-Standen Crosscompetitie Regio Zuid-Holland-Midden 2017-2018

Pl Jongens Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 700m
1 Stef de Heij AAV'36 1 3,18 1 3,34 3 3,40 1 4,02
2 Floris Otto Clytoneus

2 3,35 1 3,24 3 4,20
3 Kyano de Wind ARV Ilion 2 3,34 4 4,07 6 3,55 2 4,19
4 Justin van Leeuwen AV'47 4 3,54 5 4,09 4 3,43 5 4,34











Pl Meisjes Mini vereniging Bsk 600m Ree 600m Gda 650m Wad 700m
1 Bodien Donkersloot ARV Ilion 1 3,27 1 3,52 3 3,45 3 4,29
2 Emma Husslage AV'47 2 3,37 2 4,01 1 3,31 2 4,25
3 Frederiek Witzier AV Gouda 3 3,54 3 4,13 2 3,44 4 4,37











Pl Jongens pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Tijmen Immerzeel AAV'36 1 4,38 1 5,28 1 6,25 1 6,07
2 Pim Ouwehand AAV'36 2 4,38 2 5,29 2 6,26 2 6,11
3 Jari Goudena Clytoneus

4 6,04 3 7,05 3 6,43
4 Kris van Aalst AV'47 3 5,33 3 5,57 5 7,17 5 6,59
5 Rens de Zwart Ilion 5 5,53 7 6,36 6 7,43 7 7,08
6 Koen Kemper Ilion 10 6,11 6 6,35

6 7,07
7 Stijn Timmermans AV'47 6 5,56 8 6,37 14 8,31 10 7,32
8 Roel Brouwers AV Gouda 9 6,08

9 8,05 8 7,08
9 Thijmen Keers AV Gouda

11 6,51 10 8,10 9 7,26
10 Olivier de Jager ARV Ilion 7 5,59 22 8,05 15 8,36 13 7,58
11 Cedric Hopman ARV Ilion 12 6,13 14 7,17 12 8,16 12 7,54
12 Thomas Spoel AV Gouda 4 5,35 9 6,37

26 8,57
13 Rubin Michiels Clytoneus

12 6,57 13 8,21 14 7,58
14 Niels Rüpp AAV'36 8 6,07 17 7,26 17 8,44 23 8,28
15 Jonah Matze SC Antilope 16 6,32 16 7,26

11 7,53
16 Rik de Vette AV'47 17 6,45 10 6,47 19 8,49 16 8,05
17 Alex Roggeveen Trackstars Nesselande 13 6,14 13 7,04 24 9,06

18 Joaquim van der Born AAV'36 11 6,12

20 8,52 20 8,10
19 Levi van der Ham AV Gouda 15 6,22 15 7,19 21 8,53 22 8,16
20 Tijn Mikkers AV Gouda 14 6,16

18 8,45 21 8,12
21 Guus Verkaik AV Gouda 18 6,47

22 8,58 17 8,08
22 Simon Esveld SC Antilope 19 6,59 19 7,32

19 8,10
23 Jules van den Berg Ilion 22 8,13

25 9,10 25 8,44











Pl Meisjes pup C vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus

2 6,26 1 7,08 1 6,56
2 Vienne Pet AAV'36 2 5,45 4 7,08 2 7,40 2 7,18
3 Irene Hoogerwerf AV Gouda

3 6,41 4 8,04 3 7,32
4 Lise Bol AAV'36 3 5,55

6 8,29 5 8,18
5 Anniek Uithol AAV'36 5 6,15

5 8,23 6 8,49
6 Robine Theuns AAV'36 11 8,40 5 9,37 15 11,35 8 11,24
7 Dewi Idzerda AAV'36 9 7,27

11 9,59 7 9,39











Pl Jongens pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Raigen Kool AV Gouda 3 4,40 1 5,30 2 6,15 2 6,02
2 Finn Donkersloot ARV Ilion 2 4,27 2 5,39 3 6,34 12 6,37
3 Yuko Paulzen AV Gouda 6 4,50 5 5,42 1 6,08 1 5,57
4 Janno de Pater SC Reeuwijk

3 5,40 5 6,37 3 6,04
5 Swen van Schaik Avantri 9 4,55 4 5,42 4 6,35 4 6,04
6 Gijs de Bruijn AV'47 5 4,48 7 5,44 6 6,46 7 6,21
7 Harm Timmer AV'47 4 4,41 8 5,45 9 6,59 9 6,29
8 Olav de Best AAV'36 8 4,54 6 5,43 13 7,16 10 6,32
9 Jens Huisman AV'47 7 4,51 12 5,52 8 6,54 11 6,35
10 Senna Hendriks AAV'36 13 5,10 10 5,52 10 7,02 8 6,27
11 Tijmen Kennis AAV'36 14 5,18 16 6,18 12 7,10 6 6,17
12 Kai Pet AAV'36 12 5,08 15 6,13 11 7,05 14 6,51
13 Luca Bal AV'47 11 4,58 11 5,52

16 7,03
14 Marcel Schoonderwoerd AV Gouda 30 6,37 17 6,22 16 7,39 13 6,47
15 Jurre Vreeburg AV'47 15 5,28 18 6,37 15 7,38 20 7,33
16 Maxim 't Hart AAV'36 18 5,52

17 7,48 18 7,27
17 Max Leijnse AAV'36 23 6,00

19 7,52 19 7,29
18 Mart van den Hooren AAV'36 19 5,54

20 7,57 23 7,58
19 Storm Kooistra ARV Ilion 20 5,55 20 6,47 23 8,15 22 7,37
20 Rutger de Leeuw AAV'36 22 5,57 21 6,50 21 7,59 25 8,00
21 Quinten Karssen AV Gouda

22 7,05 22 8,09 21 7,36
22 Tim van der Wal AAV'36 25 6,06 24 7,09 24 8,26 30 8,53
23 Thomas Jurg AV Gouda 31 6,43 23 7,08 27 8,49 28 8,50
24 Felix van den Bosch AV'47 28 6,25 25 7,11 29 9,52 26 8,20
25 Lars van Wijk SC Reeuwijk 32 6,45 27 7,44 28 9,35 29 8,52
26 Dante Kooij AV Gouda 33 6,49 29 8,01 30 10,01 27 8,39











Pl Meisjes pup B Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Rosalie Verhoef Avantri 1 5,10 1 5,40 1 6,30 3 6,28
2 Bibi de Geest SC Antilope 3 5,12 4 6,06 2 6,51 1 6,25
3 Fayah Bosman SC Antilope 6 5,21 2 5,56 3 6,54 2 6,27
4 Indy van Tol AAV'36 4 5,13 3 6,00 5 7,07 4 6,55
5 Emma Wissing AV Gouda 8 5,35 5 6,09 4 7,02 5 7,02
6 Jasmijn Zwirs AAV'36 2 5,12 6 6,21 9 7,35 7 7,11
7 Evy Eising ARV Ilion 7 5,31 10 6,38 6 7,10 6 7,07
8 Noor van de Meent AAV'36 5 5,20 9 6,28 7 7,32 9 7,16
9 Pien van der Veen AV Gouda 9 5,38 7 6,26 13 8,08 16 8,05
10 Inge de Heij AAV'36 11 5,40 8 6,27 14 8,15 11 7,23
11 Evi Aanhane AV Rijnsoever 13 5,50 13 6,50 8 7,34 10 7,20
12 Nelle Kraamer AV Gouda 12 5,46 11 6,40 10 7,41

13 Eva Stelling AAV'36 15 5,56 12 6,42 11 7,53 12 7,40
14 Eline de Leeuw AAV'36 16 6,03 14 7,01 19 8,38 15 8,04
15 Sabine Visser AV'47 18 6,26 17 7,19 17 8,32 13 8,00
16 Karlijn de Leeuw Trackstars Nesselande

16 7,17 22 9,51 14 8,03
17 Manar Benchellal AV Gouda 19 6,41 18 7,25 16 8,23 20 8,53
18 Charlotte van der Meulen AV Gouda 20 6,44 19 7,25 18 8,34 18 8,19
19 Lesley van der Sluijs AV'47 22 6,52 15 7,07 23 9,54 23 9,32
20 Donna van Dijk AV Gouda 23 6,52 21 7,46 20 9,30 21 9,26
21 Renée Veeningen AV'47 21 6,51

24 9,56 19 8,47
22 Isa Oostwoude
24 6,54 22 7,52 25 9,59 22 9,27











Pl Jongens pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Nick Barendse ARV Ilion 1 4,26 1 5,07 3 6,00 2 5,43
2 Tijn van Harten AAV'36 2 4,28 2 5,08 2 5,59 1 5,42
3 Florin de Heij AAV'36 3 4,35 4 5,25 1 5,58 4 5,48
4 Jop Gründmann AAV'36 4 4,46 9 5,43 6 6,19 6 6,09
5 Twan Goudena Clytoneus

7 5,37 7 6,29 5 6,02
6 Hugo Slangen AV Gouda

12 5,52 4 6,10 3 5,45
7 Luuk Ouwehand AAV'36 5 4,49

8 6,40 7 6,12
8 Damian van Beek AV'47 7 4,56 5 5,36

9 6,16
9 Jorne Stieltjes AV Gouda 6 4,55 6 5,37 11 6,47 13 6,30
10 Merijn Frederiks AAV'36 9 5,03 19 6,09 9 6,44 8 6,16
11 Thymo van Duivenboden ARV Ilion 12 5,08 15 5,59 5 6,16 11 6,18
12 Marijn Husslage AV'47 8 5,01 11 5,49 10 6,47 14 6,34
13 Maurits 't Hart AAV'36 11 5,07 8 5,40 13 6,57 12 6,25
14 Gio Kromokario ARV Ilion 10 5,06 14 5,58

10 6,17
15 Olaf van Leeuwen AV'47 13 5,10 10 5,46 17 7,12 16 6,36
16 Thomas van Hest AV Gouda 15 5,21

15 7,09 15 6,35
17 Niels van Schoonhoven SC Antilope 14 5,11 13 5,58 20 7,17 19 6,47
18 Tijn den Duijn Ilion

17 6,02 14 6,58 17 6,42
19 Noam Michiels Clytoneus

20 6,11 18 7,15 22 6,53
20 Aimé Suvaal ARV Ilion 17 5,29 24 6,23 26 7,36 21 6,52
21 Jochem Hofland SC Reeuwijk 25 5,49 22 6,18 16 7,10 24 7,06
22 Mees Blaauw AAV'36 22 5,46 21 6,14 21 7,24

23 Koen Bontekoe AV'47 18 5,34 29 6,42 22 7,24 25 7,07
24 Beau Janssen AAV'36 21 5,43 23 6,22 24 7,32 29 7,25
25 Damian Schutten AAV'36 20 5,42 26 6,32

23 6,59
26 Teije Hekkema AAV'36 23 5,47 25 6,26 23 7,30 28 7,20
27 Kylian Schmidt Trackstars Nesselande 29 6,35 18 6,05 28 7,47

28 Roy van Rijn SC Reeuwijk 19 5,39 31 6,50 34 8,41 26 7,10
29 Levi Nieuwenhuis AAV'36 24 5,48 27 6,37 25 7,36 27 7,13
30 Romijn van der Bijl AAV'36 26 5,55 28 6,40 29 7,50 31 7,43
31 Timo Groenleer AV'47 28 6,00 34 7,20 30 8,00 30 7,32
32 Olger van Husen AV Gouda 27 5,58 32 7,05 32 8,21

33 Dion Blom Trackstars Nesselande 31 7,47 36 8,32 36 10,02 33 8,10
34 Lukas Warners AV Gouda

35 7,41 33 8,22 32 7,55
35 Zidane Khan AV Gouda 33 8,09 37 8,35 35 9,59 34 11,18











Pl Meisjes pup A1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Edith van den Berg ARV Ilion 2 4,44 1 5,33 1 6,26 1 6,13
2 Lois van der Zanden AV Gouda 1 4,43 3 5,57 3 6,38 3 6,23
3 Elisabeth Boekestijn ARV Ilion 7 5,20 4 6,05 4 6,46 2 6,15
4 Maud van Zuilen AV'47 3 5,07 2 5,53 9 7,16 7 6,47
5 Jara de Heij AAV'36 8 5,22 6 6,07 2 6,31 4 6,31
6 Anais van der Meer SC Antilope 4 5,12 5 6,06 5 7,01

7 Emma van Aalst AV'47 5 5,12 9 6,19 10 7,21 5 6,38
8 Sara Liebrechts AV Gouda 6 5,15 20 9,14 8 7,11 9 7,04
9 Linn Uithol AAV'36 13 5,47

7 7,07 6 6,44
10 Anna Blok AV Gouda 12 5,43 8 6,17 12 7,31

11 Floor Mank AAV'36 10 5,41 11 6,36 14 7,44

12 Pam van Nieuwenhuizen AV'47 11 5,41 12 6,40 13 7,37

13 Lotte Karssen AV Gouda

14 6,42 11 7,26 11 7,08
14 Tess van Dolder AAV'36 16 6,02 15 6,43 15 7,57 10 7,04
15 Sophie Leenheer AAV'36 15 5,51 13 6,41

14 7,40
16 Giamingga Orsini AV Gouda 14 5,50

16 7,59 16 7,45
17 Anne-Fleur de Jong AAV'36 17 6,26 17 6,58

18 7,55
18 Susanne van Gemeren AV'47 20 6,58

18 8,08 15 7,42











Pl Jongens pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Noa Pet AAV'36 1 4,25 4 5,16 2 5,57 1 5,35
2 Florian Bloemheuvel De spartaan 2 4,27 3 5,13

2 5,40
3 Davey Ouwehand AV Rijnsoever

2 4,54 1 5,42 4 6,03
4 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever 4 4,35 5 5,29 3 6,08 3 5,49
5 Maurice Moons SC Antilope 5 4,43 8 5,41 4 6,21 5 6,09
6 Jente Husslage AV'47 3 4,33 11 5,44 9 6,42

7 Wytze Konijn AV'47 8 4,55 21 6,04 8 6,40 7 6,14
8 Thijs van Bruggen AV'47 9 4,59 15 5,54 10 6,48 9 6,24
9 Iven Kooij AV Gouda 6 4,49 19 6,01 17 7,08 6 6,12
10 Casper de Winter ARV Ilion 7 4,54 12 5,48 12 6,56 18 6,41
11 Luuk Schoonman AV Gouda 13 5,18

6 6,31 12 6,33
12 Stan Berger Voorschoten '97

10 5,43 7 6,33 15 6,40
13 Sem Heijboer AV'47 18 5,23

13 6,57 8 6,14
14 Tobias Henze AV Gouda 12 4,17 18 5,57 11 6,55

15 Chico Hoogervorst AAV'36 27 5,39 14 5,5 15 6,59 20 6,46
16 Stijn Rietveld ARV Ilion 14 5,19 26 6,07

11 6,30
17 Jelle Hoogeveen AAV'36 11 5,16 36 6,28 22 7,16 21 6,49
18 Rick van Duijn SC Reeuwijk 22 5,33 13 5,50

23 6,50
19 Ivar Martens ARV Ilion 24 5,35 24 6,07 21 7,15 16 6,41
20 Linus van Arkel AAV'36 17 5,22 33 6,13

13 6,34
21 Dave Harkes AV'47 28 5,40 29 6,11 24 7,24 14 6,37
22 Gideon Kreuk AV Gouda 26 5,38 20 6,03 25 7,26 22 6,50
23 Daan Oostwouder AAV'36 25 5,35 25 6,07 35 7,53 19 6,41
24 Julian plompen AAV'36 21 5,32 23 6,06 33 7,47 26 7,11
25 Matt ter Steege SC Antilope 20 5,29 32 6,13 36 7,55 29 8,07
26 Xander Turkstra ARV Ilion 31 5,42 27 6,10 23 7,18

27 Sjoerd Mikkers AV Gouda 36 6,02

26 7,28 24 6,53
28 Ivar Spiering Trackstars Nesselande 29 5,41 31 6,12 30 7,36

29 Reinier Blinkhof AV'47 30 5,41 39 8,28 32 7,46 28 7,29
30 Wilger de Leeuw Trackstars Nesselande 33 5,48 35 6,27 38 8,05 27 7,28
31 Stijn van Eijk AV Gouda 37 6,08

34 7,48 25 7,05











Pl Meisjes pup A2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Tess Homan AV '40

1 5,17 1 6,13 1 5,50
2 Kiira van Dijk AV Rijnsoever 1 4,46 2 5,25 2 6,20

3 Merel Kuijf Avantri 2 4,51 3 5,36 3 6,36 2 6,25
4 Sam Lopes Galina Fortes AV Gouda 3 4,56 5 5,44 6 6,43 4 6,37
5 Amber Spek SC Antilope 4 4,57 7 5,49 4 6,40

6 Amber van Dijke Trackstars Nesselande 5 4,57 6 5,46 5 6,41 6 6,45
7 Jasmijn van Tol Leiden Atletiek 15 5,40 8 5,50 8 7,03 3 6,36
8 Lieke van Tol AAV'36 13 5,24 11 6,03 9 7,03 5 6,39
9 Sienna Toussaint AAV'36 6 4,58 10 5,54 10 7,04

10 Sara van der Valk AV'47 8 5,08 14 6,14 7 7,02

11 Elianne Hopman ARV Ilion 12 5,23 18 6,26 11 7,05 7 6,48
12 Shamilla Martina AV Gouda 10 5,18

13 7,09 8 6,51
13 Isa van Haaren SC Antilope 11 5,22 15 6,17 12 7,08 10 7,16
14 Fien Verkleij AAV'36 14 5,33 12 6,06

9 7,03
15 Lynn Theuns AAV'36 17 5,57 16 6,18 14 7,53 11 7,31
16 Marloes Timmer AV '47

19 6,50 15 8,31 13 7,51
17 Daisy van Rijn AAV'36 16 5,56 17 6,19 17 8,48

18 Marit van Bethlehem AAV'36 18 6,04 20 6,52

12 7,50
19 Lisa Zoet AV'47 21 6,15 21 7,07 16 8,34 14 7,55
20 Sterre Wansinck AAV'36 20 6,09

18 9,03 15 8,05
21 Aysha Mohamud AV'47 22 6,60

19 9,18 16 9,02











Pl Meisjes D1 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Jana Nagtegaal AAV'36 1 4,17 1 4,58 1 5,46 1 5,18
2 Yzara van der Born AAV'36 2 4,19

2 5,59 2 5,33
3 Marijn Kieft AAV'36 3 4,29 2 5,20

4 5,40
4 Emma Vreijling AAV'36 5 4,50 3 5,29 3 6,13 3 5,39
5 Renske de Wilde AV Gouda 4 4,36 6 5,39 4 6,39 5 6,06
6 Megan Breumelhof ARV Ilion 6 4,59 5 5,37 5 6,40 7 6,15
7 Marissa van Tol AV'47 7 5,03 4 5,34 6 6,47 6 6,14
8 Rosanne Boer ARV Ilion 9 5,05 10 5,54 7 6,49 8 6,18
9 Anna Kooij AV Gouda 11 5,09 8 5,47

11 6,27
10 Merel van Reen AAV'36 10 5,06 11 5,57 10 7,07 15 6,41
11 Joyce Rijsdam AAV'36 13 5,20 16 6,16 8 7,01 10 6,24
12 Puck van der Wolf AV Gouda 8 5,04

11 7,08 14 6,41
13 Quinty Westerink AAV '36

7 5,44 14 7,16 12 6,35
14 Puck Vos AAV'36 12 5,14 13 6,08

13 6,38
15 Nerena Brunt AAV'36 15 5,27 12 6,04 12 7,08 18 6,54
16 Kirsten Markman AAV'36 18 5,42 18 7,54

19 7,21
17 Simone van Gemeren AV'47 20 6,16

17 9,32 20 8,13











Pl Meisjes D2 Vereniging Bsk 1000m Ree 1000m Gda 1250m Wad 1300m
1 Nila Knoester AV Sparta 2 4,14 1 4,52 2 5,55 1 5,24
2 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 1 4,13 2 5,04

4 5,34
3 Floor Tromp AAV'36 4 4,20

1 5,46 2 5,30
4 Tirra Aalla Leiden Atletiek 3 4,18 3 5,06 4 6,06 3 5,32
5 Kato van Wilgen AV'47 8 4,52 5 5,18 3 5,59 5 5,38
6 Femke Moelker AV Gouda 5 4,37 8 5,26 6 6,20 6 6,02
7 Lot van Nieuwenhuizen AV'47 9 4,52 7 5,25 5 6,10

8 Kim Braat AAV'36 7 4,50 9 5,43 8 6,34 8 6,22
9 Chantal ten Tije SC Antilope 11 5,11 12 5,56

9 6,23
10 Suzanne Moons AV Gouda 12 5,14 13 5,58 9 6,51 12 6,44
11 Caithlyn Keijzer AAV'36 13 5,20 14 6,11 10 7,01 10 6,23
12 Julie van Driel SC Antilope 14 5,20 11 5,49

11 6,29
13 Britt van Haaren SC Antilope 16 5,59 15 6,36 11 7,51












Pl Jongens D1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Daan de Mooij AV Rijnsoever

2 6,29 1 8,04 1 8,43
2 Tim van Tilburg AV Gouda 2 6,54 3 6,53

2 8,49
3 Bram de Bruijn AV'47 4 7,02 4 6,55 2 8,18 4 9,28
4 Noah Bosman Antilope 3 7,00 5 6,57 4 8,46

5 Nick van Leeuwen AAV '36

10 7,45 3 8,27 3 9,22
6 Lars Post AAV'36 6 7,33 6 7,17 5 9,03 10 10,10
7 Roy Gijsen AV'47 7 7,39

6 9,07 8 10,00
8 Lucas Huisman AV'47 8 7,42 7 7,35 9 9,23 9 10,02
9 Joris Zuidema AAV'36 10 8,05 8 7,39

6 9,51
10 Niek Esveldt SC Antilope 15 8,11 9 7,40 13 10,06 7 9,59
11 Siemen Visser AAV '36

12 7,55 8 9,16 12 10,25
12 Jelle Hoeks AV Gouda 11 8,05 13 7,57 15 10,25 13 10,27
13 Rik den Duijn Ilion

15 8,05 10 10,02 15 10,48
14 Jarno van Leeuwen AV'47 9 7,45 16 8,10

19 12,41
15 Stan van Rijn ARV Ilion 16 8,25 14 8,02

16 11,02
16 Lucas van Leeuwen AV'47 17 8,29 18 8,16 12 10,05 17 11,12
17 Twan Siegers AV'47 19 8,32 17 8,11 16 11,02 18 11,50











Pl Jongens D2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Carl Martens ARV Ilion 1 6,07 1 6,02 1 7,12 1 8,12
2 Raúl Brandhorst AAV'36 2 6,12 2 6,07 2 7,26 7 9,08
3 Robin de Haan SC Reeuwijk 3 6,28 4 6,18 4 7,38 2 8,25
4 Luuk de Graaf Leiden Atletiek 4 6,29 5 6,24 5 7,39 3 8,26
5 Igor Ouwerkerk Leiden Atletiek 5 6,32 3 6,15 6 7,53 4 8,42
6 Wessel Baas SC Reeuwijk 6 6,40 6 6,31 9 7,58 6 8,58
7 luca Menken AV Gouda 19 7,50 9 6,53 7 7,54 5 8,55
8 Naut Carol AV Gouda 9 6,57 7 6,44 10 8,03 9 9,20
9 Mauro van Vliet AV'47 8 6,57 8 6,51 11 8,07 11 9,31
10 Jorn Eerland AV Gouda 12 7,07 10 7,08 12 8,16 8 9,18
11 Heiko Ribberink AV Gouda 10 6,59

13 8,17 10 9,23
12 Twan Dullemond AAV'36 15 7,15 11 7,13 16 9,08 13 9,46
13 Thijs van Schoonhoven SC Antilope 20 7,51 13 7,15 15 8,40 15 9,52
14 Maurits Blinkhof AV'47 16 7,16

14 8,27 14 9,51
15 Thomas de Kort SC Antilope 17 7,36 14 7,19 20 9,25 16 9,53
16 Sven Blok AV Gouda

16 7,43 17 9,10 17 10,38
17 Merijn Hoogerdijk AAV'36 21 7,56 15 7,41 19 9,24

18 Boas van Vemde AV'47 22 7,60 17 7,48

21 11,20
19 Malte Köster AAV'36 25 8,09 22 8,12 22 9,38 18 10,59
20 Marten van den Brink AAV'36 28 8,26 21 8,04 23 10,01 19 10,59
21 Joost van der Wal AAV'36 27 8,23 19 7,50 18 9,18

22 Nick Harkes AV'47 24 8,08

21 9,37 20 11,05
23 Jelmer de Leeuw AAV'36 23 8,05 20 8,01 24 10,05 23 12,12
24 Christiaan Stuut AV Gouda 29 8,39 24 8,38 27 10,35 24 12,15
25 Nils van Veen AV Gouda 30 8,45 18 7,50 28 10,36

26 Lennart Prein AAV'36 26 8,22

30 11,11 22 12,11
27 Casper Knijnenburg AAV'36 33 10,11 26 11,12

25 14,19
28 Mats van Husen AV Gouda 31 8,54 25 8,46 29 10,43

29 Fatih Bayir AAV'36 32 9,35 23 8,17 31 11,23












Pl Meisjes C1 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Isa van der valk ARV Ilion 1 6,30 1 6,19 1 7,38 1 8,22
2 Jasmijn Bloemheuvel De spartaan 2 6,35 2 6,20

2 8,26
3 Maud van Beest AAV'36 3 7,12 4 6,50 2 8,09 3 9,08
4 Rianne Buijs AV Gouda

6 7,32 4 9,14 4 9,58
5 Anouk Werkman AV'47 9 8,01 9 7,41 3 9,11 5 10,28
6 Elise Spijkers AAV'36 7 7,45 8 7,35 5 9,26 6 10,31
7 Noor Verduin AAV'36 8 7,47 7 7,34 6 9,39 7 11,23
8 Sofie Visser AAV '36

11 8,29 8 10,02 8 11,37











Pl Meisjes C2 Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Azual Jok Agok AAV '36

2 7,09 3 8,55 1 9,36
2 Florieke van Ek Leiden Atletiek 4 7,26 3 7,10 1 8,40 3 9,51
3 Lisa van der Willik AV'47 5 7,31 4 7,17 2 8,52 2 9,50
4 Isabel van Steenwijk AV Gouda 2 7,15 5 7,22 4 8,55 4 9,56
5 Kate van Elswijk AV Gouda 7 7,44

5 9,09 5 9,57
6 Annika van Luijken AV'47 6 7,42 7 7,29 6 9,10

7 Rebecca Spiering Trackstars Nesselande 9 9,01 8 8,43 8 10,35












Pl Meisjes B Vereniging Bsk 1500m Ree 1500m Gda 1750m Wad 2000m
1 Bobet Kloosterman Leiden Atletiek 1 6,36 1 6,30 2 8,01 2 8,40
2 Fabienne Buijs AV Gouda 2 6,37 2 6,45 3 8,13 3 8,53
3 Maaike van der Hulst ARV Ilion 3 6,54 4 7,04 4 8,20 5 9,56
4 Britt van Egmond AAV '36

7 7,56 6 9,01 6 10,00











Pl Jongens C1 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2600m
1 Ruben Oppenhuizen Leiden Atletiek 1 7,41 1 8,31 1 10,16 1 10,07
2 Twan Hogerbrugge AV'47 2 8,30 2 9,11 2 11,01 2 11,06
3 Jop van Harten AAV'36 3 8,40 4 9,30 3 11,16 4 11,32
4 Djanou Giesbergen AAV '36

6 9,54 4 11,32 5 11,43
5 Stefan de Groot AV'47 4 9,20 11 10,33 8 12,35 9 13,09
6 Ronald Bolhuis ARV Ilion 5 9,25 9 10,27 11 13,30 7 12,02
7 Wessel van Vlaardingen AV Gouda

8 10,25 5 12,11 8 12,04
8 Max van Leeuwen AAV '36

7 10,23 9 13,07 6 11,58
9 Sven Breedeveld AV'47 7 10,12 18 11,32 10 13,25 10 13,12
10 Siep van Amsterdam AAV'36 6 9,30 17 11,20 12 13,32 11 13,22
11 Txiku Snijders Ilion

12 10,35 7 12,17 13 13,43
12 Bjorn Odijk AV Gouda

16 11,11 16 15,34 12 13,33











Pl Jongens C2 Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2600m
1 Bas Sloot AV'47 1 7,38 1 8,22 1 10,04 1 10,20
2 Marc Dullemond AAV'36 2 7,60 2 8,43 2 10,19 3 10,43
3 Brennan Kamerman AAV'36 3 8,15

3 10,39 2 10,26
4 Jesse Lamberst AAV'36 5 9,01 4 9,23 5 11,12

5 Heiko Rotteveel AAV'36 6 9,13

8 12,07 5 11,58
6 Douwe Konijn AV'47 8 9,30 8 10,25 13 13,26 7 12,29
7 Dion Ruijter ARV Ilion 10 9,43 11 10,34 9 12,16 6 12,12
8 Sebastiaan Keijzer AAV'36 7 9,26 13 10,39 14 13,58 8 12,42
9 Floris Boer ARV Ilion 11 10,30 12 10,35 11 13,17 9 13,43
10 Boudewijn van den Broek AAV'36 13 10,38 14 11,06 12 13,20 11 13,58
11 Kyan Krol AAV'36 12 10,37 15 11,29 16 14,36 10 13,52
12 Fabio Maurits AAV'36 14 11,03 16 12,29 15 14,09












Pl Jongens B Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 3900m
1 Jan-Dirk Harting AV'47 1 12,01 2 11,10

1 15,37
2 Thymen van der Loo AV'47 3 12,31 6 11,59 3 12,41 2 16,49
3 Stephan van der Jagt AV'47 5 13,31 7 12,32 8 13,35 3 17,08
4 Thom van Nieuwenhuizen AV'47 4 13,10 8 12,32 7 13,29

5 Sander van Vliet AV'47 6 14,25 11 13,05 10 13,50 6 18,08
6 Sander Luijbregts SC Antilope 7 14,39 10 13,05 12 15,03 5 18,06
7 Roeland van der Ploeg Clytoneus

9 12,40 9 13,38 4 17,29
8 Andy Smit AV Rijnsoever 8 14,59 12 13,45 11 14,56 7 19,07
9 Tijs Konijn AV'47 10 15,48 17 15,12 15 16,23 8 21,14
10 Meindert Hurkmans AV'47 9 14,60 14 14,07 18 17,55 11 21,37
11 Brian Smit AV Rijnsoever 11 15,49 15 14,40 14 16,19 9 21,15
12 Sander Brink AV'47 12 16,00 16 15,01 17 16,53 10 21,31
13 Lars Beukenkamp AV'47 14 17,10

20 18,14 12 21,37











Pl Korte cross mannen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m
1 Hans Harting AV'47 1 7,04 8 8,14 3 9,28 2 7,30
2 Issam Er-Rabhi AV Sparta 6 7,36 6 8,02 5 9,46

3 Casper van der Luijt Leiden Atletiek 7 7,38 9 8,20 4 9,33

4 Tjeerd Bruijn AAV '36

12 8,43 9 10,10 3 7,32
5 Vincent Perquin Leiden Atletiek 19 8,27

5 12,51 4 7,39
6 Justin Cok AV'47 14 7,56

10 10,18 5 7,41
7 Justin Kraaijenbrink AV'47 11 7,50 14 8,45 11 10,19 9 8,07
8 Salle Wieringa Leiden Atletiek 16 8,17 22 9,20 16 11,09 14 8,40
9 Joeri van Egmond AAV'36 22 8,38 18 9,03

6 7,50
10 Ramses Feenstra Ilion 23 8,46 20 9,18

12 8,35
11 Ben Besamusca AAV'36 17 8,20 21 9,18 18 11,14

12 Wesley van Dalen ARV Ilion 28 9,30 19 9,10 14 11,03

13 Max van den Broek AV'47 20 8,33 24 9,49 21 11,31

14 Elwin van den Broek AAV'36 26 9,18 26 10,13 25 12,03 16 9,00
15 Max Koning AV'47 31 9,35 27 10,39 28 12,33 19 9,22
16 Martin Dullemond AAV'36 35 11,13 30 11,36 30 14,14 23 10,33











Pl Korte cross vrouwen Vereniging Bsk 2000m Ree 2000m Gda 2400m Wad 2000m
1 Amina Maatoug Leiden Atletiek 2 8,10

1 10,14 1 8,11
2 Marlène Straathof AV'47 3 8,30 2 9,46 4 11,08 2 8,58
3 Ilse Vester AV'47 5 9,15 3 10,18 5 12,18 3 9,21
4 Nienke Heida Clytoneus

5 10,57 6 12,44 4 10,04
5 Joyce Kraaijenbrink AV'47 7 9,53 6 11,01 8 13,25 5 10,19











Pl Meisjes A Vereniging Bsk 3000m Ree 3000m Gda 2950m Wad 3900m
1 Marije Hijman PAC

1 11,14 1 11,59 1 15,29
2 Mardin Mahmoud Rijnsoever

2 14,20 3 18,47 2 20,06











Pl Jongens A Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 6500m
1 Hugo van der Ploeg Clytoneus

1 23,22 1 26,51 2 26,50
2 Lars Heijboer AV'47 1 25,42

2 27,41 3 27,12
3 Gijs van Male ARV Ilion 2 26,52 2 23,58 3 29,38 4 30,24
4 Jochem de Kruijff Clytoneus

3 27,08 5 32,41 5 31,37











Pl Vrouwen Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 3900m
1 Isabel Cadogan PAC 1 21,60 2 19,21 1 22,03

2 Marieke Pellekooren
2 22,14 3 19,50 2 23,25 1 18,27
3 Daphne Lamboo AV Gouda 3 22,52 4 21,06 3 24,05 2 19,18
4 Iris Goedhart AV'47 4 23,58

4 26,43 5 21,23
5 Anne Visser Avantri 8 27,07 7 24,22 5 27,55 7 23,26











Pl Vrouwen 35 Vereniging Bsk 4500m Ree 4500m Gda 4650m Wad 3900m
1 Deborah vd Jagt AAV'36 2 22,26

3 25,18 1 19,46
2 Janet Rietveld-Noomen Avantri 6 24,38 4 22,32

2 20,37
3 Annemarie Dekker AV Gouda 7 25,44

4 26,58 3 21,30











Pl Mannen Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 10400m
1 Maarten Blokland SC Antilope 2 37,06

5 39,57 3 41,48
2 Koen Hijman AV'47 4 37,34 7 33,40 7 41,25 5 42,58
3 Wessel Hettema SC Reeuwijk

9 34,40 8 43,47 7 45,05
4 Cornelis Verboom Rotterdam atletiek 6 40,16 8 34,27

11 47,42
5 Vincent Uilenberg Avantri 18 46,47 12 40,16 12 49,52 12 49,38











Pl Mannen masters 40 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 10400m
1 Jacko de Kort Clytoneus 3 40,32

3 45,03 1 46,23
2 Freek van Zoest Voorschoten'97 2 40,26 3 35,40

3 46,58
3 Shane ten Hennepe AV Gouda 4 41,36 5 37,16 5 45,59 2 46,44











Pl Mannen masters 50 Vereniging Bsk 9000m Ree 9000m Gda 9750m Wad 10400m
1 Henk van der Oever AV Rijnsoever 1 39,51 1 35,26 1 41,40

2 Jan Vergeer Loopgroep Aartstigter 2 40,01 2 35,47

3 48,13
3 André Veldman Triatlhon bond 4 42,32 3 37,04 2 46,50 2 47,51
4 Ron Aret Loopgr Aartstigter 7 44,04 6 39,09 3 47,04

5 Arie Visser Avantri 6 42,47 7 42,10 4 48,33 7 52,22
6 Erik van Daalen SC Antilope 8 45,02 4 38,47 5 50,23

7 Arjan van Dam Loopgr Aanstichter 17 50,56 9 43,40 8 54,30 9 57,17
8 Ko Heij SC Reeuwijk 15 48,54 8 42,36 7 51,30

9 Erik Tolhoek
16 50,46 10 45,07

10 58,26











Pl Mannen masters 60 Vereniging Bsk 6000m Ree 6000m Gda 6350m Wad 6500m
1 Paul Streep PAC 1 29,06 1 26,08 1 32,07 1 30,57
2 Jan Oskam AV'47 2 29,31 2 26,48 2 32,10

3 Aad van der Poel Avantri 8 32,56 6 29,45

2 35,28
4 Bauke de Jong avVN

9 32,06 3 39,54 6 38,21
5 Harald Driesse Avantri 11 34,30 8 30,26

4 36,48

Ogenblik a.u.b. ...