Februari 2023
Zaterdag 4 februari

AA-Drink NK Indoor Meerkamp/Masters

t/m 05-02-2023
Zaterdag 11 februari

AA-Drink NK Indoor Junioren

t/m 12-02-2023
Zaterdag 18 februari

AA-Drink NK Indoor Senioren

t/m 19-02-2023
Zaterdag 25 februari

Indoor Zoetermeer

Zoetermeer
April 2023
Zaterdag 1 april

Testwedstrijd

AV'47
Zaterdag 8 april

Kogelslingeren (1)

AV'47
Zaterdag 15 april

Pupillen Competitie (1e wedstrijd)

Lisse

CD Junioren Blokmeerkamp (1e wedstrijd)

Zoetermeer
Zaterdag 22 april

CD Junioren Competitie (1e wedstrijd)

Zondag 23 april

AB Junioren Competitie (1e wedstrijd)

Zondag 30 april

Masters Competitie (1e wedstrijd)

Mei 2023
Zondag 7 mei

Senioren Competitie (1e wedstrijd)

Zaterdag 13 mei

CD Junioren Competitie (2e wedstrijd)

Zondag 21 mei

Senioren Competitie (2e wedstrijd)

Zondag 28 mei

AB Junioren Competitie (2e wedstrijd)

Juni 2023
Vrijdag 2 juni

CD Junioren Blokmeerkamp (2e wedstrijd)

AV'47

Locatie: Boskoop/Waddinxveen

Zaterdag 3 juni

Pupillen Competitie (2e wedstrijd)

Reeuwijk
Zondag 11 juni

AB Junioren Competitie (3e wedstrijd)

Masters Competitie (2e wedstrijd)

Zaterdag 17 juni

CD Junioren Competitie (3e wedstrijd)

Vrijdag 23 juni

CD Junioren Blokmeerkamp (3e wedstrijd)

AV'47

Locatie: Boskoop/Waddinxveen

NK Atletiek Junioren

t/m 25-06-2023
Zaterdag 24 juni

Pupillen Competitie (3e wedstrijd)

Leiden
Zondag 25 juni

Senioren Competitie (3e wedstrijd)

Vrijdag 30 juni

NK Atletiek Masters

t/m 02-07-2023
Juli 2023
Vrijdag 28 juli

NK Atletiek Senioren

t/m 30-07-2023
Augustus 2023
Zaterdag 26 augustus

Kogelslingeren (2)

AV'47
September 2023
Zondag 3 september

AB Junioren Competitie (landelijke finale)

Zaterdag 9 september

Pupillen Competitie (4e wedstrijd)

Alphen aan den Rijn

CD Junioren Blokmeerkamp (4e wedstrijd)

Alphen aan den Rijn
Zondag 10 september

Senioren Competitie (promotie/degradatie wedstrijd)

Zaterdag 16 september

Clubkampioenschappen

AV'47

Pupillen ('s ochtends) en junioren t/m masters ('s middags) En afsluitende BBQ?

CD Junioren Competitie (landelijke finale)

Zondag 17 september

Masters Competitie (finale)

Ontdek het Bentwoud | Wandeltocht

Zaterdag 30 september

Polsstokspringen

AV'47
Oktober 2023
Zaterdag 7 oktober

Kogelslingeren (3)

AV'47
November 2023
Zaterdag 4 november

Flora Cross

AV'47