© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

Standen Crosscompetitie Regio Zuid-Holland-Midden 2018-2019

Pl Jongens Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 650m
1 Livio Pet AAV'36 1 3,35 1 4,26 1 5,05 2 3,11











Pl Meisjes Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 650m
1 Flore van Keulen AV Clytoneus 2 3,21 1 3,59 1 4,39 1 2,58
2 Bodien Donkersloot ARV Ilion 1 3,21 2 4,01 2 5,05 2 3,02
3 Femke Braamhaar AV Gouda 4 3,35 4 4,43 3 5,23 3 3,11
4 Anna de Vreugd AV Rijnsoever 3 3,33 5 4,48

3 3,28











Pl Jongens pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Noud Glasbergen AAV'36 5 5,32 1 5,23 2 6,13 1 6,13
2 Hugo Poutsma AAV'36 3 5,24 2 5,37 1 6,12 3 6,41
3 Floris Otto AV Clytoneus 1 5,21

4 6,20 2 6,39
4 Stef de Heij AAV'36 2 5,23 3 5,45 3 6,13 6 6,56
5 Liam Ong Leiden Atletiek 4 5,26 4 5,53 6 6,51 4 6,42
6 Milo Verkerk SC Reeuwijk 7 5,45

5 6,25 5 6,50
7 Leandro van Vliet AV'47

5 5,53 7 6,57 8 7,17
8 Luuk-ian Zuijderduijn AV Rijnsoever 8 5,48 7 6,07 8 6,58 10 7,27
9 Justin van Leeuwen AV'47 10 6,10 9 6,21 11 7,33 7 7,15
10 Duco Hennen AV Gouda 9 6,03

9 7,10 11 7,33
11 Kyano de Wind ARV Ilion 11 6,26 10 6,34 10 7,23 13 8,04
12 Lars Vermeij AAV'36 13 6,35 11 6,56 12 7,50 14 8,05
13 Gijs Teeuw AAV'36 12 6,32 12 7,20 13 8,06 15 8,18
14 Boaz van der Ende AV Gouda 14 6,42

15 9,19 12 7,41











Pl Meisjes pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Fenna Thelen Leiden Atletiek

1 6,10 1 9,16 1 7,01
2 Hannah Bos AV'47 1 6,01 2 6,21

2 7,09
3 Elise Beuning AV Gouda 2 6,15

3 9,27 5 7,58
4 Emma Husslage AV'47 5 6,44 6 7,05

4 7,32
5 Romy van der Heiden AAV'36 6 6,44 5 7,02 5 9,35 9 8,27
6 Yasmin Annaars AV Gouda 7 6,47

6 9,39 6 8,16
7 Indy Bruijnes AAV'36 8 6,58

4 9,34 7 8,23
8 Isabelle Kurvers AV Gouda

7 8,42 8 9,48 10 8,31
9 Fien Reedijk AAV'36 9 7,00

7 9,40 11 8,31











Pl Jongens pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Tijmen Immerzeel AAV'36 1 4,47 1 4,50 3 5,48 1 5,46
2 Pim Ouwehand AAV'36 2 4,48 2 4,52 2 5,46 2 5,47
3 Loets Kortleever Leiden Atletiek 3 4,52 3 4,56 1 5,45 3 5,49
4 Kris van Aalst AV'47 4 5,08

4 6,03 5 6,16
5 Jari Goudena AV Clytoneus 11 5,30 6 5,22 5 6,03 4 6,12
6 Rick Kuijper SC Reeuwijk 6 5,21 4 4,57

6 6,16
7 Rens de Zwart ARV Ilion 9 5,28 7 5,29 7 6,28 7 6,28
8 Rubin Michiels AV Clytoneus 10 5,28 9 5,44 12 6,42 10 6,47
9 Rens van den Berg Leiden Atletiek 8 5,26 20 6,10 9 6,33 13 6,54
10 Tim van Eckardstein ARV Ilion 5 5,17 18 5,57

8 6,39
11 Joaquim van der Born AAV'36 12 5,32 15 5,52 10 6,34 9 6,46
12 Ryan Galewicz AAV'36 7 5,23 13 5,50

15 7,01
13 Cedric Hopman ARV Ilion 16 5,41 10 5,45 16 6,50 12 6,51
14 Roel Brouwers AV Gouda 19 5,50 12 5,49 15 6,47 11 6,49
15 Niels Rüpp AAV'36 14 5,39 16 5,54 18 6,57 14 6,55
16 Luuk van Harskamp AV'47 17 5,43 17 5,56 11 6,38

17 Rik de Vette AV'47 15 5,40 22 6,13 17 6,53 17 7,12
18 Mees Otto AV Clytoneus 18 5,49 19 6,01 13 6,47 18 7,13
19 Benys Koren AV'47 21 5,53

21 7,08 20 7,20
20 Tijn Mikkers AV Gouda 22 5,54

14 6,47 27 7,50
21 Stijn Timmermans AV'47 27 6,13 21 6,11 23 7,23 22 7,24
22 Quint van Hasselt AVR Ilion

26 6,31 22 7,10 21 7,24
23 Levi van der Ham AV Gouda 25 6,06 25 6,19 20 7,07 25 7,37
24 Simon Esveld SC Antilope 29 6,15 23 6,14 24 7,27 23 7,34
25 Olivier de Jager ARV Ilion 24 6,05 27 6,44 25 7,35 28 7,59
26 Rik Burgel AV Clytoneus 31 6,39 28 6,44 19 6,59

27 Jules van den Berg ARV Ilion 33 6,45 29 7,07 26 7,47 30 8,30
28 Dylan Rozendaal ARV Ilion 32 6,43

28 7,59 29 8,11
29 Stijn Verbaan AV Gouda 35 6,53

29 8,21 31 8,42











Pl Meisjes pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Valerie van Keulen AV Clytoneus 1 4,35 1 4,50 1 5,23 1 5,41
2 Fleur Favre Leiden Atletiek 2 5,02 2 5,15 2 5,58

3 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 5 5,11 4 5,32 3 6,08 3 6,18
4 Linde Zuijdendorp AAV'36 10 5,32 5 5,34 5 6,16 2 6,11
5 Julia Hoogendoorn AV Clytoneus 4 5,07 6 5,35 4 6,11

6 Britt van den Berg Leiden Atletiek 7 5,29 3 5,27 6 6,18 5 6,30
7 Olivia Alblas SC Antilope 6 5,27 7 5,45 8 6,41 4 6,28
8 Vienne Pet AAV'36 9 5,32 9 5,57

6 7,07
9 Eva Pasmann AAV'36 8 5,30

10 7,00 8 7,11
10 Tess de Kooter ARV Ilion 14 6,09 11 6,02 11 7,01

11 Evelien Stapper AAV'36 11 5,54

15 7,53 11 7,34
12 Marre de Vette AV'47 18 6,30 12 6,24 14 7,33 12 7,35
13 Jaimy-lynn Kempen AV'47 17 6,22

13 7,21 9 7,33
14 Dianne van Winden SC Antilope

14 6,29 18 8,19 13 8,16
15 Dewi Idzerda AAV'36 22 7,19 17 7,27 17 8,15 14 8,46
16 Inge Cok AV'47 20 6,33

20 9,19 10 7,34
17 Tess van Vliet AV'47 21 6,34 13 6,29 16 8,11












Pl Jongens pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Yuko Paulzen AV Gouda 2 4,35 2 4,45 1 5,20 2 5,40
2 Peter de Bruin Avantri 3 4,45 3 4,47 3 5,38 4 5,53
3 Swen van Schaik Avantri 5 4,47 4 4,49 2 5,21 9 6,00
4 Raigen Kool AV Gouda 8 4,57 6 5,05 4 5,50 5 5,53
5 Harm Timmer AV'47 4 4,46 9 5,11 6 5,55 6 5,54
6 Finn Donkersloot ARV Ilion

7 5,07 9 6,09 3 5,47
7 Gijs de Bruijn AV'47 6 4,50 8 5,09

8 5,59
8 Mees Boom SC Reeuwijk 12 5,08 10 5,12 5 5,52 7 5,58
9 Jens Huisman AV'47 10 5,06 13 5,22 8 6,08 11 6,25
10 Senna Hendriks AAV'36 14 5,10 17 5,30 7 5,59 10 6,02
11 Kai Pet AAV'36 11 5,07 14 5,22 12 6,17 13 6,28
12 Luca Bal AV'47 13 5,10 12 5,20 14 6,22 12 6,27
13 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 15 5,30 21 5,34 15 6,24 14 6,37
14 Peter Spruyt ARV Ilion 18 5,40 15 5,26 13 6,18 24 7,08
15 Boris Klaver ARV Ilion 7 4,56 11 5,20

30 9,24
16 Olav de Best AAV'36 17 5,37 19 5,34 16 6,30 16 6,45
17 Jurre Vreeburg AV'47 16 5,33 20 5,34 17 6,30 19 6,55
18 Luuk van der Bas SC Reeuwijk 22 5,51 28 6,04 18 6,42 15 6,44
19 Tim van der Wal AAV'36 19 5,48 25 5,53 19 6,43 20 6,58
20 Nure Spijkers AAV'36 24 5,53 24 5,52 21 6,50 18 6,54
21 Niels Rietveld ARV Ilion 26 5,56 22 5,49 20 6,49 21 7,02
22 Mart van den Hooren AAV'36 25 5,54

22 6,53 23 7,07
23 Max Leijnse AAV'36

27 6,03 24 6,56 22 7,03
24 Rutger de Leeuw AAV'36 23 5,52

23 6,55 28 8,06
25 Maxim 't Hart AAV'36 31 6,12 29 6,35 25 7,31 26 7,28
26 Ruben Beuning AV Gouda 29 6,04

26 7,33 27 7,43
27 Dante Kooij AV Gouda 33 6,49 30 7,00 27 8,32 29 8,48











Pl Meisjes pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Rosalie Verhoef Avantri 1 4,52 4 5,12 2 5,44 1 5,52
2 Fayah Bosman SC Antilope 3 5,07 1 4,58 1 5,36 2 5,55
3 Bibi de Geest SC Antilope 2 5,01 2 5,05 6 6,02 5 6,12
4 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda 4 5,08 3 5,08 4 5,53 3 6,06
5 Indy van Tol AAV'36 5 5,16 6 5,22 5 5,56 4 6,10
6 Inge de Heij AAV'36 12 5,38 5 5,17 11 6,28 6 6,24
7 Sara Bos SC Antilope 6 5,28 16 6,11 9 6,15 8 6,34
8 Noor van de Meent AAV'36 15 5,42 8 5,40 8 6,15 9 6,37
9 Emma Wissing AV Gouda

7 5,29 7 6,12 11 6,56
10 Britt Mourits SC Antilope 11 5,36 10 5,43 10 6,26 7 6,29
11 Alyshia Flamand Avantri 8 5,30 9 5,41 13 6,38 12 7,07
12 Nelle Kraamer AV Gouda 9 5,35

15 6,41 10 6,54
13 Evy Eising ARV Ilion 13 5,40 11 5,49 16 6,50 17 7,31
14 Eva Stelling AAV'36 16 5,42 13 5,56 12 6,29

15 Lieke Bakker AV Gouda 21 6,06 12 5,55 17 7,00 13 7,19
16 Pien van der Veen AV Gouda 17 5,43 14 5,57 21 7,11 14 7,23
17 Sabine Visser AV'47 20 6,04 17 6,11 18 7,05 18 7,33
18 Anouk Bakker AV Gouda 22 6,08 21 6,15 19 7,07 16 7,30
19 Valerie wong AAV'36 19 6,02 15 6,08 23 7,21

20 Cynthia Grundmann AV'47 18 6,01 22 6,30 26 7,35 20 7,45
21 Karlijn Griffioen ARV Ilion

20 6,13 20 7,08 21 7,47
22 Lieke Dekker AV Gouda 24 6,21 18 6,11 24 7,25 22 7,48
23 Esther Groenewoud AV Gouda 23 6,20 26 6,46

19 7,40
24 Renée Veeningen AV'47 26 6,39 25 6,45 27 7,38 24 8,15
25 Charlotte van der Meulen AV Gouda 25 6,29 28 6,57

23 8,04
26 Jasmijn Hoornweg AAV'36 28 6,48 19 6,11 29 7,47

27 Donna van Dijk AV Gouda 27 6,39 27 6,50 28 7,43 25 8,21
28 Megan van beugen AAV'36 29 6,51

31 8,04 26 8,32
29 Isa Oostwouder AAV'36 30 7,07 29 7,20 32 8,55 27 9,44
30 Alyssia Hoornweg AV Gouda 31 7,58 30 9,26 33 9,12 28 10,20











Pl Jongens pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Nick Barendse ARV Ilion 3 4,33 1 4,36 2 5,24 4 5,33
2 Martijn Leih AV Clytoneus 5 4,35 3 4,39 1 5,17 3 5,28
3 Twan Goudena AV Clytoneus 7 4,42 2 4,36 3 5,25 5 5,35
4 Tijn van Harten AAV'36 4 4,34 4 4,50 5 5,35 6 5,54
5 Jop Gründmann AAV'36 6 4,40 5 4,50 4 5,32 7 5,56
6 Ruben Koert AV'47 9 4,54 6 4,59 6 5,46 8 6,05
7 Luuk Ouwehand AAV'36 8 4,53 13 5,16 7 5,46 9 6,07
8 Marijn Husslage AV'47 11 5,06 7 5,09

12 6,13
9 Merijn Frederiks AAV'36 10 5,04

9 6,04 13 6,17
10 Tijn den Duijn ARV Ilion 14 5,12 14 5,16 8 5,51 11 6,13
11 Olaf van Leeuwen AV'47 19 5,19 15 5,26 11 6,15 10 6,12
12 Maurits 't Hart AAV'36 12 5,10 11 5,14 18 6,30

13 Thomas van Hest AV Gouda 17 5,16 16 5,29 10 6,06

14 Levi Nieuwenhuis AAV'36 21 5,28 12 5,15 14 6,22

15 Bram Tanghe AV Gouda 18 5,18 29 6,31 12 6,16 21 6,48
16 Romijn van der Bijl AAV'36 29 5,42 18 5,38 15 6,22 18 6,39
17 Beau Janssen AAV'36 20 5,23

19 6,32 15 6,36
18 Noam Michiels AV Clytoneus 25 5,36 17 5,34 17 6,27 20 6,47
19 Roy van Rijn SC Reeuwijk 24 5,35 20 5,46

17 6,38
20 Cristian Maliepaard SC Reeuwijk

21 5,46 27 7,47 14 6,35
21 Timo Groenleer AV'47 22 5,33 25 5,50 24 6,59 26 6,59
22 Teije Hekkema AAV'36 30 5,48 27 6,06 21 6,40 23 6,54
23 Lucas Otto AV Clytoneus 23 5,34

20 6,32 29 7,25
24 Koen Bontekoe AV'47 27 5,38 22 5,48 25 7,16 25 6,58
25 Niels van Schoonhoven SC Antilope 28 5,39 23 5,48 22 6,40 27 7,09
26 Fedde Kölker AAV'36 32 5,57 28 6,15 23 6,54 30 7,26
27 Olger van Husen AV Gouda 31 5,49 24 5,49

28 7,11
28 Zidane Khan AV Gouda 33 6,52 30 6,58 28 8,00 32 8,16
29 Dion Blom Trackstars Nesselande 34 7,08 31 7,45 29 8,32 33 9,08











Pl Meisjes pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Edith van den Berg ARV Ilion 1 4,44 1 4,48 2 5,46 3 5,56
2 Dominique van Beusekom AAV'36 2 4,47 3 4,52

2 5,54
3 Juna Kortleever Leiden Atletiek 4 4,53 2 4,49 1 5,46 5 6,00
4 Jara de Heij AAV'36 3 4,51 4 5,12 4 5,57 4 5,59
5 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 7 5,01 6 5,19 3 5,53 6 6,08
6 Maud van Zuilen AV'47 6 5,00 5 5,14 5 6,06 11 6,45
7 Lois van der Zanden AV Gouda 5 4,59 7 5,28 6 6,10 7 6,23
8 Linn Uithol AAV'36 8 5,17 9 5,33 8 6,32 14 6,55
9 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 10 5,23 10 5,36 10 6,34 15 6,59
10 Daria Martina AAV'36 12 5,31 11 5,40 7 6,22

11 Sara Liebrechts AV Gouda 11 5,29 8 5,29 17 7,00

12 Sophie Leenheer AAV'36 15 5,33 15 5,46 9 6,34 12 6,53
13 Tessa Jansen ARV Ilion 14 5,33 13 5,43 12 6,38 16 7,00
14 Floor Mank AAV'36 13 5,32 14 5,44

17 7,02
15 Safae Barboucha AV Gouda 19 5,47 17 6,21 18 7,04

16 Sarah Aret AV Gouda 20 5,54 16 5,50 19 7,09 20 7,21
17 Giamingga Orsini AV Gouda 21 5,56

16 6,58 19 7,10











Pl Meisjes D1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Sienna Toussaint AAV'36 1 4,45 4 5,06 2 5,36 1 5,35
2 Kiira van Dijk AV Rijnsoever 2 4,46 1 4,52 1 5,32 4 5,52
3 Isa Ong Leiden Atletiek 6 4,59 2 4,58 4 5,54 3 5,51
4 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 13 5,15 5 5,08 3 5,53 5 6,03
5 Lieke van Tol AAV'36 8 5,06 7 5,11 5 5,55 2 5,49
6 Karlijn Jansz Leiden Atletiek 9 5,09 3 5,02 6 5,55 8 6,10
7 Sara van der Valk AV'47 4 4,56

8 5,56 7 6,10
8 Mae van den Berg Leiden Atletiek 12 5,13 6 5,08 7 5,55 6 6,08
9 Isa van Haaren SC Antilope 10 5,10 16 5,34 12 6,16 11 6,33
10 Lynn Theuns AAV'36 16 5,21 14 5,28 11 6,11 10 6,18
11 Amber Spek SC Antilope 11 5,11 13 5,28 14 6,19

12 Shamilla Martina AV Gouda 18 5,21 11 5,15 10 6,09

13 Sanne Werkman AV'47 21 5,50 17 5,38 18 6,33 13 6,55
14 Lizette de Jong AAV'36 18 5,36 22 5,53 19 6,40 12 6,45
15 Demily van Lent AV'47 22 5,52 23 5,58 21 6,47 15 7,19
16 Lisa Zoet AV'47 23 5,53 20 5,49 22 6,51 16 7,26
17 Marloes Timmer AV'47 19 5,40 18 5,42 24 7,04

18 Tessel Arts Avantri 20 5,44 21 5,50 20 6,46

19 Kyra van Klink AAV'36 26 6,05 24 6,00 23 6,53 14 7,04
20 Sterre Wansinck AAV'36 24 5,58

26 7,15 18 8,32
21 Aysha Mohamud AV'47 28 6,29

27 7,31 17 7,48
22 Lynn Stolk Avantri 29 6,43 26 6,48

19 9,08
23 Benthe Arts Avantri 27 6,19 25 6,13 25 7,09












Pl Meisjes D2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1400m
1 Jana Nagtegaal AAV'36 1 4,11 1 4,20 1 5,04 1 5,10
2 Yzara van der Born AAV'36 2 4,12 3 4,29 2 5,09 2 5,17
3 Marijn Kieft AAV'36 3 4,32 4 4,30 3 5,22 3 5,42
4 Renske de Wilde AV Gouda 4 4,36 5 4,46 4 5,38 5 5,51
5 Marissa van Tol AV'47 5 4,48 6 4,56 5 5,43 4 5,50
6 Emma Vreijling AAV'36 8 4,57 7 4,57 6 5,50 7 6,00
7 Nerena Brunt AAV'36 9 4,57 8 5,00 7 5,50 6 5,52
8 Loes van der Berg SC Reeuwijk 7 4,54 9 5,03 8 5,51

9 Quinty Westerink AAV'36 6 4,53 12 5,18

10 6,06
10 Puck Vos AAV'36 11 5,12 14 5,21 11 6,05 8 6,04
11 Puck van der Wolf AV Gouda

13 5,18 12 6,06 9 6,06
12 Rosanne Boer ARV Ilion 14 5,19 18 5,32 13 6,07 9 6,14
13 Jolie Heemskerk AAV'36 17 5,20 10 5,15 15 6,21 12 6,17
14 Indy Stor AV Gouda 13 5,18 15 5,25 10 6,04

15 Joyce Rijsdam AAV'36 12 5,14 16 5,27 14 6,13 14 6,27
16 Merel van Reen AAV'36 19 5,30 17 5,30 17 6,31 13 6,26
17 Romy Mourits SC Antilope 15 5,19 19 5,36 18 6,33 15 6,28
18 Elise Bouthoorn AAV'36 21 5,42 20 5,44 16 6,29 16 6,40











Pl Jongens D1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Davey Ouwehand Leiden Atletiek

2 6,23 1 8,54 1 7,45
2 Noa Pet AAV'36 1 6,45 4 6,33 2 9,14 3 8,03
3 Joep den Dulk Leiden Atletiek 2 6,55 3 6,32 3 9,34 2 8,00
4 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 3 7,05 7 6,49 5 9,49 4 8,29
5 Alef Kool AV Gouda 4 7,12

8 9,59 5 8,37
6 Jaro van der Lugt AV Sparta 6 7,22 10 7,13

6 8,43
7 Jente Husslage AV'47 5 7,15 8 7,02

11
8 Thijs van Bruggen AV'47 7 7,30 9 7,13 13 10,16 10 9,01
9 Chico Hoogervorst AAV'36 15 7,46 19 7,33 9 10,05 7 8,43
10 Wytze Konijn AV'47 10 7,38 13 7,21 12 10,12 12 9,05
11 Maurice Moons SC Antilope 9 7,37 18 7,31

9 8,59
12 Luuk Schoonman AV Gouda 14 7,45 16 7,24 7 9,51

13 Bram Van der Wel AV'47

11 7,17 10 10,08 16 9,19
14 Sem Heijboer AV'47 8 7,33

16 10,44 17 9,20
15 Jelle Hoogeveen AAV'36 19 8,05 15 7,22

8 8,44
16 Iven Kooij AV Gouda 13 7,44 12 7,20 18 10,48 18 9,33
17 Linus van Arkel AAV'36 11 7,41 20 7,33 27 11,15 13 9,14
18 Tobias Henze AV Gouda 16 7,50 17 7,26 14 10,28

19 Rick van Duijn SC Reeuwijk 18 8,04 21 7,43 19 10,51 21 9,49
20 Sjoerd Mikkers AV Gouda 21 8,13

17 10,45 23 10,03
21 Sem van den Boom AAV'36

22 7,48 25 11,11 15 9,17
22 Ivar Martens ARV Ilion

27 7,57 23 11,01 14 9,16
23 Julian plompen AAV'36 25 8,18 26 7,57 21 10,55 22 10,01
24 Dave Harkes AV'47 17 8,02 31 8,19 30 11,37 24 10,21
25 Xander Turkstra ARV Ilion 24 8,16 28 8,06 29 11,17 20 9,48
26 Matt Ter Steege SC Antilope 27 8,45 29 8,09

25 10,57











Pl Jongens D2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Daan de Mooij AV Rijnsoever

1 6,17 1 8,42 1 7,40
2 Tim van Tilburg AV Gouda 1 6,39 2 6,18 2 8,47 2 7,48
3 Bram de Bruijn AV'47 2 6,40 3 6,18 3 8,59 3 8,02
4 Noah Bosman SC Antilope 3 6,58 5 6,35 5 9,36 4 8,07
5 Leonard van Eer AV Rijnsoever 4 7,09 4 6,30 4 9,17

6 Nick van Leeuwen AAV'36 5 7,16 6 6,58

5 8,32
7 Lucas Huisman AV'47 6 7,20 8 7,06 9 9,57 7 9,01
8 Lars Post AAV'36 9 7,21 7 7,01 8 9,57 6 8,37
9 Joris Zuidema AAV'36 10 7,22 10 7,14 7 9,51 9 9,24
10 Roy Gijsen AV'47 8 7,21 9 7,07 10 9,58

11 Siemen Visser AAV'36 11 7,37 12 7,28 11 10,37 8 9,12
12 Stan van Rijn ARV Ilion 12 7,51 11 7,27 12 10,51 10 9,41
13 Sander Niemans AAV'36

15 7,50 14 10,58 11 9,48
14 Lucas van Leeuwen AV'47 13 8,31 17 8,46 17 11,52 12 10,13
15 Twan Siegers AV'47 14 9,07 16 8,26 16 11,39

16 Thomas Kik AV Gouda

13 7,46 13 10,51

17 Hugo Brunt AV Clytoneus

14 7,49 15 11,04












Pl Meisjes C1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Nila Knoester AV Sparta 1 6,46 2 6,43

1 7,59
2 Kato van Wilgen AV'47 3 7,04 3 6,47 2 9,37 2 8,14
3 Lot van Nieuwenhuizen AV'47 5 7,25 5 7,04 4 10,05 4 8,54
4 Jasmijn Oskam AAV'36 7 7,46

5 10,10 5 9,06
5 Femke Moelker AV Gouda 6 7,29 6 7,34 7 10,39 6 9,09
6 Suzanne Moons AV Gouda 8 7,57 7 7,37 8 10,44 9 9,56
7 Jet van der Heijden Leiden Atletiek 11 8,14

6 10,38 7 9,30
8 Julie van Driel SC Antilope 9 8,10 9 7,55

8 9,48
9 Britt van Haaren SC Antilope 10 8,12 8 7,51 9 10,49 12 10,18
10 Caithlyn Keijzer AAV'36 12 8,34 11 8,21 10 11,48 10 10,08











Pl Meisjes C2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Isa van der valk ARV Ilion 1 6,32

1 8,54 1 7,36
2 Maud van Beest AAV'36 2 6,48 1 6,11 3 9,19 2 8,12
3 Anouk Werkman AV'47 5 7,30 3 7,09 4 9,58 3 8,51
4 Rianne Buijs AV Gouda 4 7,26 2 6,58 6 10,22 6 9,05
5 Jo-Ann Kortekaas Leiden Atletiek 7 7,56

5 10,20 4 8,55
6 Annika Zornig AAV'36 6 7,41

7 10,42 5 9,03
7 Elise Spijkers AAV'36 8 7,58 4 7,55 8 11,01 7 9,36
8 Noor Verduin AAV'36 9 8,16 5 8,14 9 11,45 8 9,47











Pl Meisjes B Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Fabienne Buijs AV Gouda 1 6,40 1 6,10 1 8,56 1 7,44
2 Meline Crolla AV'47 5 7,27 2 6,56 3 10,03 2 8,33
3 Lisa van der Willik AV'47 4 7,10 5 7,01 2 9,51 3 8,34
4 Annika van Luijken AV'47 3 7,09 3 6,59

6 9,04
5 Demi van Mourik PAC 6 7,28 4 7,00 4 10,09 7 9,12
6 Florieke van Ek Leiden Atletiek 7 7,36 7 7,08 5 10,25 5 8,58
7 Esmee van der Hulst ARV Ilion 8 7,45 8 7,27 6 10,29 4 8,52
8 Judith van Vugt AV Gouda

9 7,46 7 11,03 8 9,45











Pl Jongens C1 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2500m
1 Siwar Kool
2 8,08 2 7,53 1 10,16 1 8,51
2 Carl Martens ARV Ilion 1 8,04 1 7,43 2 10,28

3 Raúl Brandhorst AAV'36 4 8,33 3 7,57 3 10,47 2 9,18
4 Robin de Haan SC Reeuwijk 3 8,29 7 8,32 4 10,54 3 9,25
5 Wessel Baas SC Reeuwijk 5 8,41 6 8,26 6 11,20 4 9,38
6 Felix van Eer AV Rijnsoever 6 8,47 5 8,24 5 11,13

7 Mauro van Vliet AV'47 8 9,02 10 8,55 7 12,03 6 10,24
8 Heiko Ribberink AV Gouda 9 9,11

9 12,15 10 10,53
9 Jorn Eerland AV Gouda 10 9,14 11 8,57

7 10,27
10 Sven Blok AV Gouda 12 9,31 13 9,09 10 12,19 8 10,38
11 Maurits Blinkhof AV'47 13 9,33 12 9,04 11 12,35 9 10,47
12 Henrik Drost AAV'36 20 10,16 15 9,31 13 12,45 12 11,06
13 Willem Schoo Leiden Atletiek 17 10,08 17 9,34 15 12,51 11 10,55
14 Thijs van Schoonhoven SC Antilope 15 9,55 19 10,00 18 13,53 13 11,28
15 Malte Köster AAV'36 19 10,12 18 9,47 14 12,50 14 11,40
16 Thomas de Kort SC Antilope 18 10,09 16 9,32 16 12,54

17 Lennart Prein AAV'36 25 11,08 21 11,12 17 13,43 16 15,07
18 Boas van Vemde AV'47 23 10,43 20 10,29

15 12,34











Pl Jongens C2 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2500m
1 Ruben Oppenhuizen Leiden Atletiek 1 7,53 1 7,31 1 10,10 1 8,56
2 Twan Hogerbrugge AV'47 2 8,34 5 8,14 3 11,05 3 9,37
3 Jop van Harten AAV'36 3 8,41 3 8,12 2 10,57 4 9,53
4 Stefan de Groot AV'47 4 8,56 6 8,38 4 11,37 5 10,04
5 Ronald Bolhuis ARV Ilion 5 9,06 7 9,11 5 12,02 7 11,08
6 Siep van Amsterdam AAV'36 6 9,33 8 9,12 6 12,07 6 10,35
7 Sven Breedeveld AV'47 7 9,49 10 9,31 7 12,38 9 11,25
8 Fabian Ruijter ARV Ilion 9 10,25 11 9,47 8 12,38 8 11,09











Pl Jongens B Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 4200m
1 Lars van der Valk ARV Ilion 1 12,12

2 10,56 3 15,26
2 Marc Dullemond AAV'36 2 12,16 3 11,00 1 10,54

3 Thom van Nieuwenhuizen AV'47 3 12,45 5 11,43 3 11,31 6 16,17
4 Salle Wieringa Leiden Atletiek 5 13,03 4 11,41

4 16,13
5 Sander van Vliet AV'47 6 13,22 8 12,06 8 12,25 8 17,20
6 Stan van Tilburg AV Gouda 8 14,01 13 12,52 7 12,17 9 17,21
7 Joppe Bakker AV Clytoneus 7 13,57 12 12,42 9 12,29

8 Douwe Konijn AV'47 9 14,01 11 12,39 10 12,37

9 Meindert Hurkmans AV'47 10 14,21 10 12,23 12 13,05 10 18,24
10 Dion Ruijter ARV Ilion 11 14,35 14 13,06 11 12,49 11 18,25
11 Sander Brink AV'47 14 17,13

15 16,00 13 22,41
12 Lars Beukenkamp AV'47

15 14,26 14 14,24 14 25,24











Pl Korte cross mannen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m
1 Hans Harting AV'47 2 7,28 1 7,05 5 9,05 2 6,35
2 Tjeerd Bruijn AAV'36 10 7,58 5 7,28 4 8,54 5 6,43
3 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus

4 7,26 6 9,08 4 6,39
4 Lars Heijboer AV'47 8 7,45

7 9,09 6 6,51
5 Joeri van Egmond AAV'36 16 8,21 9 8,00 15 9,45 9 7,18
6 Stephan van der Jagt AV'47 13 8,12 13 8,08 14 9,43 10 7,33
7 Thijs Folkers AV'47 17 8,26 10 8,01

11 7,34
8 Michel Ruijter ARV Ilion 15 8,18 11 8,02 13 9,38

9 Menno van der Jagt Zevenhoven

15 8,12 16 9,49 13 7,45
10 Jochem de Kruijff AV Clytoneus

19 8,33 18 10,19 14 7,45
11 Andy Smit AV Rijnsoever

20 8,33 20 10,39 16 7,58
12 Wesley van Dalen ARV Ilion 22 8,59 17 8,26 19 10,37

13 Bart van Zijp AAV'36 25 9,27 24 8,55

18 8,10
14 Max Koning AV'47 26 9,32 29 9,22 22 11,06 20 8,22
15 Matthijs de Waal AV'47 28 9,43 27 9,08 23 11,17 19 8,10
16 Brian Smit AV Rijnsoever

26 9,06 24 11,42 21 8,31
17 Floris Boer ARV Ilion 27 9,42 28 9,15 25 11,45 23 8,45











Pl Korte cross vrouwen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m
1 Bobet Kloosterman Leiden Atletiek 2 8,47

2 10,10 1 7,40
2 Joyce Kraaijenbrink AV'47 7 10,28 2 9,36 3 11,45 3 8,36
3 Maaike van der Hulst ARV Ilion 6 9,52

4 11,48 2 8,30











Pl Jongens A Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 7000m
1 Filimon Meles Avantri 1 24,35 1 22,50 3 32,22 5 36,33
2 Thymen van der Loo AV'47 3 26,56 2 23,50 2 31,10 1 29,32
3 Oliver Silk Leiden

3 25,17 4 32,24 2 30,22
4 Gijs van Male ARV Ilion 2 27,14
















Pl Vrouwen Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 4200m
1 Daphne Lamboo AV Gouda 4 20,55 1 19,10 3 19,16 1 17,27
2 Evita Hoogeveen AV'47 3 20,26

2 18,49 2 17,47
3 Anne Visser Avantri 8 28,46 4 26,18 9 24,30

4 Irene de Jong SC Antilope 9 35,49

11 31,32 5 28,14











Pl Vrouwen 35 Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 4200m
1 Nathalie Klaassen AAV'36

1 18,03 1 17,57 1 16,39
2 Hilde van Oirschot ARV Ilion 1 20,43

2 18,33 2 17,14
3 Maria Pardueles Gouda

2 20,25 5 21,00 4 19,31
4 Janet Rietveld-Noomen Avantri 5 24,19 4 21,54

6 20,03
5 Annemarie Dekker AV Gouda 6 25,20 5 22,29 7 22,19 5 19,52
6 Petra Maurits AV'47 8 28,09 7 24,42 8 25,16 7 23,10
7 Margreet Kloeze Hellas Utrecht 9 31,14 9 28,35

8 27,10
8 Karin Koster-Heij AV'47 10 31,16 8 27,32 9 27,38












Pl Mannen Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 9800m
1 Koen de Leeuw Leiden Atletiek 1 34,36 1 30,59 1 36,26 3 35,14
2 Maarten Blokland SC Antilope 3 37,35 2 32,46 4 38,56 4 36,28
3 Vincent Tas ARV Ilion 4 38,21

3 38,15 10 41,51
4 Dennis van Hof Waddinxveen

6 37,41 5 41,44 8 38,20
5 Vincent Uilenberg Avantri 9 43,36 5 37,28 10 44,31 9 41,08
6 Jorne van Ginkel
10 44,23 8 38,33 14 47,11 13 45,45
7 Frank van Haastrecht SC Antilope 12 45,22

15 48,36 12 44,17











Pl Mannen masters 40 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 9800m
1 Pascal van Norden AV Gouda 1 37,38 2 34,01

1 36,43
2 Alex Olieman Rotterdam atletiek 3 38,50 4 35,49 6 44,08 3 41,46
3 Patrick van Leeuwen AV'47 5 39,53 5 36,05 5 43,55 2 41,21
4 Geert Moelker AV Gouda 8 42,10 7 37,15

4 43,28











Pl Mannen masters 50 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 9800m
1 Jan Vergeer Loopgroep Aart Stigter 4 40,50

3 42,16 1 39,42
2 Arie Visser Avantri 6 44,15 2 37,42 4 44,20 3 42,10
3 Ron Aret Loopgroep Aart Stigter 7 45,04 4 38,42 5 45,26 4 43,44
4 Ko Heij SC Reeuwijk 8 46,38 5 40,50 7 48,54

5 Arjan van Dam Loopgroep Aart Stigter 12 50,49 10 50,40 9 51,46 5 48,25
6 Mart van der Kamp Gouda 11 50,49 7 44,49 10 55,13












Pl Mannen masters 60 Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 7000m
1 Maarten van Erkel Loopgroep Aart Stigter 1 28,13 1 25,14 1 31,21

2 Jaap van Mannekes AV Gouda 2 28,18 2 26,24 2 32,19

3 Piet van Wijngaarden Avantri 5 30,38 3 27,02 4 34,48 1 33,31
4 Aad van der Poel Avantri 7 32,24 4 28,13

2 34,29

Ogenblik a.u.b. ...