© Atletiekvereniging AV'47 - privacybeleid  - disclaimer

Standen Crosscompetitie Regio Zuid-Holland-Midden 2018-2019

Pl Jongens Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m
1 Livio Pet AAV'36 1 3,35 1 4,26
2 Lars Pannebakker
2 5,11








Pl Meisjes Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m
1 Bodien Donkersloot ARV Ilion 1 3,21 2 4,01
2 Flore van Keulen AV Clytoneus 2 3,21 1 3,59
3 Anna de Vreugd AV Rijnsoever 3 3,33 5 4,48
4 Ronja Klaver ARV Ilion 5 4,29 3 4,37
5 Femke Braamhaar AV Gouda 4 3,35 4 4,43







Pl Jongens pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Floris Otto AV Clytoneus 1 5,21

2 Noud Glasbergen AAV'36 5 5,32 1 5,23
3 Stef de Heij AAV'36 2 5,23 3 5,45
4 Hugo Poutsma AAV'36 3 5,24 2 5,37
5 Liam Ong Leiden Atletiek 4 5,26 4 5,53
6 Leandro van Vliet AV'47

5 5,53
7 Job Timmermans Avantri 6 5,42

8 Timo de Pater SC Reeuwijk

6 6,03
9 Milo Verkerk SC Reeuwijk 7 5,45

10 Luuk-ian Zuijderduijn AV Rijnsoever 8 5,48 7 6,07
11 Levi de Vries ARV Ilion

8 6,07
12 Duco Hennen AV Gouda 9 6,03

13 Justin van Leeuwen AV'47 10 6,10 9 6,21
14 Kyano de Wind ARV Ilion 11 6,26 10 6,34
15 Lars Vermeij AAV'36 13 6,35 11 6,56
16 Gijs Teeuw AAV'36 12 6,32 12 7,20
17 Boaz van der Ende AV Gouda 14 6,42

18 Tim Langeveld AAV'36 15 6,46

19 Gijs Versteeg AV'47 16 6,50








Pl Meisjes pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Hannah Bos AV'47 1 6,01 2 6,21
2 Fenna Thelen Leiden Atletiek

1 6,10
3 Elise Beuning AV Gouda 2 6,15

4 Maren de Bruin Avantri 3 6,17

5 Noor van den Heuvel SC Reeuwijk

3 6,27
6 Rosa Visser
4 6,25

7 Aafke Simons AV Clytoneus

4 6,52
8 Emma Husslage AV'47 5 6,44 6 7,05
9 Romy van der Heiden AAV'36 6 6,44 5 7,02
10 Yasmin Annaars AV Gouda 7 6,47

11 Isabelle Kurvers AV Gouda

7 8,42
12 Indy Bruijnes AAV'36 8 6,58

13 Fien Reedijk AAV'36 9 7,00








Pl Jongens pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Tijmen Immerzeel AAV'36 1 4,47 1 4,50
2 Pim Ouwehand AAV'36 2 4,48 2 4,52
3 Loets Kortleever Leiden Atletiek 3 4,52 3 4,56
4 Kris van Aalst AV'47 4 5,08

5 Rick Kuijper SC Reeuwijk 6 5,21 4 4,57
6 Tim van Eckardstein ARV Ilion 5 5,17 18 5,57
7 Sydney Epping SC Reeuwijk

5 5,08
8 Jari Goudena AV Clytoneus 11 5,30 6 5,22
9 Ryan Galewicz AAV'36 7 5,23 13 5,50
10 Rens de Zwart ARV Ilion 9 5,28 7 5,29
11 Rens van den Berg Leiden Atletiek 8 5,26 20 6,10
12 Tigo Mooiman Leiden Atletiek

8 5,34
13 Rubin Michiels AV Clytoneus 10 5,28 9 5,44
14 Cedric Hopman ARV Ilion 16 5,41 10 5,45
15 Bas Nobel AV Clytoneus

11 5,47
16 Joaquim van der Born AAV'36 12 5,32 15 5,52
17 Roel Brouwers AV Gouda 19 5,50 12 5,49
18 Jay Ly ARV Ilion 13 5,38 24 6,17
19 Niels Rüpp AAV'36 14 5,39 16 5,54
20 Koen Kemper ARV Ilion

14 5,51
21 Rik de Vette AV'47 15 5,40 22 6,13
22 Luuk van Harskamp AV'47 17 5,43 17 5,56
23 Mees Otto AV Clytoneus 18 5,49 19 6,01
24 Martijn Vergeer AV Gouda 20 5,51

25 Benys Koren AV'47 21 5,53

26 Stijn Timmermans AV'47 27 6,13 21 6,11
27 Tijn Mikkers AV Gouda 22 5,54

28 Brett Geers AV'47 23 6,03

29 Simon Esveld SC Antilope 29 6,15 23 6,14
30 Olivier de Jager ARV Ilion 24 6,05 27 6,44
31 Levi van der Ham AV Gouda 25 6,06 25 6,19
32 Jamie Heemskerk ARV Ilion 26 6,12

33 Quint van Hasselt AVR Ilion

26 6,31
34 Guus Verkaik AV Gouda 28 6,14

35 Rik Burgel AV Clytoneus

28 6,44
36 Jules van den Berg ARV Ilion 33 6,45 29 7,07
37 Alex Roggeveen Trackstars Nesselande 30 6,26

38 Sydney Beurloo


30 7,22
39 Rick Burgel AV Clytoneus 31 6,39

40 Kyan Schamper SC Reeuwijk

31 7,29
41 Dylan Rozendaal ARV Ilion 32 6,43

42 Twan van Duuren Avantri 34 6,49

43 Stijn Verbaan AV Gouda 35 6,53








Pl Meisjes pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Valerie van Keulen AV Clytoneus 1 4,35 1 4,50
2 Fleur Favre Leiden Atletiek 2 5,02 2 5,15
3 Noa Boutkan Olympus '70 3 5,06

4 Britt van den Berg Leiden Atletiek 7 5,29 3 5,27
5 Julia Hoogendoorn AV Clytoneus 4 5,07 6 5,35
6 Guusje Hoogerbrugge AV Clytoneus 5 5,11 4 5,32
7 Linde Zuijdendorp AAV'36 10 5,32 5 5,34
8 Olivia Alblas SC Antilope 6 5,27 7 5,45
9 Eva Pasmann AAV'36 8 5,30

10 Nora van Aalst AV Clytoneus

8 5,50
11 Vienne Pet AAV'36 9 5,32 9 5,57
12 Julia van den Boom AAV'36 16 6,18 10 5,59
13 Evelien Stapper AAV'36 11 5,54

14 Tess de Kooter ARV Ilion

11 6,02
15 Faye Thijsse ARV Illion 12 6,03

16 Marre de Vette AV'47 18 6,30 12 6,24
17 Merel van Peijpe AV Gouda 13 6,05

18 Tess van Vliet AV'47 21 6,34 13 6,29
19 Tesse de Kooter ARV Ilion 14 6,09

20 Dianne van Winden SC Antilope

14 6,29
21 Anniek Uithol AAV'36 15 6,17

22 Esmeé Molenkamp


15 7,08
23 Indy Schouten SC Reeuwijk

16 7,14
24 Jaimy-lynn Kempen AV'47 17 6,22

25 Dewi Idzerda AAV'36 22 7,19 17 7,27
26 Isa de Vreugd AV Rijnsoever 19 6,32 18 7,34
27 Inge Cok AV'47 20 6,33








Pl Jongens pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Luuk Boutkan Olympus '70 1 4,33

2 Ramon Vaandrager CAV Energie

1 4,39
3 Yuko Paulzen AV Gouda 2 4,35 2 4,45
4 Peter de Bruin Avantri 3 4,45 3 4,47
5 Harm Timmer AV'47 4 4,46 9 5,11
6 Swen van Schaik Avantri 5 4,47 4 4,49
7 Janno de Pater SC Reeuwijk

5 4,54
8 Gijs de Bruijn AV'47 6 4,50 8 5,09
9 Raigen Kool AV Gouda 8 4,57 6 5,05
10 Boris Klaver ARV Ilion 7 4,56 11 5,20
11 Finn Donkersloot ARV Ilion

7 5,07
12 Jelmer Jungschlager Olympus '70 9 4,58

13 Jens Huisman AV'47 10 5,06 13 5,22
14 Mees Boom SC Reeuwijk 12 5,08 10 5,12
15 Kai Pet AAV'36 11 5,07 14 5,22
16 Luca Bal AV'47 13 5,10 12 5,20
17 Senna Hendriks AAV'36 14 5,10 17 5,30
18 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 15 5,30 21 5,34
19 Peter Spruyt ARV Ilion 18 5,40 15 5,26
20 Jurre Vreeburg AV'47 16 5,33 20 5,34
21 Antoni Boekestijn


16 5,28
22 Olav de Best AAV'36 17 5,37 19 5,34
23 Sven Dekker AV Clytoneus

18 5,33
24 Tim van der Wal AAV'36 19 5,48 25 5,53
25 Bas Versteeg AV'47 20 5,49

26 Roald Buurman SC Antilope 21 5,50 26 5,58
27 Luuk vd Bas SC Reeuwijk 22 5,51

28 Niels Rietveld ARV Ilion 26 5,56 22 5,49
29 Rutger de Leeuw AAV'36 23 5,52

30 Kyan van Wetten AV Gouda

23 5,50
31 Nure Spijkers AAV'36 24 5,53 24 5,52
32 Mart van den Hooren AAV'36 25 5,54

33 Mees van Schie Olympus '70 27 6,01

34 Max Leijnse AAV'36

27 6,03
35 Dylan van Boxcel AV Rijnsoever 28 6,02

36 Luuk van der Bas SC Reeuwijk

28 6,04
37 Ruben Beuning AV Gouda 29 6,04

38 Maxim 't Hart AAV'36 31 6,12 29 6,35
39 Milan van den Bosch AV'47 30 6,07

40 Dante Kooij AV Gouda 33 6,49 30 7,00
41 Matthijs Prigge AV Gouda 32 6,45








Pl Meisjes pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Fayah Bosman SC Antilope 3 5,07 1 4,58
2 Rosalie Verhoef Avantri 1 4,52 4 5,12
3 Bibi de Geest SC Antilope 2 5,01 2 5,05
4 Soraya el Bouazzaoui AV Gouda 4 5,08 3 5,08
5 Indy van Tol AAV'36 5 5,16 6 5,22
6 Inge de Heij AAV'36 12 5,38 5 5,17
7 Sara Bos SC Antilope 6 5,28 16 6,11
8 Noor vd Kruk Olympus '70 7 5,28

9 Emma Wissing AV Gouda

7 5,29
10 Alyshia Flamand Avantri 8 5,30 9 5,41
11 Noor van de Meent AAV'36 15 5,42 8 5,40
12 Nelle Kraamer AV Gouda 9 5,35

13 Jasmijn Zwirs AAV'36 10 5,35

14 Britt Mourits SC Antilope 11 5,36 10 5,43
15 Evy Eising ARV Ilion 13 5,40 11 5,49
16 Lieke Bakker AV Gouda 21 6,06 12 5,55
17 Eva Stelling AAV'36 16 5,42 13 5,56
18 Elize Timmers AV Gouda 14 5,41

19 Pien van der Veen AV Gouda 17 5,43 14 5,57
20 Valerie wong AAV'36 19 6,02 15 6,08
21 Sabine Visser AV'47 20 6,04 17 6,11
22 Cynthia Grundmann AV'47 18 6,01 22 6,30
23 Lieke Dekker AV Gouda 24 6,21 18 6,11
24 Jasmijn Hoornweg AAV'36 28 6,48 19 6,11
25 Karlijn Griffioen ARV Ilion

20 6,13
26 Anouk Bakker AV Gouda 22 6,08 21 6,15
27 Esther Groenewoud AV Gouda 23 6,20 26 6,46
28 Aelin Smits SC Reeuwijk

23 6,32
29 Manouk Snaterse SC Reeuwijk

24 6,34
30 Charlotte van der Meulen AV Gouda 25 6,29 28 6,57
31 Renée Veeningen AV'47 26 6,39 25 6,45
32 Donna van Dijk AV Gouda 27 6,39 27 6,50
33 Megan van beugen AAV'36 29 6,51

34 Isa Oostwouder AAV'36 30 7,07 29 7,20
35 Alyssia Hoornweg AV Gouda 31 7,58 30 9,26







Pl Jongens pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Florin de Heij AAV'36 1 4,17

2 Nick Barendse ARV Ilion 3 4,33 1 4,36
3 Lars van der Kraan Olympus '70 2 4,23

4 Twan Goudena AV Clytoneus 7 4,42 2 4,36
5 Martijn Leih AV Clytoneus 5 4,35 3 4,39
6 Tijn van Harten AAV'36 4 4,34 4 4,50
7 Jop Gründmann AAV'36 6 4,40 5 4,50
8 Ruben Koert AV'47 9 4,54 6 4,59
9 Marijn Husslage AV'47 11 5,06 7 5,09
10 Luuk Ouwehand AAV'36 8 4,53 13 5,16
11 Max van Schagen SC Reeuwijk

8 5,10
12 Marijn de Vries AV Clytoneus

9 5,12
13 Merijn Frederiks AAV'36 10 5,04

14 Luca Vergé ARV Ilion

10 5,12
15 Maurits 't Hart AAV'36 12 5,10 11 5,14
16 Levi Nieuwenhuis AAV'36 21 5,28 12 5,15
17 Jelle Helmig Olympus '70 13 5,11

18 Tijn den Duijn ARV Ilion 14 5,12 14 5,16
19 Joe van Veen Olympus '70 15 5,13

20 Olaf van Leeuwen AV'47 19 5,19 15 5,26
21 Thymo van Duivenboden ARV Ilion 16 5,15

22 Thomas van Hest AV Gouda 17 5,16 16 5,29
23 Noam Michiels AV Clytoneus 25 5,36 17 5,34
24 Bram Tanghe AV Gouda 18 5,18 29 6,31
25 Romijn van der Bijl AAV'36 29 5,42 18 5,38
26 Julius van Schagen SC Reeuwijk

19 5,43
27 Beau Janssen AAV'36 20 5,23

28 Roy van Rijn SC Reeuwijk 24 5,35 20 5,46
29 Cristian Maliepaard SC Reeuwijk

21 5,46
30 Timo Groenleer AV'47 22 5,33 25 5,50
31 Koen Bontekoe AV'47 27 5,38 22 5,48
32 Lucas Otto AV Clytoneus 23 5,34

33 Niels van Schoonhoven SC Antilope 28 5,39 23 5,48
34 Olger van Husen AV Gouda 31 5,49 24 5,49
35 Aimé Suvaal ARV Ilion 26 5,37

36 Mark Bode Avantri

26 5,51
37 Teije Hekkema AAV'36 30 5,48 27 6,06
38 Fedde Kölker AAV'36 32 5,57 28 6,15
39 Zidane Khan AV Gouda 33 6,52 30 6,58
40 Dion Blom Trackstars Nesselande 34 7,08 31 7,45







Pl Meisjes pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Edith van den Berg ARV Ilion 1 4,44 1 4,48
2 Dominique van Beusekom AAV'36 2 4,47 3 4,52
3 Juna Kortleever Leiden Atletiek 4 4,53 2 4,49
4 Jara de Heij AAV'36 3 4,51 4 5,12
5 Lois van der Zanden AV Gouda 5 4,59 7 5,28
6 Maud van Zuilen AV'47 6 5,00 5 5,14
7 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 7 5,01 6 5,19
8 Linn Uithol AAV'36 8 5,17 9 5,33
9 Sara Liebrechts AV Gouda 11 5,29 8 5,29
10 Anais vd Meer SC Antilope 9 5,21

11 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 10 5,23 10 5,36
12 Daria Martina AAV'36 12 5,31 11 5,40
13 Mouna Jansen SC Reeuwijk

12 5,42
14 Floor Mank AAV'36 13 5,32 14 5,44
15 Tessa Jansen ARV Ilion 14 5,33 13 5,43
16 Sophie Leenheer AAV'36 15 5,33 15 5,46
17 Anna Blok AV Gouda 16 5,34

18 Sarah Aret AV Gouda 20 5,54 16 5,50
19 Julia von Eckardstein
17 5,38

20 Safae Barboucha AV Gouda 19 5,47 17 6,21
21 Iris van Dijke Trackstars Nesselande 18 5,43

22 Giamingga Orsini AV Gouda 21 5,56








Pl Meisjes D1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Kiira van Dijk AV Rijnsoever 2 4,46 1 4,52
2 Sienna Touissaint AAV'36 1 4,45 4 5,06
3 Isa Ong Leiden Atletiek 6 4,59 2 4,58
4 Merel Kuijf Avantri 3 4,54 8 5,12
5 Karlijn Jansz Leiden Atletiek 9 5,09 3 5,02
6 Sara van der Valk AV'47 4 4,56

7 Sam Lopes Galina Fortes AV Gouda 5 4,57 10 5,13
8 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 13 5,15 5 5,08
9 Mae van den Berg Leiden Atletiek 12 5,13 6 5,08
10 Amber van Dijke Trackstars Nesselande 7 5,03

11 Lieke van Tol AAV'36 8 5,06 7 5,11
12 Fleur Rietveld Avantri

9 5,13
13 Isa van Haaren SC Antilope 10 5,10 16 5,34
14 Amber Spek SC Antilope 11 5,11 13 5,28
15 Shamilla Martina AV Gouda 18 5,21 11 5,15
16 Elianne Hopman ARV Ilion 14 5,16 12 5,24
17 Lynn Theuns AAV'36 16 5,21 14 5,28
18 Daphne Roozendaal ARV Ilion 15 5,17 15 5,30
19 Anne Favre Leiden Atletiek 17 5,30 19 5,43
20 Sanne Werkman AV'47 21 5,50 17 5,38
21 Lizette de Jong AAV'36 18 5,36 22 5,53
22 Marloes Timmer AV'47 19 5,40 18 5,42
23 Tessel Arts Avantri 20 5,44 21 5,50
24 Lisa Zoet AV'47 23 5,53 20 5,49
25 Demily van Lent AV'47 22 5,52 23 5,58
26 Sterre Wansinck AAV'36 24 5,58

27 Kyra van Klink AAV'36 26 6,05 24 6,00
28 Kaylee Slappendel AV'47 25 5,60

29 Benthe Arts Avantri 27 6,19 25 6,13
30 Lynn Stolk Avantri 29 6,43 26 6,48
31 Aysha Mohamud AV'47 28 6,29








Pl Meisjes D2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m
1 Jana Nagtegaal AAV'36 1 4,11 1 4,20
2 Yzara van der Born AAV'36 2 4,12 3 4,29
3 Cecila Lima CAV Energie

2 4,27
4 Marijn Kieft AAV'36 3 4,32 4 4,30
5 Renske de Wilde AV Gouda 4 4,36 5 4,46
6 Marissa van Tol AV'47 5 4,48 6 4,56
7 Quinty Westerink AAV'36 6 4,53 12 5,18
8 Loes van der Berg SC Reeuwijk 7 4,54 9 5,03
9 Emma Vreijling AAV'36 8 4,57 7 4,57
10 Nerena Brunt AAV'36 9 4,57 8 5,00
11 Anna Kooij AV Gouda 10 5,09

12 Jolie Heemskerk AAV'36 17 5,20 10 5,15
13 Puck Vos AAV'36 11 5,12 14 5,21
14 Silke Lamberst AAV'36 16 5,20 11 5,18
15 Joyce Rijsdam AAV'36 12 5,14 16 5,27
16 Indy Stor AV Gouda 13 5,18 15 5,25
17 Puck van der Wolf AV Gouda

13 5,18
18 Rosanne Boer ARV Ilion 14 5,19 18 5,32
19 Romy Mourits SC Antilope 15 5,19 19 5,36
20 Merel van Reen AAV'36 19 5,30 17 5,30
21 Anouk Heemskerk AAV'36 20 5,37

22 Elise Bouthoorn AAV'36 21 5,42 20 5,44
23 Jet van der Heijden Leiden Atletiek 22 8,14








Pl Jongens D1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Noa Pet AAV'36 1 6,45 4 6,33
2 William van Triest AV Clytoneus

1 6,18
3 Joep den Dulk Leiden Atletiek 2 6,55 3 6,32
4 Davey Ouwehand AV Rijnsoever

2 6,23
5 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 3 7,05 7 6,49
6 Alef Kool AV Gouda 4 7,12

7 Jente Husslage AV'47 5 7,15 8 7,02
8 Manne Baan Leiden

5 6,43
9 Jaro van der Lugt AV Sparta 6 7,22 10 7,13
10 Noah Groen in 't Wout AV Clytoneus

6 6,44
11 Thijs van Bruggen AV'47 7 7,30 9 7,13
12 Sem Heijboer AV'47 8 7,33

13 Maurice Moons SC Antilope 9 7,37 18 7,31
14 Wytze Konijn AV'47 10 7,38 13 7,21
15 Linus van Arkel AAV'36 11 7,41 20 7,33
16 Bram Van der Wel AV'47

11 7,17
17 David Tamminga AV Gouda 12 7,42 24 7,51
18 Iven Kooij AV Gouda 13 7,44 12 7,20
19 Luuk Schoonman AV Gouda 14 7,45 16 7,24
20 Luuk de Haan AV Gouda

14 7,21
21 Chico Hoogervorst AAV'36 15 7,46 19 7,33
22 Jelle Hoogeveen AAV'36 19 8,05 15 7,22
23 Tobias Henze AV Gouda 16 7,50 17 7,26
24 Dave Harkes AV'47 17 8,02 31 8,19
25 Rick van Duijn SC Reeuwijk 18 8,04 21 7,43
26 Bas de Frankrijker AV'47 20 8,08

27 Sjoerd Mikkers AV Gouda 21 8,13

28 Nail Souissi AV Gouda 22 8,15

29 Sem van den Boom AAV'36

22 7,48
30 Nathanael Helder AAV'36 23 8,15 30 8,12
31 Bao Gabry AV Gouda

23 7,51
32 Xander Turkstra ARV Ilion 24 8,16 28 8,06
33 Julian plompen AAV'36 25 8,18 26 7,57
34 Max Tesser AV Clytoneus

25 7,52
35 Ivar Spiering Trackstars Nesselande 26 8,22

36 Ivar Martens ARV Ilion

27 7,57
37 Matt Ter Steege SC Antilope 27 8,45 29 8,09
38 Victor Waterreus Leiden Atletiek 28 8,52

39 Stijn Rietveld ARV Ilion

32 8,19







Pl Jongens D2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Tim van Tilburg AV Gouda 1 6,39 2 6,18
2 Daan de Mooij AV Rijnsoever

1 6,17
3 Bram de Bruijn AV'47 2 6,40 3 6,18
4 Noah Bosman SC Antilope 3 6,58 5 6,35
5 Leonard van Eer AV Rijnsoever 4 7,09 4 6,30
6 Nick van Leeuwen AAV'36 5 7,16 6 6,58
7 Lucas Huisman AV'47 6 7,20 8 7,06
8 Eric Westers Leiden Atletiek 7 7,20

9 Lars Post AAV'36 9 7,21 7 7,01
10 Roy Gijsen AV'47 8 7,21 9 7,07
11 Joris Zuidema AAV'36 10 7,22 10 7,14
12 Siemen Visser AAV'36 11 7,37 12 7,28
13 Stan van Rijn ARV Ilion 12 7,51 11 7,27
14 Lucas van Leeuwen AV'47 13 8,31 17 8,46
15 Thomas Kik AV Gouda

13 7,46
16 Twan Siegers AV'47 14 9,07 16 8,26
17 Hugo Brunt AV Clytoneus

14 7,49
18 Sander Niemans AAV'36

15 7,50







Pl Meisjes C1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Nila Knoester AV Sparta 1 6,46 2 6,43
2 Anniek Triest AV Clytoneus

1 6,40
3 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 2 6,59

4 Kato van Wilgen AV'47 3 7,04 3 6,47
5 Roshwita Holstein AV Sparta 4 7,24 4 7,02
6 Lot van Nieuwenhuizen AV'47 5 7,25 5 7,04
7 Femke Moelker AV Gouda 6 7,29 6 7,34
8 Jasmijn Oskam AAV'36 7 7,46

9 Suzanne Moons AV Gouda 8 7,57 7 7,37
10 Britt van Haaren SC Antilope 10 8,12 8 7,51
11 Julie van Driel SC Antilope 9 8,10 9 7,55
12 Marit Slingerland AV Gouda 13 8,43 10 8,09
13 Caithlyn Keijzer AAV'36 11 8,34 11 8,21
14 Aimee Verheijen Leiden Atletiek 12 8,38 12 8,30
15 Roosa van Luijken AV'47 14 8,48

16 Marit Klerks AAV'36 15 8,59

17 Bente Stor AV Gouda 16 9,13








Pl Meisjes C2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Isa van der valk ARV Ilion 1 6,32

2 Maud van Beest AAV'36 2 6,48 1 6,11
3 Rianne Buijs AV Gouda 4 7,26 2 6,58
4 Annabel Paul AV Jahn II 3 6,57

5 Anouk Werkman AV'47 5 7,30 3 7,09
6 Elise Spijkers AAV'36 8 7,58 4 7,55
7 Noor Verduin AAV'36 9 8,16 5 8,14
8 Annika Zornig AAV'36 6 7,41

9 Jo-Ann Kortekaas Leiden Atletiek 7 7,56








Pl Meisjes B Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m
1 Fabienne Buijs AV Gouda 1 6,40 1 6,10
2 Mette Nuijen Leiden Atletiek 2 6,49

3 Meline Crolla AV'47 5 7,27 2 6,56
4 Annika van Luijken AV'47 3 7,09 3 6,59
5 Lisa van der Willik AV'47 4 7,10 5 7,01
6 Demi van Mourik PAC 6 7,28 4 7,00
7 Hannah Garritsen AV Clytoneus

6 7,06
8 Florieke van Ek Leiden Atletiek 7 7,36 7 7,08
9 Esmee van der Hulst ARV Ilion 8 7,45 8 7,27
10 Isis Heemskerk Leiden Atletiek 9 8,01

11 Judith van Vugt AV Gouda

9 7,46
12 Rebecca Spiering Trackstars Nesselande 10 9,06 10 9,06







Pl Jongens C1 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Carl Martens ARV Ilion 1 8,04 1 7,43
2 Siwar Kool Gouda 2 8,08 2 7,53
3 Robin de Haan SC Reeuwijk 3 8,29 7 8,32
4 Raúl Brandhorst AAV'36 4 8,33 3 7,57
5 Marnix de Kunder CAV Energie

4 8,19
6 Wessel Baas SC Reeuwijk 5 8,41 6 8,26
7 Felix van Eer AV Rijnsoever 6 8,47 5 8,24
8 luca Menken AV Gouda 7 8,55 8 8,39
9 Mauro van Vliet AV'47 8 9,02 10 8,55
10 Heiko Ribberink AV Gouda 9 9,11

11 Luuk de Graaf Leiden Atletiek

9 8,51
12 Jorn Eerland AV Gouda 10 9,14 11 8,57
13 Danilo van Driest Avantri 11 9,29

14 Sven Blok AV Gouda 12 9,31 13 9,09
15 Maurits Blinkhof AV'47 13 9,33 12 9,04
16 Joshua Adriaanse Olympus '70 14 9,45

17 Tijmen Hooijer AAV'36

14 9,18
18 Thijs van Schoonhoven SC Antilope 15 9,55 19 10,00
19 Henrik Drost AAV'36 20 10,16 15 9,31
20 Brett van Boxcel AV Rijnsoever 16 10,00

21 Thomas de Kort SC Antilope 18 10,09 16 9,32
22 Willem Schoo Leiden Atletiek 17 10,08 17 9,34
23 Malte Köster AAV'36 19 10,12 18 9,47
24 Boas van Vemde AV'47 23 10,43 20 10,29
25 Carl van Holsteyn Olympus '70 21 10,18

26 Lennart Prein AAV'36 25 11,08 21 11,12
27 Jelmer de Leeuw AAV'36 22 10,33

28 Christiaan Stuut AV Gouda

22 11,26
29 Casper Knijnenburg AAV'36

23 13,16
30 Axel Warmenhoven Avantri 24 10,53

31 Mats van Husen AV Gouda 26 11,42








Pl Jongens C2 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Ruben Oppenhuizen Leiden Atletiek 1 7,53 1 7,31
2 Twan Hogerbrugge AV'47 2 8,34 5 8,14
3 Max van Leeuwen AAV'36

2 7,56
4 Jop van Harten AAV'36 3 8,41 3 8,12
5 Stefan de Groot AV'47 4 8,56 6 8,38
6 Robin Schols Triathlonbond

4 8,13
7 Ronald Bolhuis ARV Ilion 5 9,06 7 9,11
8 Siep van Amsterdam AAV'36 6 9,33 8 9,12
9 Sven Breedeveld AV'47 7 9,49 10 9,31
10 Txiku Snijders ARV Ilion 8 9,55 9 9,28
11 Fabian Ruijter ARV Ilion 9 10,25 11 9,47







Pl Jongens B Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m
1 Lars van der Valk ARV Ilion 1 12,12

2 Gijs de Haan Pijnacker

1 10,34
3 Marc Dullemond AAV'36 2 12,16 3 11,00
4 Tijmen van Arkel AAV'36

2 10,56
5 Thom van Nieuwenhuizen AV'47 3 12,45 5 11,43
6 Jesse Lamberst AAV'36 4 13,01 6 11,45
7 Salle Wieringa Leiden Atletiek 5 13,03 4 11,41
8 Sander van Vliet AV'47 6 13,22 8 12,06
9 Joppe Bakker AV Clytoneus 7 13,57 12 12,42
10 Anton van Triest AV Clytoneus

7 11,49
11 Stan van Tilburg AV Gouda 8 14,01 13 12,52
12 Douwe Konijn AV'47 9 14,01 11 12,39
13 Roeland van der Ploeg AV Clytoneus

9 12,22
14 Meindert Hurkmans AV'47 10 14,21 10 12,23
15 Dion Ruijter ARV Ilion 11 14,35 14 13,06
16 Jesse de Leeuw AAV'36 12 15,02

17 Kyan Krol AAV'36 13 16,24

18 Sander Brink AV'47 14 17,13

19 Lars Beukenkamp AV'47

15 14,26
20 Loek Dijkstra AV Gouda

16 16,56







Pl Korte cross mannen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Sander van Elk Leiden Atletiek 1 7,25

2 Hans Harting AV'47 2 7,28 1 7,05
3 Tijmen van Arkel AAV'36

2 10,56
4 Marien van der Niet PAC Rotterdam

2 7,07
5 Daniel van Ginkel Leiden Atletiek 3 7,29

6 Jimmy Ruter PAC

3 7,21
7 Floyd van Klink AAV'36 4 7,33

8 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus

4 7,26
9 Alvin Severijn ARV Ilion 5 7,35

10 Tjeerd Bruijn AAV'36 10 7,58 5 7,28
11 Issam Er-Rabhi Haag Atletiek 6 7,38

12 Gerrit-Jan de Kleuver AAV'36 12 8,10 6 7,30
13 Indigo Tjan AV Gouda 7 7,40

14 Tim van Enk AV Phoenix

7 7,47
15 Lars Heijboer AV'47 8 7,45

16 Liam Rietbroek Gouda

8 7,50
17 Joeri van Egmond AAV'36 16 8,21 9 8,00
18 Thijs Folkers AV'47 17 8,26 10 8,01
19 Jan van der Marel AAV'36 11 8,03

20 Michel Ruijter ARV Ilion 15 8,18 11 8,02
21 Richard Holstege AV'40

12 8,04
22 Stephan van der Jagt AV'47 13 8,12 13 8,08
23 Bert van der Kruk Olympus '70 14 8,14

24 Andre de Vries Linschoten

14 8,09
25 Menno van der Jagt Zevenhoven

15 8,12
26 Sep Mans Leiden

16 8,15
27 Wesley van Dalen ARV Ilion 22 8,59 17 8,26
28 Thomas van Klaveren ARV Ilion 18 8,30

29 Nick Loneninus AAV'36 21 8,53 18 8,33
30 Rick Schreuder AAV'36 19 8,38 21 8,36
31 Jochem de Kruijff AV Clytoneus

19 8,33
32 Michiel Husslage AV'47 20 8,39

33 Andy Smit AV Rijnsoever

20 8,33
34 Max van den Broek AV'47

22 8,47
35 Matthijs Müller SC Reeuwijk 23 9,04

36 Heiko Rotteveel AAV'36 24 9,15 23 8,50
37 Bart van Zijp AAV'36 25 9,27 24 8,55
38 Rik Walterkens


25 8,59
39 Max Koning AV'47 26 9,32 29 9,22
40 Brian Smit AV Rijnsoever

26 9,06
41 Floris Boer ARV Ilion 27 9,42 28 9,15
42 Matthijs de Waal AV'47 28 9,43 27 9,08
43 Ron van der Veer AAV'36 29 10,05 31 9,58
44 Bas Pannebakker
30 10,25

45 Kyan Krol AAV'36

30 9,38
46 Gert Velthuizen Voorschoten'97 31 12,44

47 Jack Bollaart AV'47

32 12,30







Pl Korte cross vrouwen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m
1 Linda Alzate Ramirez ARV Ilion 1 8,06

2 Eva van Ee AV Aalsmeer 5 9,51 1 9,00
3 Bobet Kloosterman Leiden Atletiek 2 8,47

4 Joyce Kraaijenbrink AV'47 7 10,28 2 9,36
5 Pamela Alzate Ramirez ARV Ilion 3 8,48

6 Sandra van der Geer ARV Ilion 10 11,55 3 11,41
7 Marlène Straathof AV'47 4 9,10

8 Maaike van der Hulst ARV Ilion 6 9,52

9 Tamar Bavelaar Leiden Atletiek 8 10,42

10 Laura van Klaveren ARV Ilion 9 10,48








Pl Meisjes A Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m
1 Sanne de Ruiter AV Clytoneus

1 12,11
2 Nadine de Vries AV Clytoneus

2 13,50







Pl Jongens A Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m
1 Filimon Meles Avantri 1 24,35 1 22,50
2 Thymen van der Loo AV'47 3 26,56 2 23,50
3 Gijs van Male ARV Ilion 2 27,14

4 Oliver Silk Leiden

3 25,17







Pl Vrouwen Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m
1 Marije Hijman PAC 1 18,42

2 Daphne Lamboo AV Gouda 4 20,55 1 19,10
3 Annemieke Bloem Rotterdam atletiek 2 20,01

4 Cathelijn Waaijer Leiden Atletiek

2 20,38
5 Evita Hoogeveen AV'47 3 20,26

6 Lisett Verleun SC Reeuwijk

3 21,41
7 Anne Visser Avantri 8 28,46 4 26,18
8 Saskia Kroon Rotterdam atletiek 5 21,43

9 Iris Goedhart AV'47 6 23,17

10 Estèlle Tamming AV'47 7 23,49

11 Irene de Jong SC Antilope 9 35,49








Pl Vrouwen 35 Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m
1 Hilde van Oirschot ARV Ilion 1 20,43

2 Nathalie Klaassen AAV'36

1 18,03
3 Deborah vd Jagt AAV'36 2 22,09

4 Maria Pardueles Gouda

2 20,25
5 Laura Baars AV'47 3 22,16

6 Gonny Verschoor


3 20,57
7 Daniëlle Merbis AV'47 4 23,22

8 Janet Rietveld-Noomen Avantri 5 24,19 4 21,54
9 Annemarie Dekker AV Gouda 6 25,20 5 22,29
10 Joke van Schaaik Schoonhoven

6 24,27
11 Monique Heijboer AV'47 7 26,50

12 Petra Maurits AV'47 8 28,09 7 24,42
13 Karin Koster-Heij AV'47 10 31,16 8 27,32
14 Margreet Kloeze Hellas Utrecht 9 31,14 9 28,35
15 Judith Werkman AV'47 11 32,22








Pl Mannen Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m
1 Koen de Leeuw Leiden Atletiek 1 34,36 1 30,59
2 Roeland v.d. Harst SC Antilope 2 34,57

3 Maarten Blokland SC Antilope 3 37,35 2 32,46
4 Cornelis Verboom Rotterdam atletiek 5 39,12 3 34,19
5 Vincent Tas ARV Ilion 4 38,21

6 Richard Holstege AV'40

4 35,28
7 Vincent Uilerberg Avantri 9 43,36 5 37,28
8 Marc Wagenaar
6 40,17

9 Dennis van Hof Waddinxveen

6 37,41
10 Leon van Prooijen AV'47 7 41,18

11 Thijs van Leeuwen Waddinxveen

7 38,03
12 Kevin Gorems
8 42,05

13 Jorne van Ginkel
10 44,23 8 38,33
14 Michaël Kooter AV'47 11 45,15

15 Frank van Haastrecht SC Antilope 12 45,22

16 Amar Moaddine
13 45,31

17 Frits Moulijn
14 47,23

18 Pieter Verhoek Avantri 15 53,01








Pl Mannen masters 40 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m
1 Pascal van Norden AV Gouda 1 37,38 2 34,01
2 Richard Lelieveld Bleiswijk

1 27,33
3 Rob van der Valk ARV Ilion 2 38,42

4 Alex Olieman Rotterdam atletiek 3 38,50 4 35,49
5 Shane ter Hennepe AV Gouda 7 41,07 3 35,12
6 Hans Klanker Leiden Atletiek 4 39,29

7 Patrick van Leeuwen AV'47 5 39,53 5 36,05
8 Sander van der Meer AV Gouda 6 40,52

9 Raoul Smit Sibinga AV Gouda

6 36,41
10 Geert Moelker AV Gouda 8 42,10 7 37,15
11 R. Kievitz RRZ 11 46,57 8 39,19
12 Louis Oudshoorn Loopgroep Aart Stigter 9 43,33

13 Derk Roest Langerak Zh

9 39,45
14 Erik Bontekoe AV'47 10 45,26

15 Erik de Groot ARV Ilion 12 47,24








Pl Mannen masters 50 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m
1 Jan Kortekaas Roelofarendsveen

1 34,07
2 Henri Havinga AV'40 2 40,13

3 Arie Visser Avantri 6 44,15 2 37,42
4 Xavier Crolla AV'47 3 40,27

5 Albert de Kluijver Avantri

3 38,00
6 Jan Vergeer Loopgroep Aart Stigter 4 40,50

7 Ron Aret Loopgroep Aart Stigter 7 45,04 4 38,42
8 Michel Verheezen Fortuna 5 43,59

9 Ko Heij SC Reeuwijk 8 46,38 5 40,50
10 Wim Verkleij SC Reeuwijk

6 43,12
11 Mart van der Kamp Gouda

7 44,49
12 Pieter van Rossum Lopik

8 45,15
13 Ad Straub AV'40 9 48,25

14 Jeroen Sanders AAV'36

9 46,16
15 Ries Loef AV'47 10 49,22

16 Arjan van Dam Loopgroep Aart Stigter 12 50,49 10 50,40
17 Mart van de Kamp AV Gouda 11 50,49

18 Kees Zijlstra AV'47 13 53,11

19 Martin de Jong AV'47 14 53,52

20 Jan Snoey AV'47 15 56,11








Pl Mannen masters 60 Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m
1 Maarten van Erkel Loopgroep Aart Stigter 1 28,13 1 25,14
2 Jaap van Mannekes AV Gouda 2 28,18 2 26,24
3 Rob Hoefnagel AV'47 3 29,22

4 Piet van Wijngaarden Avantri 5 30,38 3 27,02
5 Leen Harkes AV'47 4 30,18

6 Aad van der Poel Avantri 7 32,24 4 28,13
7 Nico van den Heuvel Avantri

5 28,16
8 Leo van leeuwen AV'40 6 31,13

9 Rob Belsgraaf Arnhem

6 30,35
10 Kees vd Heuvel Avantri 8 35,18 7 31,13

Ogenblik a.u.b. ...