16 7,45 16 8,39
15 Susanne van Gemeren AV'47 20 6,58

18 8,08 15 7,42 18 8,57
16 Anne-Fleur de Jong AAV'36 17 6,26 17 6,58

18 7,55 19 9,01













Pl Jongens pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Noa Pet AAV'36 1 4,25 4 5,16 2 5,57 1 5,35 6 7,02
2 Davey Ouwehand AV Rijnsoever

2 4,54 1 5,42 4 6,03 1 6,11
3 Florian Bloemheuvel De spartaan 2 4,27 3 5,13

2 5,40 2 6,11
4 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 4 4,35 5 5,29 3 6,08 3 5,49 3 6,31
5 Maurice Moons SC Antilope 5 4,43 8 5,41 4 6,21 5 6,09 5 6,48
6 Wytze Konijn AV'47 8 4,55 21 6,04 8 6,40 7 6,14 8 7,04
7 Thijs van Bruggen AV'47 9 4,59 15 5,54 10 6,48 9 6,24

8 Casper de Winter ARV Ilion 7 4,54 12 5,48 12 6,56 18 6,41 13 7,36
9 Sem Heijboer AV'47 18 5,23

13 6,57 8 6,14 7 7,02
10 Stan Berger Voorschoten '97

10 5,43 7 6,33 15 6,40 15 7,39
11 Iven Kooij AV Gouda 6 4,49 19 6,01 17 7,08 6 6,12 29 8,20
12 Tobias Henze AV Gouda 12 4,17 18 5,57 11 6,55

9 7,20
13 Chico Hoogervorst AAV'36 27 5,39 14 5,50 15 6,59 20 6,46 10 7,21
14 Stijn Rietveld ARV Ilion 14 5,19 26 6,07

11 6,30 11 7,29
15 Rick van Duijn SC Reeuwijk 22 5,33 13 5,50

23 6,50 12 7,34
16 Jelle Hoogeveen AAV'36 11 5,16 36 6,28 22 7,16 21 6,49 19 7,47
17 Ivar Martens ARV Ilion 24 5,35 24 6,07 21 7,15 16 6,41 14 7,38
18 Julian plompen AAV'36 21 5,32 23 6,06 33 7,47 26 7,11 17 7,41
19 Gideon Kreuk AV Gouda 26 5,38 20 6,03 25 7,26 22 6,50 23 7,54
20 Dave Harkes AV'47 28 5,40 29 6,11 24 7,24 14 6,37 21 7,52
21 Daan Oostwouder AAV'36 25 5,35 25 6,07 35 7,53 19 6,41 27 8,13
22 Xander Turkstra ARV Ilion 31 5,42 27 6,10 23 7,18

16 7,40
23 Matt ter Steege SC Antilope 20 5,29 32 6,13 36 7,55 29 8,07 20 7,51
24 Sjoerd Mikkers AV Gouda 36 6,02

26 7,28 24 6,53 25 8,03
25 Reinier Blinkhof AV'47 30 5,41 39 8,28 32 7,46 28 7,29 26 8,12
26 Stijn van Eijk AV Gouda 37 6,08

34 7,48 25 7,05 28 8,15
27 Wilger de Leeuw Trackstars Nesselande 33 5,48 35 6,27 38 8,05 27 7,28














Pl Meisjes pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Tess Homan AV '40

1 5,17 1 6,13 1 5,50 1 6,37
2 Merel Kuijf Avantri 2 4,51 3 5,36 3 6,36 2 6,25

3 Kiira van Dijk AV Rijnsoever 1 4,46 2 5,25 2 6,20

6 7,19
4 Sam Lopes Galina Fortes AV Gouda 3 4,56 5 5,44 6 6,43 4 6,37

5 Amber Spek SC Antilope 4 4,57 7 5,49 4 6,40

4 7,07
6 Amber van Dijke Trackstars Nesselande 5 4,57 6 5,46 5 6,41 6 6,45 5 7,10
7 Sienna Toussaint AAV'36 6 4,58 10 5,54 10 7,04

3 6,57
8 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 15 5,40 8 5,50 8 7,03 3 6,36

9 Sara van der Valk AV'47 8 5,08 14 6,14 7 7,02

8 7,23
10 Lieke van Tol AAV'36 13 5,24 11 6,03 9 7,03 5 6,39

11 Shamilla Martina AV Gouda 10 5,18

13 7,09 8 6,51 7 7,21
12 Elianne Hopman ARV Ilion 12 5,23 18 6,26 11 7,05 7 6,48 9 7,27
13 Fien Verkleij AAV'36 14 5,33 12 6,06

9 7,03 11 7,57
14 Isa van Haaren SC Antilope 11 5,22 15 6,17 12 7,08 10 7,16

15 Lynn Theuns AAV'36 17 5,57 16 6,18 14 7,53 11 7,31 12 8,00
16 Marloes Timmer AV '47

19 6,50 15 8,31 13 7,51 13 8,26
17 Marit van Bethlehem AAV'36 18 6,04 20 6,52

12 7,50 14 8,48
18 Lisa Zoet AV'47 21 6,15 21 7,07 16 8,34 14 7,55 15 8,57
19 Sterre Wansinck AAV'36 20 6,09

18 9,03 15 8,05 16 9,13
20 Aysha Mohamud AV'47 22 6,60

19 9,18 16 9,02 17 9,53













Pl Meisjes D1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Jana Nagtegaal AAV'36 1 4,17 1 4,58 1 5,46 1 5,18 1 6,07
2 Yzara van der Born AAV'36 2 4,19

2 5,59 2 5,33 3 6,34
3 Marijn Kieft AAV'36 3 4,29 2 5,20

4 5,40 2 6,23
4 Emma Vreijling AAV'36 5 4,50 3 5,29 3 6,13 3 5,39 4 6,36
5 Renske de Wilde AV Gouda 4 4,36 6 5,39 4 6,39 5 6,06 5 7,02
6 Marissa van Tol AV'47 7 5,03 4 5,34 6 6,47 6 6,14 6 7,03
7 Megan Breumelhof ARV Ilion 6 4,59 5 5,37 5 6,40 7 6,15 7 7,03
8 Rosanne Boer ARV Ilion 9 5,05 10 5,54 7 6,49 8 6,18 10 7,24
9 Anna Kooij AV Gouda 11 5,09 8 5,47

11 6,27 9 7,21
10 Puck van der Wolf AV Gouda 8 5,04

11 7,08 14 6,41 8 7,20
11 Joyce Rijsdam AAV'36 13 5,20 16 6,16 8 7,01 10 6,24 14 7,39
12 Merel van Reen AAV'36 10 5,06 11 5,57 10 7,07 15 6,41 18 7,55
13 Quinty Westerink AAV '36

7 5,44 14 7,16 12 6,35 13 7,37
14 Nerena Brunt AAV'36 15 5,27 12 6,04 12 7,08 18 6,54 12 7,29
15 Puck Vos AAV'36 12 5,14 13 6,08

13 6,38 20 8,13
16 Kirsten Markman AAV'36 18 5,42 18 7,54

19 7,21 24 8,32
17 Simone van Gemeren AV'47 20 6,16

17 9,32 20 8,13 22 8,23













Pl Meisjes D2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m Alp 1300m
1 Nila Knoester AV Sparta 2 4,14 1 4,52 2 5,55 1 5,24 10 7,33
2 Floor Tromp AAV'36 4 4,20

1 5,46 2 5,30 1 6,09
3 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 1 4,13 2 5,04

4 5,34 2 6,12
4 Tirra Aalla Leiden Atletiek 3 4,18 3 5,06 4 6,06 3 5,32

5 Kato van Wilgen AV'47 8 4,52 5 5,18 3 5,59 5 5,38 3 6,46
6 Femke Moelker AV Gouda 5 4,37 8 5,26 6 6,20 6 6,02 6 6,58
7 Lot van Nieuwenhuizen AV'47 9 4,52 7 5,25 5 6,10

5 6,56
8 Kim Braat AAV'36 7 4,50 9 5,43 8 6,34 8 6,22 7 7,20
9 Suzanne Moons AV Gouda 12 5,14 13 5,58 9 6,51 12 6,44 8 7,20
10 Caithlyn Keijzer AAV'36 13 5,20 14 6,11 10 7,01 10 6,23 11 7,48
11 Julie van Driel SC Antilope 14 5,20 11 5,49

11 6,29 9 7,27
12 Britt van Haaren SC Antilope 16 5,59 15 6,36 11 7,51

12 8,00













Pl Jongens D1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m Alp 2450m
1 Daan de Mooij AV Rijnsoever

2 6,29 1 8,04 1 8,43 1 10,26
2 Tim van Tilburg AV Gouda 2 6,54 3 6,53

2 8,49 2 10,41
3 Bram de Bruijn AV'47 4 7,02 4 6,55 2 8,18 4 9,28 3 11,03
4 Noah Bosman Antilope 3 7,00 5 6,57 4 8,46

5 11,36
5 Nick van Leeuwen AAV '36

10 7,45 3 8,27 3 9,22 4 11,31
6 Lars Post AAV'36 6 7,33 6 7,17 5 9,03 10 10,10

7 Joris Zuidema AAV'36 10 8,05 8 7,39

6 9,51 6 11,40
8 Roy Gijsen AV'47 7 7,39

6 9,07 8 10,00 9 12,25
9 Lucas Huisman AV'47 8 7,42 7 7,35 9 9,23 9 10,02 7 12,02
10 Niek Esveldt SC Antilope 15 8,11 9 7,40 13 10,06 7 9,59 14 12,57
11 Siemen Visser AAV '36

12 7,55 8 9,16 12 10,25 11 12,53
12 Jelle Hoeks AV Gouda 11 8,05 13 7,57 15 10,25 13 10,27 10 12,49
13 Rik den Duijn Ilion

15 8,05 10 10,02 15 10,48 13 12,55
14 Stan van Rijn ARV Ilion 16 8,25 14 8,02

16 11,02 15 13,04
15 Lucas van Leeuwen AV'47 17 8,29 18 8,16 12 10,05 17 11,12 17 13,33
16 Twan Siegers AV'47 19 8,32 17 8,11 16 11,02 18 11,50 19 14,22













Pl Jongens D2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m Alp 2450m
1 Carl Martens ARV Ilion 1 6,07 1 6,02 1 7,12 1 8,12 1 9,32
2 Raúl Brandhorst AAV'36 2 6,12 2 6,07 2 7,26 7 9,08 3 9,53
3 Robin de Haan SC Reeuwijk 3 6,28 4 6,18 4 7,38 2 8,25 4 10,11
4 Luuk de Graaf Leiden Atletiek 4 6,29 5 6,24 5 7,39 3 8,26 2 9,43
5 Igor Ouwerkerk Leiden Atletiek 5 6,32 3 6,15 6 7,53 4 8,42 6 10,22
6 Wessel Baas SC Reeuwijk 6 6,40 6 6,31 9 7,58 6 8,58 7 10,33
7 luca Menken AV Gouda 19 7,50 9 6,53 7 7,54 5 8,55 11 10,58
8 Naut Carol AV Gouda 9 6,57 7 6,44 10 8,03 9 9,20 10 10,42
9 Mauro van Vliet AV'47 8 6,57 8 6,51 11 8,07 11 9,31 12 11,06
10 Jorn Eerland AV Gouda 12 7,07 10 7,08 12 8,16 8 9,18 9 10,36
11 Heiko Ribberink AV Gouda 10 6,59

13 8,17 10 9,23 8 10,34
12 Twan Dullemond AAV'36 15 7,15 11 7,13 16 9,08 13 9,46 13 11,18
13 Maurits Blinkhof AV'47 16 7,16

14 8,27 14 9,51 15 11,47
14 Thijs van Schoonhoven SC Antilope 20 7,51 13 7,15 15 8,40 15 9,52

15 Thomas de Kort SC Antilope 17 7,36 14 7,19 20 9,25 16 9,53 21 12,37
16 Sven Blok AV Gouda

16 7,43 17 9,10 17 10,38 18 12,18
17 Merijn Hoogerdijk AAV'36 21 7,56 15 7,41 19 9,24

20 12,30
18 Joost van der Wal AAV'36 27 8,23 19 7,50 18 9,18

19 12,19
19 Malte Köster AAV'36 25 8,09 22 8,12 22 9,38 18 10,59

20 Marten van den Brink AAV'36 28 8,26 21 8,04 23 10,01 19 10,59 25 12,54
21 Nick Harkes AV'47 24 8,08

21 9,37 20 11,05 24 12,52
22 Jelmer de Leeuw AAV'36 23 8,05 20 8,01 24 10,05 23 12,12 27 13,29
23 Nils van Veen AV Gouda 30 8,45 18 7,50 28 10,36

22 12,41
24 Lennart Prein AAV'36 26 8,22

30 11,11 22 12,11 26 13,11
25 Christiaan Stuut AV Gouda 29 8,39 24 8,38 27 10,35 24 12,15

26 Casper Knijnenburg AAV'36 33 10,11 26 11,12

25 14,19 28 16,20













Pl Meisjes C1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m Alp 2450m
1 Isa van der valk ARV Ilion 1 6,30 1 6,19 1 7,38 1 8,22 2 10,17
2 Jasmijn Bloemheuvel De spartaan 2 6,35 2 6,20

2 8,26 1 9,55
3 Maud van Beest AAV'36 3 7,12 4 6,50 2 8,09 3 9,08 4 11,01
4 Rianne Buijs AV Gouda

6 7,32 4 9,14 4 9,58 5 12,02
5 Anouk Werkman AV'47 9 8,01 9 7,41 3 9,11 5 10,28 6 12,07
6 Elise Spijkers AAV'36 7 7,45 8 7,35 5 9,26 6 10,31 7 12,34
7 Noor Verduin AAV'36 8 7,47 7 7,34 6 9,39 7 11,23 8 13,27
8 Sofie Visser AAV '36

11 8,29 8 10,02 8 11,37 9 14,24













Pl Meisjes C2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m Alp 2450m
1 Florieke van Ek Leiden Atletiek 4 7,26 3 7,10 1 8,40 3 9,51 1 11,33
2 Azual Jok Agok AAV '36

2 7,09 3 8,55 1 9,36 3 11,48
3 Lisa van der Willik AV'47 5 7,31 4 7,17 2 8,52 2 9,50 2 11,38
4 Isabel van Steenwijk AV Gouda 2 7,15 5 7,22 4 8,55 4 9,56 5 12,01
5 Kate van Elswijk AV Gouda 7 7,44

5 9,09 5 9,57 6 12,18













Pl Meisjes B Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m Alp 2450m
1 Bobet Kloosterman Leiden Atletiek 1 6,36 1 6,30 2 8,01 2 8,40

2 Fabienne Buijs AV Gouda 2 6,37 2 6,45 3 8,13 3 8,53 2 10,42
3 Maaike van der Hulst ARV Ilion 3 6,54 4 7,04 4 8,20 5 9,56 3 11,36













Pl Jongens C1 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2600m Alp 3600m
1 Ruben Oppenhuizen Leiden Atletiek 1 7,41 1 8,31 1 10,16 1 10,07

2 Twan Hogerbrugge AV'47 2 8,30 2 9,11 2 11,01 2 11,06 3 10,12
3 Jop van Harten AAV'36 3 8,40 4 9,30 3 11,16 4 11,32 4 10,35
4 Djanou Giesbergen AAV '36

6 9,54 4 11,32 5 11,43 5 10,56
5 Ronald Bolhuis ARV Ilion 5 9,25 9 10,27 11 13,30 7 12,02 6 11,12
6 Stefan de Groot AV'47 4 9,20 11 10,33 8 12,35 9 13,09 8 11,24
7 Sven Breedeveld AV'47 7 10,12 18 11,32 10 13,25 10 13,12 7 11,23
8 Siep van Amsterdam AAV'36 6 9,30 17 11,20 12 13,32 11 13,22 9 11,45
9 Txiku Snijders Ilion

12 10,35 7 12,17 13 13,43 10 11,46


























Pl Jongens C2 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2600m Alp 3600m
1 Bas Sloot AV'47 1 7,38 1 8,22 1 10,04 1 10,20

2 Marc Dullemond AAV'36 2 7,60 2 8,43 2 10,19 3 10,43 1 9,45
3 Jesse Lamberst AAV'36 5 9,01 4 9,23 5 11,12

3 10,24
4 Heiko Rotteveel AAV'36 6 9,13

8 12,07 5 11,58 5 10,49
5 Douwe Konijn AV'47 8 9,30 8 10,25 13 13,26 7 12,29 6 11,05
6 Dion Ruijter ARV Ilion 10 9,43 11 10,34 9 12,16 6 12,12 9 11,25
7 Sebastiaan Keijzer AAV'36 7 9,26 13 10,39 14 13,58 8 12,42 11 12,05
8 Floris Boer ARV Ilion 11 10,30 12 10,35 11 13,17 9 13,43 10 11,52
9 Boudewijn van den Broek AAV'36 13 10,38 14 11,06 12 13,20 11 13,58 12 12,29
10 Kyan Krol AAV'36 12 10,37 15 11,29 16 14,36 10 13,52 13 12,29
11 Fabio Maurits AAV'36 14 11,03 16 12,29 15 14,09

14 12,34













Pl Jongens B Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 3900m Alp 4850m
1 Thymen van der Loo AV'47 3 12,31 6 11,59 3 12,41 2 16,49 2 18,17
2 Stephan van der Jagt AV'47 5 13,31 7 12,32 8 13,35 3 17,08 4 18,55
3 Thom van Nieuwenhuizen AV'47 4 13,10 8 12,32 7 13,29

5 19,14
4 Roeland van der Ploeg Clytoneus

9 12,40 9 13,38 4 17,29 6 19,54
5 Sander van Vliet AV'47 6 14,25 11 13,05 10 13,50 6 18,08 7 21,05
6 Sander Luijbregts SC Antilope 7 14,39 10 13,05 12 15,03 5 18,06

7 Andy Smit AV Rijnsoever 8 14,59 12 13,45 11 14,56 7 19,07 8 21,06
8 Brian Smit AV Rijnsoever 11 15,49 15 14,40 14 16,19 9 21,15 11 23,23
9 Tijs Konijn AV'47 10 15,48 17 15,12 15 16,23 8 21,14 13 24,02
10 Meindert Hurkmans AV'47 9 14,60 14 14,07 18 17,55 11 21,37 12 23,36
11 Sander Brink AV'47 12 16,00 16 15,01 17 16,53 10 21,31 14 24,25
12 Lars Beukenkamp AV'47 14 17,10

20 18,14 12 21,37 15 24,34













Pl Korte cross mannen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m Alp 2450m
1 Hans Harting AV'47 1 7,04 8 8,14 3 9,28 2 7,30 1 8,46
2 Jimmy Ruter PAC

5 8,00 2 9,22 1 7,25 2 8,48
3 Tjeerd Bruijn AAV '36

12 8,43 9 10,10 3 7,32 5 9,28
4 Vincent Perquin Leiden Atletiek 19 8,27

5 12,51 4 7,39 6 9,34
5 Justin Kraaijenbrink AV'47 11 7,50 14 8,45 11 10,19 9 8,07

6 Salle Wieringa Leiden Atletiek 16 8,17 22 9,20 16 11,09 14 8,40

7 Wesley van Dalen ARV Ilion 28 9,30 19 9,10 14 11,03

10 10,23
8 Elwin van den Broek AAV'36 26 9,18 26 10,13 25 12,03 16 9,00 13 10,50
9 Martin Dullemond AAV'36 35 11,13 30 11,36 30 14,14 23 10,33 14 12,44
10 Max Koning AV'47 31 9,35 27 10,39 28 12,33 19 9,22














Pl Korte cross vrouwen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m Alp 2450m
1 Amina Maatoug Leiden Atletiek 2 8,10

1 10,14 1 8,11 1 9,52
2 Marlène Straathof AV'47 3 8,30 2 9,46 4 11,08 2 8,58

3 Ilse Vester AV'47 5 9,15 3 10,18 5 12,18 3 9,21 3 12,22
4 Joyce Kraaijenbrink AV'47 7 9,53 6 11,01 8 13,25 5 10,19 4 12,23













Pl Meisjes A Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 3900m Alp 4850m
1 Mardin Mahmoud Rijnsoever

2 14,20 3 18,47 2 20,06 1 22,33













Pl Jongens A Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 6500m Alp 7200m
1 Hugo van der Ploeg Clytoneus

1 23,22 1 26,51 2 26,50 1 29,55
2 Lars Heijboer AV'47 1 25,42

2 27,41 3 27,12 2 30,27
3 Gijs van Male ARV Ilion 2 26,52 2 23,58 3 29,38 4 30,24

4 Jochem de Kruijff Clytoneus

3 27,08 5 32,41 5 31,37 3 36,38













Pl Vrouwen Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 3900m Alp 4850m
1 Isabel Cadogan PAC 1 21,60 2 19,21 1 22,03

1 19,57
2 Marieke Pellekooren
2 22,14 3 19,50 2 23,25 1 18,27 2 20,31
3 Daphne Lamboo AV Gouda 3 22,52 4 21,06 3 24,05 2 19,18

4 Anne Visser Avantri 8 27,07 7 24,22 5 27,55 7 23,26 4 27,11













Pl Vrouwen 35 Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 3900m Alp 4850m
1 Deborah vd Jagt AAV'36 2 22,26

3 25,18 1 19,46 2 22,06
2 Janet Rietveld-Noomen Avantri 6 24,38 4 22,32

2 20,37 3 23,02
3 Annemarie Dekker AV Gouda 7 25,44

4 26,58 3 21,30 4 23,47













Pl Mannen Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 10400m Alp 9550m
1 Roeland v.d. Harst Antilope

4 31,43 4 39,57 2 40,38 1 38,43
2 Maarten Blokland SC Antilope 2 37,06

5 39,57 3 41,48 3 41,26
3 Koen Hijman AV'47 4 37,34 7 33,40 7 41,25 5 42,58 2 40,29
4 Wessel Hettema SC Reeuwijk

9 34,40 8 43,47 7 45,05 5 43,37
5 Cornelis Verboom Rotterdam atletiek 6 40,16 8 34,27

11 47,42 6 45,28
6 Vincent Uilenberg Avantri 18 46,47 12 40,16 12 49,52 12 49,38














Pl Mannen masters 40 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 10400m Alp 9550m
1 Jacko de Kort Clytoneus 3 40,32

3 45,03 1 46,23 1 44,41
2 Freek van Zoest Voorschoten'97 2 40,26 3 35,40

3 46,58 4 46,05
3 Shane ten Hennepe AV Gouda 4 41,36 5 37,16 5 45,59 2 46,44 3 45,16













Pl Mannen masters 50 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 10400m Alp 9550m
1 Jan Vergeer Loopgroep Aartstigter 2 40,01 2 35,47

3 48,13 3 43,44
2 André Veldman Triatlhon bond 4 42,32 3 37,04 2 46,50 2 47,51 4 45,43
3 Erik van Daalen SC Antilope 8 45,02 4 38,47 5 50,23

6 48,56
4 Arie Visser Avantri 6 42,47 7 42,10 4 48,33 7 52,22 7 50,13
5 Arjan van Dam Loopgr Aanstichter 17 50,56 9 43,40 8 54,30 9 57,17














Pl Mannen masters 60 Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 6500m Alp 7200m
1 Paul Streep PAC 1 29,06 1 26,08 1 32,07 1 30,57 1 34,38
2 Bauke de Jong avVN

9 32,06 3 39,54 6 38,21 3 43,06

Ogenblik a.u.b. ...